Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 100zł


ppibo

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ok to czekam na jakiś zestawik:) Powiadacie w poniedziałek dostawa więc ok poczekam. Sorki , że tak mało kasy , ale niestety jestem młody i sam nie zarabiam w przyszłości będzie tej kasy mam nadzieje dużo więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spokojnie , nie masz nas za co przepraszać , ani nie możesz mieć do siebie pretensji :D bardzo fajnie że ciekawią cie fajerwerki.:D U mnie jak kumple dzisiaj usłyszeli ze chce wydać 370zł na fajerwerki , to powiedzieli że jestem nienormalny :D i że szkoda wydawać tyle kasy, Ja byłem bardzo zdziwiony , bo to mało , w przyszłości wydam o wiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem dokładnie z którego sklepu internetowego kupować zdam się więc na was. Ale chyba te pięć sklepów byłyby najlepsze.

taniefajerwerki.pl
fajerwerkimarket.pl
fajerwerki.intelishop.pl
speed-fajerwerki.pl
maxsem.pl

Jak patrze za 100zł to naprawde fajne petardy można kupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem dokładnie z którego sklepu internetowego kupować zdam się więc na was. Ale chyba te pięć sklepów byłyby najlepsze.

taniefajerwerki.pl
fajerwerkimarket.pl
fajerwerki.intelishop.pl
speed-fajerwerki.pl
maxsem.pl

Jak patrze za 100zł to naprawde fajne petardy można kupićsmile.gif


Z taką kwotą to najlepiej na FM, ale poczekaj na WK i śledź na bieżąco temat dotyczący tej aukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha.. ale to i tak pewnie wiele sie nie zmieni w produktach. Dzięki za zestawik jakiś:) Fajnie jak by było jeszcze troche zabawy przed 24:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej poczekaj do weekendu, wtedy powinna pojawić się tez dostawa Tripla na stronie FM i będzie można już rzeczywiście wszystko kompletować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak poki po prostu nie widze sensu ukladania ci teraz stuffu jak niema kluczowych fajerwerkow wiec lepiej poczekaj przeciez sylwester nie jest w srode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

KORSARZ - P1203 4.50
FP3/NEW 12.00
KAPITAN NEMO - JA021 17.99
SKYROCKETS - JR04 5.99
JF66 FLASH 1.99
TXB605 - SKY BUSTER 9.99
TXB604 - MAGMA 9.99
CUDAK BATTERY - JW25 27.00
TXB756 - X-EMOTION 42.00
TXB303 - Blue Neon 15.00
MAGNUM - JW24 27.99
MINI CYRKOBLITZ - P0009 3.99
K0201 Super Corsair x5 2.95
TXF781 FONTANNA SILWER 5.99
P2333 BAZOOKA 1 16.80

Wartość zakupów 204.17 PLN
Razem do zapłaty 228.17 PLN



http://www.forumfajerwerki.pl/topic/6033-wspolne-kupowanie-w-sklepie-top10-ii-edycja-faq/
http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5631-wspolne-kupowanie-w-sklepie-top10-edycja-ii/

Przeczytaj te tematy. Biorąc udział w akcji za tyle samo pieniędzy masz znacznie więcej fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz, układaj stuff tak jak Ci się efekty podobają. Z twojego stuffu wyrzuciłbym k0201 albo zmniejszył do 2 paczek i wyrzucił k0204 magnum (w zamian coś mocniejszego fp3/grom/jaja dinozaura/wariatka) oraz mini cyrcoblitz won. Pumę niekoniecznie bym brał. MC 1 I 2 to w wiekszosci "komety" czy jak to się zwie. Do MC to moje osobiste odczucia chociaż pewnie są ładne ja bym wolał kupić 1 wyrzutnię. Np. tania i ładna to Arctic JW14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też chciałbym petardy kupic na FM do 50zł, ale FP3 za 12zł, choć wydaje mi się, że jeszcze dzisiaj była za 9zł. FP3S niiii ma na czym mi zależy i tak samo z JC05 SHARK, FP10 WARIATKA, JC024 SZOK. Jedynie są FP1 JAJA DINOZAURA za 5zł.
Ja mam 17 lat, rok temu petardy mnie wciągnęły, ale nie wypaliło, bo chorowałem. Jak teraz FM będzie miało to co teraz to nie zamawiam, bo tylko od tej sumy co podałem jest jakiś sens i to z rabatem.
Myślałem też o innych sklepach, ale przelewem to tak nie bardzo, a tu jeszcze byłby rabat.
A i jeszcze coś - na piccolaki nie żałuj. Ja wezmę 10-20 paczek i zabawa na cały rok, jeszcze można wiele rzeczy wymyślić co można z nimi zrobić, ja już kilka pomysłów mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW21-30zł JW07-16zł JW103-28zł 2xFP3NEW-24zł FC3001-12zł TXB605-10zł TXP486-9.30zł TXF417-5.70zł TXB756-42zł Suma:177zł. 177zł z założeniem, że rabat na WK wyniesie 20%, ale to nic pewnego!! Osobiście zamiast Gromów brałbym 3x FP3 NEW, ale Gromów jest 36 a FP3 20, a wspominałeś o towarze na zabawe. Zawsze jednak jeszcze warto poczekać za dostawą Triplexa i wtedy można ostatecznie skonfigurować plan zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff z FM bez rabatu na wspolnym kupowaniu, Suma 100zl:
Petardy:
K0201 X10
K0203_3
FP1 Jaja dinozaura
FP3/NEW
Wyrzutnie:
TXB604 Magma
JW25 Cudak battery
Art. Rozne:
JM03
JM02N Kamikadze
JF66 Flash
TXF782.
Razem: 99,56zl z przesylka.

Dodatkowo do Stuffu za 200zl:
Rzkiety:
3775 VooDoo
R18058 Demon
Whistling monn travellers
Wyrzutnie:
JW16
TXB469 (lub podobne

Razem 203,52zl.

Jak prosiles, duzo do zabawy, ale konkretnie i fajnie. Mam nadzieje ze bedziesz z takim stuffem mial udanego sylwestra. Ukladam dwie wersje bo na PW napisales 200zl. Mozliwe ze lekko zaedytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...