Skocz do zawartości

Jakie rakiety polecacie ??


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rok wcześniej w sylwka jak wsadziłem z kumplem za mocno w śnieg i nie poleciała tylko walnęła na ziemi to normalnie bylismy ogłuszeni .

Boże rakiet tak się nie odpala ! Z butelki czy z rury , żeby miała swobodny wylot .

Rok temu chciałem sobie kupić rakietę kulistą . Jednak pan powiedział , że kulka to tylko bajer zewnętrzny i nie jest naładowana prochem w kulce , to tylko czubek . Takich prawdziwych rakiet kulistych jak grzecho nie mieli , skończyły im się .

Goodman , polecam www.fajerwerki.gda.pl . Konsultacje z nimi zacznij jak najwcześniej , ponieważ dość późno dochodzi wysyłka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GooDMaN

Jumbo Jet nie jest Hesti tylko (prawdopodobnie) jorge i mają go w biedronce :shock: :? 8) :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś infa? Co sądzicie o tych rakietkach?
Cassiopeia
Apollo
Morfeusz
Perfect
Meteor
Golden life

moze gdzies juz było coś o tych rakietkach (nie wiem) ale chciałbym są dowiedziec coś o tych rakietkach bo zastanaiwm sie nad zrobieniem sobie dobrego zestawiku na sylwka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfect : (JORGE) ISKRZĽCE GWIAZDKI, BROKAT, RÓŻNOKOLOROWE GWIAZDKI, SREBRNE MIGOCZĽCE GWIAZDKI

Cassiopeja : srebrne palmy zakończone różowymi kreseczkami . Nie pisze na Jorge . Pewnie co rok inny efekt jaki Chiny dadzą .

Apollo : złota palma , różnokolorowy kwiat z craclingiem , srebrna chryzantema .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś infa? Co sądzicie o tych rakietkach?
Cassiopeia
Apollo
Morfeusz
Perfect
Meteor
Golden life

moze gdzies juz było coś o tych rakietkach (nie wiem) ale chciałbym są dowiedziec coś o tych rakietkach bo zastanaiwm sie nad zrobieniem sobie dobrego zestawiku na sylwka:)


W tym roku jak kupie jedną sztuke apollka to pokaże Ci efekt ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GooDMan

Kolejne pytanie.Pomóżcie mi skompletować zestaw.Mój budżet = 100 zł.Zastanawiam się nad rakietami Jumbo Jet, jakaś wyżutnia i do tego zestaw.Jak najwięcej rakiet (szczególnie tych mocnych) 8) .
PS.
Nie mówcie nic o hukowych bo na te mam oddzielny budżet (ok 22 zł_) i pomysły.I gdzie można kupić petarde Demon.?????????
Podobno Najmocniejsza petarda na rynku (2kg wielkości cegły ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus - hmm przyznam ze zestaw feslival wyglada bardzo fajnie i chyba w tym roku skusze sie zeby go kupić ( wie ktoś ile mniejwięcej może kosztowac ten zestaw?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pirotechnika.pl/FAJ/Komplety/HE0327.GIF miałem te rakietki w ubirgłym roku i komentarz do nich moze być tylko jeden są zajefajne najlepsze jakie miałem tylko czy ktoś wie ile one moga kosztowac ??
http://www.pirotechnika.pl/FAJ/Komplety/HE0072.GIF kolejne ciekawe miał je ktoś moze i wie po ile one chodzą?
http://www.pirotechnika.pl/FAJ/Komplety/HE0308.GIF a te?? wie ktoś coś może o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus - hmm przyznam ze zestaw feslival wyglada bardzo fajnie i chyba w tym roku skusze sie zeby go kupić ( wie ktoś ile mniejwięcej może kosztowac ten zestaw?)

Witam
Cena zestawu wynosi 58,00 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o petardzie Explosive VII firmy jorge i o rakietach big day ????????
Petarda 6 zł a rakiety ok 80zł (w churtowni ale ta miła pani powiedziała , że mi spuści cene).


Explosive VII o ile się nie myle miał Mantis, film też miał.

Big Day - nie widziałem ale dużo słyszałem, podobno profesjonalne efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jorge.pl/new/prodimg/JA016.JPG fajny zestawik wie ktoś coś moze o tych rakietkach i ile ten zestaw kosztuje?
-------------------------------------------------
http://jorge.pl/new/prodimg/H130.JPG to zestaw jorge ale podoby ma hestia wie ktoś moze jak nazywa sie zestaw ale HESTII i ile kosztuje co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam !

Explosive VII jest petardą , a nie rakietą . Ok powiem efekt . Trzy serie karabinka , coś podobnego do craclingu . Ogólnie świetna rzecz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jorge.pl/new/prodimg/JA016.JPG fajny zestawik wie ktoś coś moze o tych rakietkach i ile ten zestaw kosztuje?


Cena 45,50 zł
Zawiera 4 rakiety Apollo, 3 rakietki Speed IV, oraz trzy jakieś rakietki których nie znam nazw oraz Rzymskie Ognie prawdopodnie 10 strzałówki ale nie jestem pewien.

P>S - King Kong kosztuje 95,50 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH 95 zeta , a ten zestaw wyglada prawie identycznie jak hestii:)
a teraz moze troche nie na temat ale słyszałem że są już fajerwerki w jednym sklepie i własnie hestii i mam madzieje ze znowu ten zestaw będzie i kupie po promocji <hahaha>

[ Dodano: 2005-12-11, 08:52 ]
a i czy te rakietki z zestawu discovery mają przyzwoite efekty a nie jakieś marne i to była by tylko strarta kasy??????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym i podajcie mi jaka powinna być cena tego:
-wyrzutnia thunder rain pomarańczowa ( z jorge ok 44 zł)
-zestaw festival albo euro star (ok 70zł)
-rzymski ogień profesjonalny (z jorge cena 20 zł !!!,a na bazarze 90zł 10-25 strzałowy nie pamiętam ,ale chyba 15 {strzałwoy}niebieski)
-i jedna rakieta big day (ta profesjonalna 30 zł)
8) 8) :(:(:o
PS
Ile kosztuje :
-Rockets Bastition
-jumbo
-PYRO-MIX
-SUPER SHOW 7
-EXCLUSIVE
-FESTIVAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...