Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Od tych cen będzie jeszcze 10 % rabatu gdy zbierzemy 2000 zł a tyle już mamy. Tak jak pisałem coś takiego odbędzie się w połowie listopada według info od dawolfa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Od tych cen będzie jeszcze 10 % rabatu gdy zbierzemy 2000 zł a tyle już mamy. Tak jak pisałem coś takiego odbędzie się w połowie listopada według info od dawolfa ;)



A jesli uzbieraloby sie np 5000 to rabat moglby byc jeszcze wyzszy? Pytam dla informacji, bez pazery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jesli uzbieraloby sie np 5000 to rabat moglby byc jeszcze wyzszy? Pytam dla informacji, bez pazery.

Tak może być jest to kwestia dogadania się,ale nie myślcie o nie wiadomo jakich rabatach,bo ceny i tak są bardzo atrakcyjne,a te 10% spokojnie uzyskamy więc sami sobie to policzcie i się zastanówcie,czy warto.Ja nikogo nie zmuszam,można przecież przepłacić w sklepach internetowych... :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ceny są i tak świetne i nie ma co wybrzydzać. Poza tym nie sądzę żeby teraz dało radę zebrać ludzi na kwotę 5000 zł bo to pierwsza tego typu akcja (mam nadzieję że i będzie coś takiego za rok :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby pojawily sie fp3new jeszcze : D Gdyby była to koncowka listopada raczej bym sie pisał.

Aha i jeszcze jedno, tylko te produkty, ktorych ceny podales bedzie mozna zakupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej jakby pojawily sie fp3new jeszcze : D Gdyby była to koncowka listopada raczej bym sie pisał.


Fp3/small są fp3/new nie będzie (są 859)

2 osoby już zrobiły zakupy w Gromie i na pewno paczki otrzymały. Jedna zrobiła zakup petard 859 za kwotę 180 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej jakby pojawily sie fp3new jeszcze : D Gdyby była to koncowka listopada raczej bym sie pisał.

Akcja odbędzie się 14/16 nie później!Fp3new są,a dokładniej ich zamiennik-859 cena to ...,small po ...!Nie pytać już więcej razy o termin i możliwość przesunięcia,wszystko jest już zatwierdzone i nie będzie żadnej zmiany Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


859 oczywiscie tez moga byc, a znacie cene?


O matko od kilku tygodni ciągle mówię że kosztują 8...

Jeśli uzbiera się karton to cena idzie w dół! Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie te posty ze zrozumieniem,bo cały czas powtarzają się bezsensowne pytania,takie rzeczy pisać na pw/gg/e-mail!Jutro podam na forum dokładne ceny,listę chętnych wraz z produktami które zamawiają i inne istotne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poważnie zaczynam zastanawiać nad wycieczką do Częstochowy. Właściwie jedyne co ryzykuję to stracony czas bo za paliwo nie płacę. W związku z powyższym można by zorganizować odbiór w osobisty w Krk. Jakby co jestem też w stanie założyć kasę za zdecydowane na takie rozwiązanie osoby, żeby nie było gadania, że się ktoś boi. Płatność przy odbiorze na miejscu w Krk. W takim układzie najlepiej byłoby skoordynować całą akcję tak,żeby płacić wspólnie razem z Coolim. Na biedę towar mógłbym też dostarczyć do Nowego Sącz. Czekam na wasze opinie, bo sprawę zakupów chciałbym zamknąć do połowy listopada. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Zapotrzebowanie na konkretne pozycje zgłaszajcie do dawolfa, chęć odbioru w krk z płatnością przy odbiorze do mnie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się poważnie zaczynam zastanawiać nad wycieczką do Częstochowy. Właściwie jedyne co ryzykuję to stracony czas bo za paliwo nie płacę. W związku z powyższym można by zorganizować odbiór w osobisty w Krk. Jakby co jestem też w stanie założyć kasę za zdecydowane na takie rozwiązanie osoby, żeby nie było gadania, że się ktoś boi. Płatność przy odbiorze na miejscu w Krk. W takim układzie najlepiej byłoby skoordynować całą akcję tak,żeby płacić wspólnie razem z Coolim. Na biedę towar mógłbym też dostarczyć do Nowego Sącz. Czekam na wasze opinie, bo sprawę zakupów chciałbym zamknąć do połowy listopada. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Zapotrzebowanie na konkretne pozycje zgłaszajcie do dawolfa, chęć odbioru w krk z płatnością przy odbiorze do mnie.

fps



Twoja postawa mi się bardzo podoba. Jak na razie jedyna konkretna deklaracja która brana jest poważnie pod uwagę. Jestem jak najbardziej za. Będzie również okazja do spotkania i wymiany doświadczeń.

Jaki termin by ci pasował? Trzeba wszystko dograć.

I gwarantuję, że jak zobaczysz ceny w Gromie to nie stracisz ani czasu ani tego wyjazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym założyć nowy temat i w pierwszym poście zrobić takie FAQ żeby pytania się nie powtarzały ;)

PS. Można wiedzieć kto zrobił już te zakupy o ile to nie jest tajemnica :] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponowałbym założyć nowy temat i w pierwszym poście zrobić takie FAQ żeby pytania się nie powtarzały ;)

PS. Można wiedzieć kto zrobił już te zakupy o ile to nie jest tajemnica :] ?


Zrobiły to dwie osoby które nie chciały brać udziału w zbiorowych zakupach i czekać na termin. Jedynie mogę powiedzieć, że paczka poleciała do Szczecina oraz Białegostoku.


Ja bym nie proponował zakładać nowego tematu. Nie ma stron aż tyle coby komuś się nie chciało czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać niewiele osób wszystko czyta :P . Usiądę jutro na spokojnie i zbiorę wszystko co zostało już powiedziane.

Edit:

domin będzie możliwa wysyłka kurierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier odpada ponieważ ja bym chciał 1 małą kostkę i petardy 859, razem wyjdzie mi to może z 50zł więc jak widać kurier mi się nie opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam an konkretne deklaracje bo nie będę czekał dłużej niż do 15 listopada. Prawdopodobnie do Częstochowy wpadnę 14. lub 15. Cooli mam nadzieję, że w godzinach 11-14 dałbyś radę wpaść do Groma. Ja z własnej kasy będę miał minimum 500 w takim układzie. Na pw wysyłąm ci moje gg i nr tela.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie tego dużo to można wysłać też pocztą. Dużej różnicy nie będzie ale zawsze kilka zł się zaoszczędzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odbiór osobisty w krk to ja bym sie na to pisał.Z kwota może nieduża,ale z takimi cenami jakie sa kupie dużo więcej.Trzeba jeszcze dogadać miejsce i date odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że są więcej informacji dostaniesz u dawolfa dawolf5@gmail.com i gg 19815750
Prosze nie pisać takich rzeczy co jest a czego niema tylko ustalac to u dawolfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli odbiór osobisty w krk to ja bym sie na to pisał.Z kwota może nieduża,ale z takimi cenami jakie sa kupie dużo więcej.Trzeba jeszcze dogadać miejsce i date odbioru :)


Co do daty to pomiędzy 15. a 18. listopada w zależności kiedy do Groma pojadę (będzie to również data kiedy piro będzie fizycznie w krk) Odbiór w dowolnym miejscu w krk, dowożę pod drzwi xd
Napisz mi na pw czego i ile byś chciał. Istnieje opcja płatności przy odbiorze.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...