Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po śniadanku i po obiadku gdy wybija godz. ok.14-15 umawiam sie z kolegą w nasze ulubione miejsce on przynosci swoje i ja swoje, w moim przypadku to głownie mocne huki i karabinki (kolega ma zawsze jakieś dymiaki, trzeszczace kulki, hukowe) jak się troche ściemni to wiadomo, Rakiety (nie koniecznie mniejsze) jakaś mniejsza wyrzutnia a nawet dwie :] Rzymiaki, fontanny, Cyrko, hukowe, praktycznie wszystkiego po troszku :D Jak wybija godz. 00:00 przez 10-15min patrze na innych po czym odpalam z 3-4 dobre wyrzutnie, zawsze zostawiam sobie cośna drugi dzień zarówno z mcnego kalibru jak i słabego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do południa raczej strzelam czymś takim mniej ciekawym. Jak robi się ciemniej to zaczynam robić kolor na niebie. Np kamikaze czy cyrko. Potem im blizżej północy tym bardziej zaczynam hałasować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam zamiar wstać o 10 i o 11 już być gotowym na armagedon :w00t: Zaczynam od karabinka, później jakieś hukowce i pierdółki. O 20 pierwsza rakieta a o północy cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam ok. 16.00 i odpalam petardy do godz. 20.00. Potem robię przerwę do 21.30 i puszczam parę rakietek, motylki i rzymskie ognie. O 23.00 odpalam jakąś mniejsza wyrzutnie. Reszte zostawiam na finał od 23.45 do ok. 00.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaje o 09:00 rano i wale najmocniejsza petardę i tak do 16:00 samymi petardami strzelam. Jak się ściemni to odpalam circo,rakiety, rzymiaki. Czym bliżej północy to strzelam więcej, także odpalam moździerz i jakieś mniejsze kostki. A o 00:00 to wiadomo wale najlepszymi wyrzutniami :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wychodzę koło godziny 15:00 po obiedzie i zaczynam zabawę od petard hukowych, motylków, petard błyskowych. Chodzi o to, żeby się pobawić trochę, wiecie ( petardy pod garnek, do Toy-toya itp) :D Jak się trochę ściemni to odpalam kilka mniejszych rakiet typu: Diabolo JR1, JR4. Na sam koniec wychodzę koło godziny 23:45 na plac i wystrzelam to co najlepsze :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zawsze 31 Grudnia strzelam sobie jakimiś małymi hukowymi jak usłyszę że ktoś wystrzeli np.korsarza to wtedy odpowiadam mu Mega Jumbo lub innym czym podobnym,wieczorem koło 19-20 odpalę sobie jakieś bajery typu motylki,żuki itp.o 10 minut przed godziną zero wychodzę z rodziną przed dom oni tam patrzą na zegarek a ja przygotowuje jakieś rakietki co wystrzelę pierwsze zależy od tego co mam na składzie.Potem sąsiedzi wychodzą i dookoła zaczynają liczyć 10,9,8,7 itd

jak na rynku wystrzeli pierwsza petarda to zawsze też zaczynałem ale w tym roku zmienię taktykę i jak się pokaz profesjonalny(czyli strażacy z zapalniczką)kończą pokaz wtedy zaczną ;D Wesołych Swiąt :fireworks: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze 31 Grudnia strzelam sobie jakimiś małymi hukowymi jak usłyszę że ktoś wystrzeli np.korsarza to wtedy odpowiadam mu Mega Jumbo lub innym czym podobnym,wieczorem koło 19-20 odpalę sobie jakieś bajery typu motylki,żuki itp.o 10 minut przed godziną zero wychodzę z rodziną przed dom oni tam patrzą na zegarek a ja przygotowuje jakieś rakietki co wystrzelę pierwsze zależy od tego co mam na składzie.Potem sąsiedzi wychodzą i dookoła zaczynają liczyć 10,9,8,7 itd

jak na rynku wystrzeli pierwsza petarda to zawsze też zaczynałem ale w tym roku zmienię taktykę i jak się pokaz profesjonalny(czyli strażacy z zapalniczką)kończą pokaz wtedy zaczną ;D Wesołych Swiąt :fireworks: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wstaję w sylwestra to walę jakiś większy kaliber ;D no i tak po obiedzie wypadzik na miasto z siostrzeńcem biorę większość w torbę(mała wyrzutnia,rzymskie ognie,kilka rakietek,sporo petard różnego kalibru,motylki itp.) No i do domu jakoś o 23:30 wracam i szykuję wyrzutnie,rakietki,motylki,cyrkoblitze no i mocne petardy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A no to ja może pierwszy po 'rifreszu' będę :D Zazwyczaj z rana jakieś słabsze petardy, po południu już konkretniej, jak się ściemni to już jakieś rakiety i cyrko ew. fontanny a na końcu grubszy kaliber no i oczywiście coś na nowy rok trzeba zostawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...