Skocz do zawartości

[velibrum] - Stuff 10/11 oraz projekty przedsylwestrowe


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


stuff powala @
Moge wam Citroen-a pożyczyć :)

chyba na same FP3n petardy :D
Stuff powalajacy,łaczenie tego wszystkiego potrwa ci troche i bedzie to sama przyjemnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi tu tylko jakiegoś jednorzędowca na finał chyba, że jestem ślepy i coś przegapiłem

Jesteś ślepy i przegapiłeś ;) JW1018 po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny stuff vel,takiej ilości jeszcze nie widziałem.
P.S Może jakoś uda mi się na twój pokaz przyjść ,a pokaz o której robisz?


W Lublinie, mam nadzieję, że vel się kiedyś zrewanżuje i zrobimy też w Łodzi hehe. :D

Hehe to wtedy będzie jazda na niebie z 30 Minut ciągłego strzelania.Z chęcią przyjdę zobaczyć takie Piro Day:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono gigantyczny stuff jak na nasze realia. Ilość robi wrażenie. Myśl, że odpalasz to na pokazie, bez systemu wzbudza podziw. Przeraża jedynie ilość śmieci jakie zostaną po pokazie. Osobny kontener zamówiłeś na odpady? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe to wtedy będzie jazda na niebie z 30 Minut ciągłego strzelania.Z chęcią przyjdę zobaczyć takie Piro Day:D


Długi pokaz się nudzi, tak więc zapewne będzie maks 15min. :rolleyes: Z tego co mi mówił pokaz o 1 będzie robił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nono gigantyczny stuff jak na nasze realia. Ilość robi wrażenie. Myśl, że odpalasz to na pokazie, bez systemu wzbudza podziw. Przeraża jedynie ilość śmieci jakie zostaną po pokazie. Osobny kontener zamówiłeś na odpady? :P

Szczatki wyrzutni proponuje wysadzic FP3n ale bedzie jeszcze wiecj smieci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczatki wyrzutni proponuje wysadzic FP3n ale bedzie jeszcze wiecj smieci :D


Robilem tak w tamtym roku.. I tylko sprzatania bylo wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak odpalic 4fun wyrzutnie za ponad 100zł 2 tygodnie przed sylwkiem xD

fajny filmik. czuć to narastające napięcie związane z atmosferą sylwestrową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia fajna. Bardziej kolorowa niż JW408, choć rozpryski mniejsze. Mogło być więcej "salutów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fm stoi po 119zł.

@up. mniejszy kaliber to i mniejsze rozpryski, ale wyrzutnia i tak bardzo fajna. No i ma salute co jest dość rzadko spotykane w produktach czołowych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia była nieziemska !
Po prostu nie wiem jak oni mogli aż tyle wycisnąc z wyrzutni o kalibrze 25mm!Rozpiętośc efektów była ogromna,wyrzutnia strasznie dynamiczna,piękny crackling,a do tego strasznie głośne saluty na koniec.Tak można opisac tą jakże piękną wyrzutnie. :)
A co do spotkania to trzeba przyznac że było naprawdę fajnie,tylko każdy z nas mógł przynieśc więcej pierdółek(hl' w tej kwestii niezle się spisał :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta kostka aż tak nie zaskoczyła. W końcu to włoska produkcja, a z racji na to, że najczęściej chodzę na pokazy Nakaja Art do europejskiej jakości jestem przyzwyczajony... Każdy kto był na PyroMagicu w tym roku miał doskonałe porównanie co znaczy różnica w jakości. Pierwszego dnia było to doskonale widoczne. A co do samej kostki to niecałe 120 zł na fm nie jest ceną wygórowaną jak za 50 tak soczystych strzałów... Vel nie ma to jak porządny gratis dla stałego klienta ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, po 1 filmie w internecie myślałem, że będzie bardzo słabo. A tutaj zostałem bardzo miłe zaskoczony, wyrzutnia rewelacyjna. Aż żałuję, że ja także jej nie zakupiłem.

Teraz tylko czekać czym nas vel zaskoczy w filmie tydzień do sylwestra. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no, po 1 filmie w internecie myślałem, że będzie bardzo słabo. A tutaj zostałem bardzo miłe zaskoczony, wyrzutnia rewelacyjna. Aż żałuję, że ja także jej nie zakupiłem.

Teraz tylko czekać czym nas vel zaskoczy w filmie tydzień do sylwestra. :rolleyes:



odpali cały swój stuff po czym powie: Dziekuje dobranoc :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory vel za offtop, ale mam pytanie, bo nigdy nie widzialem na zywo efektu salute. To naprawde jest takie głośne? Porównałbyś to do jakiejś petardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...