Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja tak gdzieś o 11 wychodzę na dwór 1paczkę piccolo się wstrzeli i do domu później gdzieś o 15 następna paczka piccolo później po 20 1 paczka piccolo o 21 jakieś motylki i większe petardy o 22 jakiegoś Rzymiaka się puści o 23 jakieś małe rakietki
i upragniona północ to najpierw na start jakiś achtung małe rakiety rzymiaki
przerwa 5-10min na wyciszenie i na to żeby pokazać ze niby koniec stuffu i po 5-10min jakaś większa rakieta żeby pokazać możliwości i później małe rakiety wyrzutnia rakiety średnie rzymiak 1 większa wyrzutnia rakieta duża i mała i rzymiak a później 2wyrzutnie duże i z 3 rakiety duże i małe i jakaś wyrzutnia na finał i 2-3achtungów na finał tzn przed wystrzeleniem ostatnich pocisków z wyrzutni finałowej kończą się pociski i taki efekt salute hehe 2-3 achtungi
później to reszta stuffu co popadnie w rączki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku zaczne od najminejszych rakiet i wyrzutni potem jak juz wszycy wystrzela co maja ja zaczne odpalac to co najwiekasze :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano walę petardami.
Po obiedzie(mam dość późno - 16:00 - 17:00) pierwsze rakiety i fontanny.
Około 22:00 kolejna seria petard.
O 0:00 - Główny stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja to zazwyczaj miałem mały stuff... Wychodziłem o 00:00.I na początku odpalałem wyrzutnie potem jakieś hukowce
następnie fontanny...itp. No i coś zawsze na następny dzień zostawało.
W tym roku zrobię inaczej kupie hukowce i fontanny i będę strzelał przed 00:00 a potem o 24 popatrzę na innych:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja w dzień jakieś hukowe ale małe ;] a hukowych mam zawsze dużo więc moge caly dzień nimi napierdzielac xD o 19 jakieś fontanny rzymskie ognie motylki i inne bajery xD i jakieś mniejsze rakietki . 22 parę rakietek dużo hukowych ale takie jak korsarka np na lont najbezpieczniejsze dają nieźle ;p 24 nie wiem jak lepiej ja od kilku lat najpierw wyrzutnie potem rakiety może lepiej na odwrót ?? odp ktoś ;] po rakietach i wyrzutniach reszta hukowych i oczywiście coś na następny wieczór xD :D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D: a po sylwku jeszcze wykupuje resztki ze sklepów i strzelam (nigdy nie mam dość ) xD :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wychodzę z domu trochę po 23 i bawię się piccolakami, jak już wiadomo bez nich się nie obejdzie :wink: W pół do 24 odpalam bączki, fontanny, rzymskie ognie itp. Gdy stuff dla dzieci do lat 10 zostanie odpalony(patrz wyżej) czas na coś dla mnie - rakiety typu voo doo, wyrzutnie (kilka z carrefoura, new generation 3) lecą 5 minut przed północą. O 24:00 patrze jak inni strzelają, a 5 min po wale z mocniejszych petard, pije szampana i patrze jak mój brat płacze bo sparzył się od zapałki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam swój dzień tak:

-ok 6:30 wstaję i strzelam pare razy achtungami żeby wszystkich pobudzić
-7-15 pierdółki małe rakietki itp
-15-18 większe rakiety
-18-21 wulkany jakas mała wyrzutnia
-21-23 rakiety typu voo Doo czy speed
-23-24 największe rakiety i największe wyrzutnie + moździerze
-24-1 patrze jak strzelają inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam od rakiet, potem idą wyrzutnie i wulkany, potem petardy i w końcu pójdzie specjalny zestaw z tropica.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam z rana piccolakami.
Później chwila przerwy.
A po Kościele przyjeżdża kolega i razem z nim strzelamy:
-najpierw jakies bączki itp.
-później jakieś rakietki z kung-fu i innych
-a na końcu 2 moździerze xD

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 19.00 do 23.00 petardy , motylki i inne pierdółki
23.00 do 00.10 spędzam czas z rodziną (świętując)
00:15 do 01.00 Wyrzutnie , rzymiaki ,rakiety oraz inne petardy które zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np zaczynam od gry wstępnej:D haha

tak na poważnie to hukowymi jakoś specjalnie w sylwestra nie uderzam. Zaczynam zazwyczaj tak od 20, strzelam cyrcoblitzami i motylkami jak jesteśmy na dworze na fajce na imprezie;D No i oczywiście o 00:00 główny stuff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-22 kilka rakiet idzie.
Tak do 0;10 życzenia itp . Potem wychodze na skrzyżowanie albo na taką polane i leci wszystko co mam pod ręką :D Niemam jako tako listy :lol:
W tym roku zostawie też coś na nowy rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie podobne do Nowatka. Zawsze najpierw strzelam rakiety a potem wyrzutnie. Oczywiście jeśli chodzi o pokaz główny nie zabawę przed 12.
A jak powinno byc naprawdę?

A co do tematu to:
7.00-16.00 Nie strzelam praktycznie niczym, idę do kolegów bądz na miasto, zobaczyć jak idą przygotowania do pokazu głównego w rynku ;) Ewentualnie jakieś petardy bo w tym roku mam ich dużo :D
18.00-23.00 cyrkoblitze, drobne rakiety, rzymskie (jak są) fontanny , małe wyrzutnie i szelki. ale głównie petardy
24.00 Strzelam z 5 min główną amunicją. (Czyli najpierw rakiety) potem patrze na pokaz w rynku, i dalej wystrzeliwuje swój stuff ;)

I teraz mam drugie pytanie. Wiadomo że chce wystrzelić swój stuff ale chcę jednocześnie widzieć czy strzelają inni. I wiadomo że wszystkiego naraz nie można :D
Czy macie jakieś taki pomysły co i o której strzelać żeby powitać nowy rok o 12.00 alę zaobserwować fajerwerki innych.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
I teraz mam drugie pytanie. Wiadomo że chce wystrzelić swój stuff ale chcę jednocześnie widzieć czy strzelają inni. I wiadomo że wszystkiego naraz nie można :D
Czy macie jakieś taki pomysły co i o której strzelać żeby powitać nowy rok o 12.00 alę zaobserwować fajerwerki innych.

Jakieś pomysły?


Tak musisz kupić dodatkową parę oczu, lub jedno z przodu np lewe przesunąć na tył wtedy jednym będziesz patrzył na swoje fajerwerki a drugi ma fajerwerki innych. Problem masz jak chcesz zobaczyć jak inni strzelają to poczekaj sam ze strzelaniem albo nie zobaczysz bo nie da się samemu strzelać wyrzutniami i oglądać je i innych. A co do tematu hmm w tym roku nie wiem jak będzie jestem w proszku fajerwerków nie ma kiedy będą to nie wiem ale pewnie od rana sobie będę strzelał air bombami bo sobie zrobię coś w stylu magazynków. A wieczorem to na pewno puszczę rakiet PERFECT (zrobię film nie tak jak inni ;/), będę miał 3 moździerze no i w hugo pierdółek od petard do rzymskich więc mógł bym strzelać całą noc a sąsiedzi dostaną ze mną szału. Pokaz zacznę w tym roku od fontann -> rzymskie ognie -> Wyrzutnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od rana strzelam petardami hukowymi mniejszymi, od około 22 ide walić korsarki, achtungi. Zwykle wracam do domu gdzieś przed 23. Szykuje swój prawdziwy stuff na sylwestra, następnie wychodzę najczęściej gdzieś tak przed 24. I pierw w ruch idą fontanny > rzymskie ognie > rakiety > wyrzutnie Zwykle pokaz kończy się grubo po 24 gdzieś tak o 0:30

Robiłem tak co roku ale w tym roku wpadłem na pomysł aby zrobić wszystko troszeczke później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I teraz mam drugie pytanie. Wiadomo że chce wystrzelić swój stuff ale chcę jednocześnie widzieć czy strzelają inni. I wiadomo że wszystkiego naraz nie można :D
Czy macie jakieś taki pomysły co i o której strzelać żeby powitać nowy rok o 12.00 alę zaobserwować fajerwerki innych.

Jakieś pomysły?


Tak musisz kupić dodatkową parę oczu, lub jedno z przodu np lewe przesunąć na tył wtedy jednym będziesz patrzył na swoje fajerwerki a drugi ma fajerwerki innych. Problem masz jak chcesz zobaczyć jak inni strzelają to poczekaj sam ze strzelaniem albo nie zobaczysz bo nie da się samemu strzelać wyrzutniami i oglądać je i innych. A co do tematu hmm w tym roku nie wiem jak będzie jestem w proszku fajerwerków nie ma kiedy będą to nie wiem ale pewnie od rana sobie będę strzelał air bombami bo sobie zrobię coś w stylu magazynków. A wieczorem to na pewno puszczę rakiet PERFECT (zrobię film nie tak jak inni ;/), będę miał 3 moździerze no i w hugo pierdółek od petard do rzymskich więc mógł bym strzelać całą noc a sąsiedzi dostaną ze mną szału. Pokaz zacznę w tym roku od fontann -> rzymskie ognie -> Wyrzutnie



To chyba napisałem cepie że nie da się i tego i ego oglądać :/
Moje pytanie dotyczyło czasu. Czy np. poczekać ąz wszyscy przestaną strzelać i wtedy zacząć czy strzelać przed 12 itp...
Zresztą pytanie nie było do ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystrzelę wszystko najprawdopodobniej w nowym roku bo na sylwestra nie będę w stanie poza tym wolę pooglądać co mają inni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
-ok 6:30 wstaję i strzelam pare razy achtungami żeby wszystkich pobudzić


U mnie jak bym ja odpalił to by na policję dzwonili a pierwszą osobą, która by puściła sok policji to byłaby moja sąsiadka, która nawet w sylwestra się pluła do mnie, że strzelam moździerzem i wszystkie resztki idą na jej podwórko :smile:


Od czego zaczynam? W tym roku jakoś w dzień nie strzelałem. O 22:00 puściłem Thundera, potem czekałem już tylko do 24:00 :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...