Skocz do zawartości

Wspólne zakupy w hurtowni RR Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję chętnych do zrobienia zakupów w hurtowni RR w Bydgoszczy. Kwota minimalna za jaką tam można zrobić zakupy to 300zł. Ja nie mam zamiaru tyle wydawać. Myślę o 60zł lub więcej, dlatego szukam kogoś kto także planuje się tam wybrać. Nie musi to być jedna osoba z gotówką ponad 200zł. Można i więcej wydać jak ktoś z okolicy ma podobną gotówkę jak ja.
Czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to pewne ;D że sprzedadzą spokojnie za 300zł to w sumie zrezygnowałbym z FM i kupił tam ;) jbc. dam ci znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli byłbyś zdecydowany, to napisz w tym temacie. Wtedy i ja raczej przyłączyłbym się do was.
LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest pewne, to możemy w jakiś dzień się ustawić i podbić do sklepu i zrobić wspólne zakupy. Niech wypowie się jeszcze autor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem uradowany, że tyle chętnych. To myślę, że te ponad 300zł wyjdzie. Kupowaliśmyby na takiej zasadzie, że umówilibyśmy w jakiś dzień np. pod Domarem (dla nie orientujących się, jest to koło hurtowni). Myślę, że to najlepszy pomysł, bo mogłyby by jeszcze wśród nas kradzieże wyjść. Ktoś by komuś np kupił, potem wysłał i nie dostałby przelewu.
Proszę jeszcze ile chcecie wydać i co chcecie dokładnie kupić. Wtedy mógłbym sporządzić listę i na miejscu dalibyśmy im. Oczywiście sporządziłbym drugą gdzie miałbym zapisane co kto ile bierze i cena pod tym. Katalog fajerwerków macie na ich stronie.

Aha, i jeszcze jedno - mam nadzieję, że wśród nas jest osoba pełnoletnia, bo jakby ktoś nie zauważył to mi rok brakuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link podałem wyżej, w moim pierwszym poście.
Dobry pomysł z tym wspólnym spotkaniem się tam, zamiast wysyłek. Po pierwsze bez straty kasy na paczki, a po drugie bezpiecznie, więc wiadomo, że nie zostaniesz oszukany. Ja sam wydam około 100zł, do tego postaram się pogadać z kumplem i wujkiem, bo oni co roku ze mną kupują, więc w tym roku nie powinno być problemu. Także cena może wzrosnąć.

A co do tego spisu, to jak? Przesłać go Tobie do jakiegoś dnia, czy każdy przyjedzie z karteczką pod Domar i damy im je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zależałoby mi abyście na spokojnie ułożyli stuff wg. tej oferty i wyliczyli jego wartość, a potem ładnie mi przesłali. Wydrukowałbym i dalibyśmy im to na miejscu. Jak wspominałem zrobię też osobne listy dla każdego z ułożonym stuffem żeby potem łatwo to rozdzielić między nami. Można także na miejscu się porozglądać jeśli czegoś by nie było w gazetce.
Jakbyśmy się zorganizowali to pojechalibyśmy już za tydzień, bo teraz to raczej nie zdążymy no i popatrzcie na zewnątrz.
Jeszcze może wyślę maila i spytam się czy na miejscu daliby nam towar, bo 1qnBDG mówił, że ten ojciec jego kolegi na drugi dzień odebrał.
Jeszcze spytam się znajomego, może też byłby zainteresowany.
Przypominam aby jakiś pełnoletni się zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełnoletni więc z tym nie będzie problemów.
Nie wiesz, czy może jeszcze coś do tej gazetki dojdzie, jakiś produkt, czy to już wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisałem i dostałem bardzo szybko wiadomość:

Oferta jest na naszej stronie internetowej
Jeżeli Pan spełni wymogi zakupu, wybór i odbiór będzie na miejscu w hurtowni

pozdrawiam,

Nie wiem o co chodzi z tymi wymaganiami, ale wiemy chociaż, że cała oferta jest na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj o jakie wymogi sklepu chodzi.

A co do tych 300zł, to na pewno tylko tyle należy wydać aby kupować w tych cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przecież sam już pisałem do nich maila w tej sprawie i dostałem taką odpowiedź:

Zapraszamy do zakupów,zakup minimum 300zł płatne gotówką,wybór na tą chwilę bardzo duży napewno to się zmieni ze względu na duży popyt na fajerwerki.
Zapraszamy

Nie chcę już być natrętny, ale chyba nie byłoby problemu jeśli musielibyśmy się jeszcze raz spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej, że jeśliby powiedzieli nam, że towar będzie do odebrania dopiero następnego dnia to musielibyśmy się jeszcze raz spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to nie ma problemu. Ale płatne w dzień odbioru, a nie przy zamawianiu? Potem zostanę bez fajerwerków i kasy.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się chyba tego obawia, ale myślę, że dopiero przy odbiorze będzie trzeba płacić. Możliwe, że pieniądze na zastaw będzie trzeba dać przy składaniu zamówienia, bo mogą się obawiać żartownisiów, którzy pierw zamawiają, a potem nie odbierają. Myślę, że każdy nawzajem się będzie pilnować. Z resztą jako jedyny jesteś pełnoletni więc nikt z nas nie mógłby sam odebrać. Można też poprosić aby tylko gdy będziemy w czwórkę wydali nam paczkę.

Ja już piszę wam, że najlepiej pasowałoby iść tam czwartek/piątek by w razie czego jeszcze w tym samym tygodniu odebrać paczkę, bo chyba w niedzielę mają zamknięte, w sobotę to nie wiem i w jakich godzinach to też nie jestem poinformowany. W czwartek mógłbym o 17 być, a piątek tak koło 12. Jak wam pasuje?
Przypominam abyście ułożyli stuff i mi go wysłali o czym już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych godzin wymienionych przez Ciebie to tylko czwartek godzina 17.

Jestem ciekawy, dlaczego Ci co wcześniej wyrazili swoją chęć wspólnego kupowania, zrezygnowali, ponieważ nie widzę zainteresowania z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Dobra wysłałem im jeszcze maila :D
Zapytałem się kiedy mają otwarte i w jakich godzinach, o jakie wymogi chodzi, czy płaci się przy zamówieniu czy przy odbiorze i: wystąpiła taka sytuacja, że djPiotrek95 mieszka 350km jak tam jego wuja się zgodzi to za niego wystawi kasę, w co wątpię (pozdro Piotr), ale na zaś zapytałem się czy moglibyśmy za niego zamówić i zrobiliby osobną paczkę którą mógłby odebrać na dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy chcesz listę ze stuffem?
I kiedy idziemy robić zakupy? W tym tygodniu czy przyszłym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz zamiar wydać?

W ogóle to mnie to już powoli wkurza. :angry: 1qnBDG i djPiotrek95 zgłosili się a słuch po nich zaginął.

Mnie by zależało w tym tygodniu tylko widzisz jak to wygląda. Mam nadzieję, że jak chociaż wyjdzie te 200zł to sprzedadzą.

Edit: taką odpowiedź dostałem:

Witam.

Przy zakupie w naszej firmie wymagane jest przedstawienie dokumentów NIP, REGON lub KRS.
Towar sprzedawany jest na bieżąco .Hurtownia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8-15.
Płatność gotówką.

Nie rozumiem, pierw facet pisze, że można normalnie kupić, a baba mi pisze o jakichś dokumentach. :huh: Krajowy Rejestr Sądu, posrało? :angry: Nic cholera nie wyjaśniła. Pytałem się kiedy się płaci, a to jakby 90% moich słów od niej się odbiło. <_<:spam:

Nie wiem; wysłałem kolejnego maila z cytatem gdzie mi napisano iż wystarczy wydać minimum 300zł. Jeszcze raz zapytałem się o odbiór i o płatność - czy przy odbiorze czy zamówieniu. Wspomniałem jeszcze raz, że nie mamy firmy, w skrócie jesteśmy zwykłymi "śmiertelnikami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy po zakupach. Z tego co mi wiadomo to ten nr regon i krs są potrzebne do założenia swojej firmy. Więc raczej nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...