Skocz do zawartości

[roberto5455] skromny stuff (głównie szelki)


roberto5455

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w tym roku nici ze stuffu za ponad 500zł (a czemu pokaze jak przyjdzie 1 paczka), czekamy na następny rok. W tym roku postanowiłem kupić te ponoc zajedwabiste szelki z TF, bo zawsze jarały mnie moździerze, a wiec 1 paczka prezentuje sie następująco:

13x bomba 2" (+rura)
1x Blue Wave
1x Brocade Crown
2x Green Peony
1x Golden Willow
1x Green wave
1x Purple peony
2x Red Wave
1x Silver Chrysantemum
1x Silver wave
2x Yellow Peony

1x SP0017

Jako iż to wszystko będę odpalał albo 31 grudnia przed wyjściem albo 1 stycznia na 100% będą filmiki każdej szeleczki. Dla was wszystko.


Typowo na sylwka kupie jakąś jedna większą (19sht 30mm albo wieksza jak znajde) wyrzutnie w marketach.
Zdjęcia jak dojdzie paka czyli jutro bądź w poniedziałek.


aha jeszcze jedno. jedną szelkę będę odpalał w następnym tygodniu. Piszcie na filmiku której najbardziej wam zależy


EDIT: aha, zapomniałem jeszcze o tym co już mam czyli FP3NEW i dymownica PM-1052 (ale to raczej wszystko na strzelania asg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie mam pojęcia jaki efekt ma bomba2 więc może ją odpalisz i udostępnisz filmik :)


Pisząc 13x bomba 2" autor miał na myśli 13 szelek 2 calowych wymienionych pod spodem.

Co do pytania chciałbym zobaczyć szelkę golden willow bo lubię bardzo ten efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj paczka została wysłana, przed chwilą odebrałem z rąk kuriera także w sumie jak na takie warunki poszło wszystko szybciutko. duży plus
paczka dobrze zapakowana i zabezpieczona także plus dla sklepu. Gratis ogólnie dostałem większy niż przysługiwał (dokładnie 17,3%, bo napisałem, że gdyby byli tak mili to mogliby dołączyć jeszcze jedną szelke co też uczynili także super). dodatkowo gratis dostałem wielką (naprawde wielką) paczkę K0203. Niby niewiele, a cieszy.

Co do samego stuffu to mam pewien problem bowiem rura ta z włókna wydaje sie być lekko za luźna, no, ale najwyżej ladunki będą nisko latać za to rura od sp0017 jest za mała nawet na szelki z sp0017(wchodzą, ale bardzo ciężko. wątpie aby po odpaleniu wyleciały) nie mówiąc już o tych po 4,5zł które wydają się być minimalnie większe. zobaczymy w praniu.

Miałem dla was odpalić Golden Willow i właściwie już byście się cieszyli filmem, ale warunki na dworze (traszna mgła i wiatr) nie pozwalają na przeprowadzenie dobrych testów, a szkoda marnować szeleczki, bo mam ich tylko 19. Być może jak warunki pozwolą to jutro dostaniecie filmik (tak samo jak zdjęcia)

obiecane zdjęcia:

b75c5a109981205.jpg

3c501e109981280.jpg

EDIT# fps: Posty skleiłem, proszę o nie pisanie jednego posta pod drugim

dzisiaj wieczorem możecie spodziewać się filmiku obiecanej Golden Willow i dodatkowo colorful peony z sp0017, bo widze, że na necie nie ma jeszcze jej filmiku. Ewentualne zmiany w tym jaka szelke mam odpalic z sp0017 mozliwe, jak komus zalezy niech pisze.


Niżej filmiki 2 szelek: golden willow i silver time rain (na zyczenie 1 uzytkownika).
Niestety głupia siostra bawiła się zoomem i efekt jest taki, a nie inny, ale moge śmiało powiedziec, że te szelki to cuuudo. efekty ogromne



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta szelka golden willow naprawdę wygląda dobrze no i długo efekt się na niebie utrzymywał :D

Sp0017 też widzę bardzo duży i ładny efekt dobrze że mam ten moździerz na sylwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



EDIT# fps: Posty skleiłem, proszę o nie pisanie jednego posta pod drugim



Posty jeden pod drugim w celu odswiezenia tematu i dodaniu informacji sa chyba normalne. Ja bym pewnie zapomnial o temacie, gdyby nie nowy post... (Tak na marginesie, moj post mozesz usunac).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moderatorzy myślą, że pisząc posta pod postem w odstępie np. dwóch dni, to nabijanie postów. A tak nie jest.

Co do Twojego stuffu to na szelkach się nie powinieneś zawieść, szczególnie na RED WAVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do 2 kwestii. Po pierwsze nie widzę powodu, żeby odświeżać temat pisząc, że będzie film. Jak będzie film to ok nie widzę przeciwwskazań. Dodatkowo odświeżanie co dziennie tematu to wg. mnie jednak nabijanie postów. Co innego jakby między postami był chociaż tydzień odstępu a nie kilkanaście godzin... To co w linku podałeś to sztandarowy przykład nabijania w pojęciu mpiego, zaraz się tym zajmę ;)
Druga sprawa to szelki. Lubinek on kupił te na visco więc nie pisz tutaj o red wave bo tych jeszcze nikt nie testował.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie szelkie bardzo piękne, jednak jeślij miałbym wybierać, wybrałbym SP- Golden Willow ponieważ efekt owej szelki utrzymuje sie znacznie dłużej na niebie niż SP0017,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odniosę się do 2 kwestii. Po pierwsze nie widzę powodu, żeby odświeżać temat pisząc, że będzie film.
fps



dodałem zdjęcia stuffu i napisałem, ze wieczorem dodam film. Myślałem, że zdjęcia to wystarczający powód, aby odświeżyć temat, no, ale mniejsza o to. nastepnym razem bede pamiętał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nikt nie testował?Przecież już są nawet ze 2-3 filmiki przedstawiające ten właśnie efekt :)
Na przykład ten:
http://www.youtube.com/watch?v=YkAVlyih9RI


No właśnie, jak nikt nie testował, jak ja już dwie Red Wave strzeliłem. I te filmy to jeszcze mojego autorstwa.

A kolejny to ten:
http://www.youtube.com/watch?v=vQ9rArOc42c

I jak z Visco, jak sam napisał w pierwszym poście, że:
W tym roku postanowiłem kupić te ponoc zajedwabiste szelki z TF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dodałem zdjęcia stuffu i napisałem, ze wieczorem dodam film. Myślałem, że zdjęcia to wystarczający powód, aby odświeżyć temat, no, ale mniejsza o to. nastepnym razem bede pamiętał



Jak dla mnie wystarczajacy. Czytam tylko nowe posty, wiec pewnie bym zapomnial o temacie. Ale nie bede sie klocic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień więc dzisiaj też coś odpale jak warunki pozwolą. Jakie szelki byście chcieli? (będę odpalał 2 z tym, że jednocześnie<-a przynajmniej sie postaram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odpaliłem właśnie Green Peony+Yellow Peony. Niestety w moździerzu który zrobiłem nie wytrzymało denko przez co yellow peony wyleciała na ok 30cm. Nie mniej jednak ta green peony bardzo fajna. Może nie tak dobra jak Golden Willow, ale wciąż trzymająca poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz po ostatnich zakupach w tym roku. jak widać doszły 2 sprawdzone wyrzutnie, które to biore ze sobą do kumpla na sylwestra.

zdjęcie kompletnego stuffu
563249112139951.jpg

a tutaj obiecane zdjęcie tego co niepozwoliło na udział we WK
03652d112139881.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe filmy szelek od SP

sp0017 silver fish with blue pistil




i genialna Red Wave (musialem sie przekonac czy na zywo rzeczywiscie taka świetna i zgadzam sie z innymi w 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...