Skocz do zawartości
  • 0

FM paczka


Gość DreSzCzyK

Pytanie

Gość DreSzCzyK

Hi, chciałbym się zapytać czy dojdzie paczka z FM jeśli zamówie we wtorek, na piatek bedzie paczka? 2 dni robocze podobno ale zapytać nie zaszkodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mysle ze jesli nie ma narazie duzego ruchu to paczka powinna spokojnie dojsc.Stuprocentowej pewnosci nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak mówi velibrum, zamów dzisiaj(poniedziałek), wyślą (wtorek), dostaniesz paczke (środa,czwartek lub piątek),
nie wiem jak to jest z FM, ale kiedyś jak zamawiałem książki zamówiłem przed godziną 12:00 w południe to wysłali w ten sam dzień i na 2 dzień dostałem je. Uważam, że nie powinno być teraz problemu, w grudniu będzie napewno ciężej.
Ale dla swojej pewności napisz do FM zapytanie o dostawe i już :D

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Zależy mi bardzo żeby paczka doszła w czwartek lub w piatek, jesli przyjdzie w środe to się wQ :P nie może przyjść w środe ponieważ nikogo nie bedzie na chacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy mi bardzo żeby paczka doszła w czwartek lub w piatek, jesli przyjdzie w środe to się wQ :P nie może przyjść w środe ponieważ nikogo nie bedzie na chacie :)

To zamów jutro :) Będzie gdzieś na piątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zamawiałem w czwartek paczka przyszła w poniedziałek po południu
Jak masz zamawiać jutro to albo przyjdzie w piątek albo w poniedziałek zależy od ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak będziesz zamawiać to w notatce do sklepu napisze że chciałbyś aby doszło to w czwartek bo w środę nie będzie cie w domu i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Reafen jesteś pewien że jest taka możliwość? Jesli tak to spokojnie dziś moge zamówić :)
w czwartek swieto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To weź zamów w środe lub jutro, jeśli w czwartek jest święto to dojdzie w piątek ;p A jak nie bedzie ciebe w domu to chyba zadzwonią lub zostawią kartke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamów na inny adres. Jakaś rodzina czy sąsiadka. Umów się, że czekasz na przesyłkę i poproś żeby odebrała i dała Ci znać, bo Ciebie może nie być wtedy w domu. Zamawiaj jak najszybciej. Jak jeszcze to przeczytasz dzisiaj, to zamów dzisiaj, a jak nie to jutro z samego rana.
Inny sposób - zamów na swój adres, ale podaj numer telefonu. Wtedy telefonicznie z kurierem będziesz mógł się umówić, że zostawi paczkę gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Z ta sasiadką to dobre :) dziś zamawiam :) paczka przyjdzie w piatek lub w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam wielki problem zamowilem paczke przez fm.pl w piatek i do dzis jej nie wyslali czemu?!
Prosze mi cos poradzić pierwszy raz kupuje przez neta :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na dane na stronie nie patrz bo dane nie są w ogóle aktualizowane, albo są tylko po bardzo długim czasie więc nie ma się czym martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłeś w piątek, na drugi dzień roboczy ( czyli poniedziałek ) paczka jest pakowana i wysyłana, skąd z sortowni w regionie sklepu najczęściej drugiego dnia zostaje przesyłana do oddziału kurierskiego w Twoim regionie. Na środę najwcześniej powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sami sieie oszukujecie. WIecie dobrze jak tam jest z wysyłkami, raz wyślą na drugi dzień, a innym razem za 3 dni. Aha i cały pic kuriera polega na tym aby przesyłkę mieć max do 48h więc jak zamówił w piątek to na wtorek max powinien mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z kurierami tak różowo nie jest i kilka paczek ( z różnych sklepów, już po otrzymaniu numeru przewozowego ) otrzymałem później, niż na drugi dzień. Nie zmienia to faktu, że nie ma sensu się martwić, że przesyłki nie ma na drugi dzień roboczy po złożeniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...