Skocz do zawartości

[velibrum] - Stuff 10/11 oraz projekty przedsylwestrowe


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Roberto - dobrze zrobione saluty przebijają wszystkie komercyjne petardy. Jest to zupełnie inny rodzaj huku, niż w przypadku petard. Chociaż prawdziwa zabawa rozpoczyna się dopiero na pokazach włoskich... albo chociaż jakichś festiwalowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu stuff'u - operowanie kamerą trochę bez jakiegoś scenariusza. Niektóre wyrzutnie na filmie pokazywane do znudzenia inne produkty ledwo widać. Dokładnie nie wiadomo co znajduje się na dole (2:02 nagłe wygaszenie obrazu) tej imponującej konstrukcji z fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał bawić się w scenariusz, wypracowywanie skrótów kamerowych itd., to w ciągu jednego dnia bym się nie wyrobił ze zrobieniem filmu, a spać gdzieś trzeba ;) Pewnie, że wolałbym aby wszystko zostało pokazane dokładnie, sprawnie i ładnie, ale wolałem wybrać jedynie nieporuszone kadry, które jakoś się prezentują. Video miało za zadanie robić wrażenie i przedstawić zarys kolekcji - to co nie zostało pokazane na filmie jest do obejrzenia na zdjęciu, które jest w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik (5 dni do Sylwestra) bardzo fajny. Moje wnioski: HE500 Tornado porządny hyk jak na motyla. FP3 wyraźnie głośniejsze od HE0208 od HE0008 wydaje mi się że też. FP3 daje wyraźnie silniejszy błysk niż w przypadku petard z Hestii. Szelki fantastyczne. Rakieta kończąca prezentacje chyba najbardziej grzmotneła. Małoczytelna czcionka opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto rezultat moich dzisiejszych, ponad 5 godzinnych wysiłków. Póki co zmontowałem 30 pozycji na 1 płycie pilśniowej. Płyt takich będzie minimum 5.

DZIEŃ 1 - 27 GRUDNIA

ss851117.jpg
ss851120.jpg
ss851141.jpg
ss851142.jpg
ss851145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel ja chętnie wpadnę do ciebie i zawinę sobie taką jedną płytę oklejoną kostkami chyba się nie obrazisz (więcej miejsca w domu i mniej do dźwigania) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to będzie wielka masakra :D filmy będą ? ;)

Co to za pytanie.Mi by sie nie chcialo tak meczyc,jestem pelen podziwu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 2 - 28 GRUDNIA

Do zmontowania została już tylko jedna, ale za to największa część pokazu - finał.

płyta nr 2
ss851170.jpg

płyta nr 3
ss851176.jpg

płyty nr 1 2 i 3
ss851172.jpg
ss851178.jpg

+ mały bonusik na zabawę przed 24 :)
s10511842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 3 - 29 GRUDNIA

Płyta nr 4 (finałowa) jest już na ukończeniu. Finał ma za zadanie wgniatać w ziemię - 43 wyrzutnie zostaną odpalone w 4 sekwencjach. Na zdjęciach brakuje 8 x 2520 Purple Tail oraz 6 x TXB645 Color Wave - zostaną domontowane jutro. Na płycie znajdować się będzie 621 rurek, a wszystko to pójdzie w mniej jak 2 minuty ;)

ss851203.jpg
ss851204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...