Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio była dostawa Jorga,natomiast z Triplexa powinien na dniach przyjechać tir,więc kostka pewnie się pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam osobom z Krk, że istnieje możliwość odbioru osobistego. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW, bo mam mały samochód i wolałbym uniknąć sytuacji, że po prostu wszystko mi się nie zmieści. Planowany termin zakupów, tak jak wcześniej napisałem po długim weekendzie, czyli pomiędzy 15-18. listopada. Dokładną datę podam,jak będę wiedział jak z czasem stoję, czyli w okolicy czwartku 10. listopada.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupy odbęda się ostatecznie 14 Listopada w Poniedziałek.
Edit fps# Do środy musimy znać zapotrzebowanie, kasa z racji na święto musi zostać przelana na konto najpóźniej w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie zawracać głowę. Wszystkie potrzebne info macie w drugim temacie, w razie czego piszcie tam posty, a nie wiecznie piszecie i pytacie się o pierdoły mnie, dawolfa i Cooliego. Jak tak dalej pójdzie to po prostu wezmą w tym udział tylko nieliczni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne produkty,o które pytacie:
JW1112 -224
...
Ogólna dostępność Triplexa i Komety jest mała,dostawy obu importerów będą w przyszłym tygodniu,w sobotę będę znał dokładną datę i wiedział co mniej/więcej przyjdzie.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś muszę skoczyć do Groma zakupić parę gratów i mogę jeszcze o coś zapytać. Pozycje o które jeszcze nie pytaliście. Są takowe? Czy nie ma.

O 15:30 będę w gromie jak cos priv albo gg albo kom. do 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Sorry zapewne było już o tym wyraźnie mówione,ale na forum nie byłem już od roku,wczoraj wpadłem i widzę,że jeśli chcę wziąć udział
w tej akcji to muszę się spieszyć,do rzeczy...Komu wysłać ostateczne zamówienie, PW,e-mail?Do której godziny można dzisiaj składać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu brak mi słów.Jak byk ci pisze kilka postów wyżej ze do czwartku ma być przelana kasa.Tobie nawet ostatniej strony sie nie chciało przejrzec a miałeś zamiar brać w tej akcji udział.GRATULUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...Trudno,żebym tego nie zauważył,nie widziałem tylko nigdzie konkretnego e-mail-a,PW(jak to się miało przy WK w FM)...Moje pytanie dotyczyło złożenia zamówienia,bo te można tylko do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ceny:
-zestawy:
jw3018-30.29
ja023-46.00
-moździerze:
sp003-15.90
008-19-90
jw47-22.12

jw419-222

Ceny które pojawią się jutro:
jw33
P7412
P7815
P7781
JW417
JW4015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się pojawiły :)

jw33 45,17zl
P7412
P7815
P7781 266zl
JW417 239zl
JW4015 58zl


Tak dla porównania na FM ceny tych produktów :)

JW4015 - Cena brutto: 73,99 zł
Jw417 - brutto: 299,99 zł
JW33 - 55,00 zł
P7781 - brutto: 299,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś odwiedziłem sobie groma :) i miłe zaskoczenie. Większość kostek Komety dojechało wczoraj. Te konkretne po 100sh 0d30-50 również.

Do cen detalicznych dają 50%upustu teraz. Dziś zrobiłem niewielkie zakupy ale rabat mnie zdziwił pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś odwiedziłem sobie groma :) i miłe zaskoczenie. Większość kostek Komety dojechało wczoraj. Te konkretne po 100sh 0d30-50 również.

Do cen detalicznych dają 50%upustu teraz. Dziś zrobiłem niewielkie zakupy ale rabat mnie zdziwił pozytywnie :)


Do tych cen, które obowiązywały na WK?rolleyes.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak -50% detal

Hurtownicy normalnie

Dojechały też FP3, FP3small, 859


Stary, to jak za darmo. Nie wiesz od kiedy do kiedy obowiązuje ta promocja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poco kupować fajerwerki na sylwestra 2012/2013 skoro koniec świata ma być w grudniu 2012


Rozwaliłeś mnie tym xD

Co do rabatu to rzeczywiście jest nad czym się zastanawiać. Jak by było coś takiego w nowym roku to może się o coś pokuszę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...