Skocz do zawartości

[bx2] Stuff 2010/2011


bx2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
oto mój stuff:

RÓŻNE
- Trole JF10 x 1
- Kongo FC3001(10 sztuk) x 1
- Wirujące bączki JM04 (6 sztuk) x 4
- Flash JF66 x 1
- Kamikadze JM02N (2szt) x 1
- Mini cyrkoblitz P0009 x 1
- Artilery TXB546 x 1
- Trzeszczące kulki JM05 (6 szt.) x 3
- lady cracker 302 x 1
- magical shots 30 (paczka) x 1
- magical shots 15 (paczka) x 1
- HE0208 x 1


WYRZUTNIE
- saturn missiles JW01 x 3
- The magic key TXB498 x 2
- Backyard fun TXB602 x 2
- Magma TXB604 x 2
- Sky buster TXB605 x 2
- Europa P7212 x 1
- Color Wave TXB645 x 1
- Lily magnolia U31439 x 1
- P5203/P5202 Exclusive line Multi Shot x 10
- SM2125 Macrocosmos II x 1

W planie mam jeszcze FP3/new.

Zdjęcie postaram sie wrzucić za 2 tygodnie.

PS. Jeśli jest ktoś chętny (z Poznania) na P5203 to moge tanio sprzedać. Film. Info przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff fajny, ale jak dla mnie za dużo małych wyrzutni, kupiłbym parę mocniejszych.
Pierdółki do zabawy też ok, lecz dodałbym jakieś petardy (oprócz tych FP3 które zamawiasz), np GROM ATN1 lub TXP0001

Możesz napisać ile wydałeś na to wszystko ? Myślę że gdzies koło 100-200zł ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo podoba się to zestawienie,dużo dobrej zabawy jak i dużo bardzo fajnych i tanich wyrzutni,lecz zdecydowanie brakuje mi jakieś kostki 30mm... Moja ocena: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff kupowany w lutym na FM. Obecnie też bym kupił jakąś większą kostkę, ale czasu sie nie cofnie.

Z petard chce jeszcze picolo na magazynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff fajny, ale zdziwil mnie podzial tylko na dwie kategorie. Brakuje mi w nim petard(piccolo, kilkustrzalowki, Achtungi), Rakiet(VooDoo, thundery, Monn'y do zabawy), wiekszych wyrzutni... Mogles podzielic dokladniej, na rzymiaki, mozdzierze, fontanny. Jakas wieksza fontanne dokupic. Mozdzierze i rzymiaki ok. Porob jakies zakupy w hipermarketach przed Sylwkiem i bedzie ok, do tego wizyta w hurtowni i wieksza(e?) kostki. Kamikadze to swietny wybor, nie zawiedziesz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nadszedł czas podsumowania.

Zdjęcie stuff'u.
32ce48f1ade0141cgen.jpg
LINK
Na zdjęciu brakuje jednej Meteor Battle.

f9cf4984acd99cb2gen.jpg
LINK

63159440540873a7gen.jpg
LINK

Postanowiłem z części zrobić mini pokaz. Zaznaczam że zrobiony z ciekawości, nie do końca przemyślany. Połączyłem kolejno JW01 x2, Color Wave TXB645, Europa P7212, The magic key TXB498 x 2 w układzie V i na koniec Lily magnolia U31439. Kostki użyte tylko te bo te akurat mi weszły do skrzynki. Wszystko było robione na ostatnią chwilę, tuż przed przyjściem gości. Niestety były dwie przerwy ponieważ nie miałem czasu szukać czasów efektów i lont przyczepiałem na oko. Fajnie wyszły dwie kostki Magic key w układzie V. Mimo, że uważam próbę pierwszego pokazu za nieudany, ze względu na przerwy, to bardziej odpowiada mi ten sposób strzelania. Zdjęcia skrzynki nie posiadam, ale o tym na końcu.

Pogoda. Tutaj niestety był problem ponieważ wiał wiatr, na szczęście nie padało bo temperatura minimalnie na plusie.

Najbardziej zawiodłem sie na moździerzu z triplexa, tak wychwalanego na forum. Rok temu miałem lidlowski i był o wiele lepszy. Po raz pierwszy odpalałem FP3/n i jestem pod wrażeniem tego produktu.

No i najgorsze na koniec. Po zakończeniu strzelania zebrałem z ojcem i kumplem wszystkie wyrzutnie i zaniosłem pod kosz na śmieci, żeby nie leżały na ulicy. Po jakiś 50 minutach ktoś puka do okna, to byli sąsiedzi którzy zauważyli pożar. Paliły się te wystrzelone wyrzutnie i plastikowy kosz na śmieci. Na szczęście samochód stał dalej. No i zdjęcia już nie mogłem zrobić. Najprawdopodobniej w którejś z rurek w wyrzutni został żar, wiatr go rozpalał, zapaliła się wyrzutnia, później druga i tak dalej. Jednak odnosząc wyrzutnie nikt z nas nie widział, żeby się coś żarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...