Skocz do zawartości
  • 0

Co mam wybrać na gwiazdkę


capensis

Pytanie

Cześć jak możecie to dawajcie pomysły co mogę chcieć na gwiazdkę za 700zł
Nie mogą być to fajerwerki. Konsole mam, lustrzankę, telefon,komputer, kamerę, i inne standardowe rzeczy mam.
Nie proponujcie gier , ani ciuchów i sprzętów sportowych bo sportu nie lubię :P
Wiem że to trochę trudne no ale cóż :D
Szukam czegoś fajnego, bajeranckiego, niekoniecznie praktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

-Dożywotnie konto premium na naszym forum xD

Power Ball ;D


Ta Power Ball, najbardziej stracona kasa w życiu :lol: capensis zamiast tak jak powiedziałeś kupować byle co to już lepiej niech ci kasę dadzą i sobie odłóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co byś powiedział na jakiś model samochodu lub samolotu zdalnie sterowanego. Za 700 zł może już być ciekawy samochodzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powerballa mam i 2 modele samochodów spalionwych też, nie licząc już rozbitych helikopteró samolotó a nawet ważek rc. xD dlatego prosze o pomoc bo ja nie wiem co chcieć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób tak jak ja, weź to w kasie :lol: Bo jak się ma wydawać na coś nieużytecznego to bez sensu. Pieniądze łatwo się trwoni, trudniej zdobywa.No chyba, że twój ojciec to Bill Gates. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko jak wezme kase to na bak wiem ze właśnie wtedy ją roztrwonie. No ale może to rzeczywiście najlepszy pomysł.
Btw. nie mam ojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ja miałbym to co ty to już więcej bym nie potrzebował więc odnoszę dziwne wrażenie, że się tylko chwalisz. A jak nie potrafisz się powstrzymać od wydawania kasy to poproś matkę by ci gotówkę ograniczyła, a te 700zł zostawiła np. na samochód choć myślę, że i to ci by kupiła:), więc zostawiłbym na zaś i może jakiś motor albo skuter. Jeśli nie, to iPod i jakiś zegarek. Albo złożyłbyś jakiś samochód lub heli. Najlepiej dobry materac na zimę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też chciałbym mieć taki problem żeby wybrać prezent. Pieniądze wziąć to nie bardzo więc lepiej, żeby te 600zł odłożyła do koperty mówiąc, że chcesz na przyszłość na coś pożytecznego wydać, a za resztę 100 zł niech zda się na siebie. Ogólnie to samemu się kupuje prezent dla kogoś. Najlepiej powiedz żeby sobie za połowę coś kupiła jako prezent od ciebie :) i będzie mniej do myślenia co tobie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle że właśnie rodzina ma problem bo zupełnie nie wiedzą co mi kupić, dlatego ja muszę wybrać xD
No ale chyba kasę wybiorę , przed chwilą jeszcze wpadł mi pomysł że może o noktowizor poproszę (fajna rzecz) zwłaszcza że robie kurs na myśliwego :)
Ale zapodajcie pomysły dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez urazy ale jak dla mnie jesteś rozpieszczonym dzieciakiem który musi zaszpanować przed całym forum o jaki to ja jestem super bo mam wszystko a i tak chcę więcej ;) Takie problemy powinieneś sobie sam rozwiązać, może za słabo po d*pie w życiu dostałeś, bo inaczej byś wiedział co z pieniędzmi zrobić :P Powtarzam Jest to moje zdanie i nie chce ciebie urazić, ale to jest moje zdanie i go nie zmienię ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez urazy ale jak dla mnie jesteś rozpieszczonym dzieciakiem który musi zaszpanować przed całym forum o jaki to ja jestem super bo mam wszystko a i tak chcę więcej ;) Takie problemy powinieneś sobie sam rozwiązać, może za słabo po d*pie w życiu dostałeś, bo inaczej byś wiedział co z pieniędzmi zrobić :P Powtarzam Jest to moje zdanie i nie chce ciebie urazić, ale to jest moje zdanie i go nie zmienię ;]


Nikomu nie życzę , żeby w moim wieku dostał tak w d-pe jak ja (uwierz mi)
Jakbym chciał się chwalić to bym napisał ,,Hej jakie auto kupić cabrio czy terenówkę"
albo coś w tym stylu.
Poza tym z kasą na tym forum nikt nie przebije mpiwowskiego i paru innych userów, więc nie widzę powodu żeby się chwalić. Zadałem to pytanie tutaj gdyż większość userów jest mniej więcej w moim wieku , są chłopakami i mogą najszczerzej doradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki masz sprzęt hifi ??


Dość kiepski (miniwieża Daewoo) ale mi starcza , muzykę raczej słucham na słuchawkach

Edit:
dobre karmel dobre :D właśnie o konkrety chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli wszystko niby masz to po jakiego na mus wydawać kasę ?? Po to żeby wydać ? bezsens dla mnie. Jeżeli jesteś dorosły lubisz %% to kup sobie zgrzewkę dobrego wina a za resztę weź kup coś dziewczynie jeżeli masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...