Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od samego rana strzelam jakimiś petardami około południa achtung :twisted: potem motyle. Wieczorem ide na impre :mrgreen: około 23,00 kolego odpala cały swój arsenał. o 23,40 ide na rynek i oglądam pokaz profesionalny. Potem ide strzelać swoje rakiety, wyrzutnie czyli to co nie daje tylko huku ale też efekty wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zawsze od 20 do 24 czyli jakies 80 rakiet poleci :cool: a potem o 24 najlepsze wyrzutnie i inne pierdoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja to tak se biore ze 2 paczki mini corsair'ów i ide z tata do sklepu po pieczywko na kolacje i szczelam wtedy (to jes godz. 18) apozniej 30 min. przed 1 stycznia odpalam pare rakietek zeby ludzie wyszli i puznniej 5 mni. po zaczynam na maxiora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 18 do 22 strzelam z balkonu rzymskimi ogniami i petardami , poźniej wychodzimy , robimy mały pokaz do 23:30 . poźniej o 00:00 strzelamy z balkonu rzymskimi ogniami i petardami i jak już wszyscy skończą to wtedy robimy pokaz :cool::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja strzelam przed 24 shit jest puszczac PRZED 24 ZA DUZO TEGO NAWET SIE GUBISZ KTORE TWOJE puszczasz se np o 22 to walnisz z 2-3 i masz widowisko co jest a na 24 np jakas wyrzutnie wiec zaczynam rano z korsarzy i takich tam innych jakich mam jak sie troche sciemni zaczynam jakies fontanny male rakiety pozniej kolo 22 to najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaczynam od rakiet następnie przechodze do wyżutni,w tym samym czasie kolega pomaga mi i odpala ognie rzymskie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wale hukowymi do 23.00 a potem to układam stuff w kolejności odpalania ole ogólnie to tak.

3-5 rakiet, wyrzutnia, 3-5 rakiet, fontanna, moździerz, 3-5 rakiet, kamikadze... itd.

Aż się skończy stuff :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie strzelam o 24:00, bo za dużo ludzi strzela i nie ma efektu, w tym roku o 22 będę strzelał.

Zaczynam od fontanienek, później rzymskie ognie wszystkie jakie mam (łącznie z takimi wyrzutniami co mają 150 strzałów typu batman). Następnie przechodzę do większych kalibrów czyli moździerze. Po moździerzach będę strzelał mniejszymi rakietami poniżej 2". Później najładniej będzie bo będę strzelał wszystkimi moimi wyrzutniami. ( a jest ich dużo ) zaczynając od najmniejszych do największych. Po wyrzutniach będę strzelał największymi rakietami powyżej 2". :wink:

---------------------------------
O 17:00 będę strzelał jeszcze pierdółkami z balkonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA poczatek same hukowe tak o 19 pierwsza fontanne z wyrzutnia pozniej juz tak co godzine wychodzil i cos porzadnego odpalal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA poczatek same hukowe tak o 19 pierwsza fontanne z wyrzutnia pozniej juz tak co godzine wychodzil i cos porzadnego odpalal :mrgreen:


Mazi widzę, że chce Ci się gonić z domu na pole, z pola do domu... i tak co godzinę hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzień wale petardami, jak się ściemni to zaczynam puszczać motylki, pszczółki, circoblitze i małe rakietki ! O godzinie 0.00 idze pare wyrzutni i kilka dużych rakiet !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA poczatek same hukowe tak o 19 pierwsza fontanne z wyrzutnia pozniej juz tak co godzine wychodzil i cos porzadnego odpalal :mrgreen:


Mazi widzę, że chce Ci się gonić z domu na pole, z pola do domu... i tak co godzinę hahaha

Co :?: :?: ja też tak robie :mrgreen:
K@M!L może Ty nie masz kondycji na tyle dobrej żeby tak chodzić :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA najpierw bede strzelał hukowcami, potemm bączkami, a potem Pójdzie wyrzutnia typu Bingo. o 24 idą rakiety i wieksze wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę od mniejszych rzeczy, czyli Rakiety Diabolo JR 1. Później mniejsze rakiety z moje zestawu rakiet "Assorted rocket" TA15 Tropic. Dalej średnie rakiety z tego zestawu. Dalej moździerz "Festival balls" Tropic. Później moje wyrzutnie i fontanno-wyrzutnie, tj. "Ballet", "Lampa alladyna", " Saturn missiles 25 strz.", "Fantazja" i na finał wyrzutnia "New generation 1". Na koniec będe odpalał sobie petardy pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zaczynam jak co roku ostatnie przygotowania od godz 23:00... :mrgreen:Jesli chodzi o to jak zaczynam wysadzać mój stuff to heh zaczynam od jakiś petard hukowych (w tym roku są to korsarki 11sztuk)...następnie na drugi ogień idzie kilka cyrkoblic (kupiłem w tym roku 15sztuk)...potem idzie rakieta (voo doo..zakupiłem tylko 1sztuka aby zobaczyc jaki jest efekt)...potem idzie znowu kilka cyrkoblic i kilka hujowych next rakiety (Master blezer rocket 3 sztuki) i na koniec hukowe cyrkoblitze i zestaw rakiet (SAN RENO)


Pozdro dla szytkich piszcie jak przebiega ta sytuacja u was :lol: :grin: :cool: :arrow: :mrgreen: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw pije a o 24:00 ide wysadzic najpierw bączki, motylki rakietki na koncu Wyrzutnia a potem hukowce i obserwuje cudze potem ide do domu i znów sie bawie i pije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam o 12 puszczac hukowe i tak do 20 o 20 wychodze z moon travells motylkami.
0 22. ide z hukowymi motylami i satur missiles i rzymskimi (w tym roku mialem ich 50 sztuk po 15 kul :mrgreen: )o 24 odpalam pierw rakiety od najmniejszej do najwiekszej potem fontanny potem wyrzutnie potem circoblitzy bawie sie z koelgami rzymami pod koniec ak wszystko wystrzele to bawie sie hukowymi i ide do domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zmieniam taktykę. Kilka min. przed 12 lecą jakieś słabe rakiety, może z jedna wyrzutnia, kilka hukowych. O 12 leci trochę rakiet, wszyskie hukowe, cyrkoblice i wyrzutnia. O 00:15 zaczynam pokaz czyli najpierw rakiety, a później wszystkie wyrzutnie. Na koniec może jakiś achtung lub rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie od 16 do 22 strzelam samymi hukowymi pozniej o 23 wychodze i zaczynam stzrrelac rakietami malymi wyrzutniami itd pozniej ide do domu i tak 12.15 idzie wszystko najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...