Skocz do zawartości

[kameleon] Stuff 2010/2011


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Stuff na tego sylwestra miał być o wiele wiele mniejszy od zeszłorocznego, ale jednak tak nie będzie :)Co prawda nie będzie taki duży jak rok temu ale będzie naprawdę przyzwoity.Mam zamiar zmieścić się w kwocie 800-900 zł z czego 600 zł już wydałem.Produkty się powtarzają, ponieważ będę robił pokaz.Wkrótce kupuję także system radiowy do odpalania, ponieważ amatorski system manualny który widać na zdjęciach został już sprzedany.Na zdjęciach nie ma 60 kul od moździerza i kartonu innych drobiazgów.Czekam na opinie i komentarze:)
img9501j.jpg
img8881h.jpg
syso.jpg
img9775t.jpg
img9932t.jpg
By combox_kalisz at 2010-12-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A petardy masz jakieś ?
Mam prośbę, nagraj filmik jak odpalasz jedną szelke z tego moździerza, ok ?

Jak napisałem w 1 poście mam cały karton drobiazgów w tym także petardy.Może nagram :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Plan pokazu gotowy większość połączona.Jeżeli ktoś uważa że lepiej co zmienić to śmiało pisać będę wdzięczny :)
pokazv.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok skorzystam częściowo z twojej rady i szóstkę dam na miejsce siódemki a siódemkę na miejsce szóstki :) Dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Wyrzutnie z Jorga super bardzo dynamiczne i bardzo kolorowe,wyrzutnia Moskwa to po prostu miazga efekty są ogromne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być tak pięknie ale cóż... Bogatemu zawsze wiatr w oczy :lol: Po pierwsze nie nagrałem filmu ponieważ zacząłem się rozstawiać o 23.50 co było zwykłym idiotyzmem <_< Gdy już o 00.10 wszystko rozstawiłem i podłączyłem byłem taki zmęczony że nie miałem siły na nic :( Gdy już wyniosłem kamere na dwór i odpaliłem 1 pozycję okazało się że źle ją połączyłem i 3 wyrzutnie nie odpaliły, co było powodem dalszego stresu :) Gdy odpaliłem 2 pozycję zostawiłem kamerę i poszedłem do rodziców oglądać, z nadzieją że filmik się nagrywa.Po pokazie okazało się że nie włączyłem nagrywania :lol: Na ogół sylwester do D <_< Wiem tylko jedno nie ilość fajerwerków świadczy o tym żeby sylwester się udał w 100%.Pokaz ten także zraził mnie do fajerwerków i postanowiłem zakończyć swoją pasje.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...