Skocz do zawartości

OBI


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze to z kellera no ale sa petardy chinaboller czy jakos tak to do zabawy jak pikolakami to mozna by wziasc ( niekoniecznie placic w tamtym roku wzielismy pare paczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ze to z kellera no ale sa petardy chinaboller czy jakos tak to do zabawy jak pikolakami to mozna by wziasc ( niekoniecznie placic w tamtym roku wzielismy pare paczek)

:facepalm::facepalm:

China Boller to największy szajs... Huk słabszy od picolaków a o wielkości nie wspomnie. Połowa petardy jest pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w OBI wszystko poprzeceniane..

Widocznie mają wielu klientów bo stoisko u mnie zagrodzone i nawet nikt nie stoi żeby je otworzyc..

Dla przykładu:

Wyrzutnia Sakura - 9.99zł/8.49 zł

Eclipse - 39.99zł/ 32.99zł

 

Widziałem była jeszcze wyrzutnia Kometen Symphonie też coś koło 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:/> :facepalm:/>

China Boller to największy szajs... Huk słabszy od picolaków a o wielkości nie wspomnie. Połowa petardy jest pusta.

 

 

dlatego napisalem wziac nie kupic, za darm to i moze sie oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Byłem w obi i kupiłem z ciekawości petardy cubic. Kwadratowe kostki zawijane sznurkiem. Kiedyś takie petardy były całkiem dobre i można je było kupić na rynku w różnych rozmiarach.

Co do tych z Obi. Specjalnie odszedłem dalej od zabudowań. Powiem tak: moje pierdnięcie wydaje więcej decybeli. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku hestia w Obi. Oferta od 9 grudnia.

Coraz lepiej Hestia nie jest aż taka zła :xmas_tongue: z tego co wiem to Obi sprowadzało produkty firmy Keller więc robią postępy ! :) Grunt to po kroku do celu jeśli możesz daj zdjęcie gazetki z ofertą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gazetke. :xmas_smile: ceny bardzo wysokie jak to Hestia z tego co widać to jedynie wyrzutnia jest godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Omijać szerokim łukiem, ktoś ma inne zdanie? :D

Nie ale miałem, w zeszłym roku wyrzutnie hestii z kauflandu bodajże ok 60pln była lepsza niż np niektóre jorgowskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...