Skocz do zawartości

JW86 Moździerz (Jorge)


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam K550i czyli młodszy brat K750i, twój ma lepszą matrycę i bynajmniej w dzień K750i robi lepsze filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba umieć włożyć :D. Takie rzeczy się właśnie dzieją jak nieodpowiednie osoby odpalają fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerz otrzymuje 10/10 ponieważ efekt był na prawdę super, wielkie rozpryski, dużo huku i po 6 strzałach rozwalona tuba :P Na widowni zrobił wrażenie, piękne złote gwiazdki które pięknie się układały, czerwone piwonie/peonie? też były super, pomiędzy Jupiterem, Jumbo Jetem, Piramidą zdecydowanie wygra moździerz...
Firek poleca!√

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś do porównania:
porwnaniemozdzierzyqm4.jpg
Po sylwestrze zdecydownaie stwierziłem, ze co roku jest inna "receptura" budowy szelek do moździerzy z biedry. Uważam, że co rok są coraz lepsze. W Tamtym roku rozpryski były małe, miały gęsto ułożone gwizki, a w tym, duże, niemalże ogromne, nisko na ziemią, rzadziej ułożone gwiazki, ale za to fajniej, w śrdoku jakby golden rain, też zauważyliście tą róznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi przypadł do gustu, bardzo ładne i pożądne rozpryski, do tego dochodzą jeszcze dwa silne huki, jeden przy wystrzale, a jeden przy wybuchu. na drugi rok chyba też w niego zainwestuję. Po filmiku witusia myślałem, że moździeż w rzeczywistości będzie gorszy niż okazał się być, polecam za tą cenę nic lepszego. Na następny rok kupuję chyba tylko moździeż i petardy, naprawdę super cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

super sprawa :!: Miałem go ostatniego sylwstra i nie żałuję jest wart swej ceny; a rozpryski... zaje***** polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerz bardzo ładne duże kolorowe rozpryski tylko ten lont wkurzający bo bardzo odpryskuje (za bardzo ja na 10cm/s) cenat tez bardzo przystępna no bo wiadomo co jorge to jorge :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie liczyc z tym ze ta rura moze czasem zawiesc., w tamtym roku jak włożyłem jedną to nie wyleciała i jak hukłoo to musiałem przez chwile wytężać słuch jak ktoś cos do mnie mowł :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rura jest wykonana solidnie przez co jest wytrzymała, puściłem dzisiaj dwa pociski, efekty naprawde świetne a najlepszy ten duży huk przy wystrzale oraz po :razz: daje 9/10 mogłoby troche wyzej lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety raz rozwaliło rurę więc od tego czasu mam przygotowaną specjalną metalową, idealne dopasowaną do pocisków i stwierdzam że lecą z niej wyżej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie spodobał :roll:.Kupiłem też SP0008,więc miałem porównanie :cool: i niestety JW86 przegrywa z SP0008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
efekty fajne, ale ja polecam wziąć wyrzutnie maja więcej strzałów i strzelają po kolei a tu trzeba ciągle podchodzić. Na strzelanie przed 00:00 się nadaje :mrgreen:

Ciekawe czy w tym roku też będzie :?:

i właśnie o to chodzi. wyrzutnią się zbytnio nie pobawisz a moździerzem tak :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja mam takie pytanie czy jak ta rura od moździerza się rozwali to czy mogę go zastąpić inną rurą a jak tak to jaką? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

gucio prawda mierzona rura od moździerza JW47 Kaliber 1.2 cala ma średnicę 45 mm. Wiem bo próbuje spasować rury aby były dobre na dodatkowe moździerze. Nie wiem czemu tak jest 45mm to prawie 2 cale.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz złą miarkę. Kilka mm luzu to już jest za dużo, a co dopiero mówić o 7,5 na każdą stronę. Jakby nie było 1,2" to nie 45 mm i prawa fizyki ze mną się też zgodzą, bo gdyby ładunek miał 30 mm, a rura 45 mm, to by wyleciał tylko na kilka metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vel - nie ma zlej tylko goralska ;)... tam tez jak zapytasz gdzie to jest to mowia ze tam niedaleko i idziesz 2kilosy ;)...

veli ma racje :) z tym ze ja znam dwa rodzeje mozdzierzy NWP - 1,5" (12szt w pudelku) oraz 2" (6szt w pudelku)... wiec jak widzicie moga byc rozbieznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerzy NWP jest cała gama ;)
1", 1,2", 1,5", 1,75", 2" zarówno kuliste jak i cylindryczne. Ten tutaj jest podobno 1,2" czyli 30 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...