Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

ehh ja już też nic nie rozumiem. :unsure: Czyli nie będzie takich cen jak podali ? np za ...

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem może tak robiłem tam z FireManem 2 razy zakupy w przeciągu tych sylwestrów i powiem tak kontakt z firmą jest rewelacyjny. Produktów zawsze jest dostępność w 98%( zawsze jak się kilka dni dzwoni to są produkty, ale jak jest jakiś klient, który sprzedaje sztuczne ognie na targu to bierze najczęściej kilkanaście lub kilkadziesiąt produktów i dlatego są czasem luki w dostępności, a to wszystko jest naturalne jak na hurtownię). Produktów jest dość dużo i kilku dobrej jakości firm bez owego Tropica(szkoda, bo mają kilkanaście ciekawych produktów). Rabat zawsze jest interesujący. Zdarzają się zawsze gratisy. Po prostu warto tam robić zakupy, ale tak jak kilku przedmówców mówiło musi być już jakaś atrakcyjna cena, np. 2-3 tys. złotych, by jakoś wyjść z rabatem... Mieszkam niedaleko hurtowni i się uczę też w pobliskiej szkole, więc jak dla mnie jest to tak zwany "rzut beretem" do ich hurtowni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy teraz co innego mówi, najpierw, że musisz być odbiorcą hurtowym, teraz że nie... A 2-3 tysiące to na 100% w takim WK będzie..


Wiesz ja tam nic w swoim wcześniejszym poście nie pisałem o tym co wspominałeś. Po prostu trzeba być hurtownikiem i robić zakupy za min. 2 tys. bo taka to już jest cena interesująca i kusząca dla oby dwóch stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownicy i tak mają atrakcyjne ceny,i na pewno rządzą się całkiem innymi prawami współpracy...Tak jak Kamil, niezbyt rozumiem jak to w końcu jest,każdy sieje ziarno wątpliwości :rolleyes: Najlepiej poczekać jaką luxor dostanie odp. od nich,bo mogą nas potraktować różnie,nie koniecznie według schematów... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję trochę swoją wypowiedź :
Ceny w cenniku hurtowni są około 30% niższe niż te w cenniku importera i nie podlegają one negocjacji ani rabatom.
Jednak aby uzyskać takie ceny , jakie widnieją w cenniku hurtowni (czyli np. Achilles na ...) należy być albo odbiorcą hurtowym , albo w towarzystwie takiego odbiorcy.
Mam nadzieję , że wyjaśniłem precyzyjnie tą wątpliwość.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Czyli zamawiasz z kimś kto ma ceny hurtowe czy może sam kupujesz po takich cenach?

Najlepiej byłoby się ugadać żeby zakupy zrobić razem to byśmy mieli te 30% od cenników importerów. Moim zdaniem trzeba jeszcze zaczekać co najmniej pół roku bo teraz dokładnego terminu nie da się określić. Tak więc proszę moda o tymczasowe zamknięcie tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Małe info dotyczące przesyłek kurierskich. Sprawdziłem już serwis wysylajtaniej.pl i wszystko jest ok. Całkowity koszt przesyłki do 30 kg to tylko 19 zł, a więc jeżeli ktoś miałby zbyt daleko do wyznaczonej trasy to może skorzystać z tej opcji ;)

PS.
Co do wiadomości, którą wysłałem do Zbiga już dawno to żadnej odpowiedzi nie otrzymałem więc będzie trzeba do nich dzwonić, ale najwcześniej pod koniec wakacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałbym do wszystkich wielką prośbę. Jeżeli ma ktoś już coś w domu to mógłby mi podać wagę różnych produktów:

Wyrzutnie:

20 mm
30 mm
25 mm

Rakiety:

coś rozmiarów Perfectów (Jorge)
coś rozmiarów Speeda IV (Jorge)

Petardy:

paczka FP3 NEW

Różne:

paczka cyrko (opak. z 6-ścioma sztukami) średnie
moździerz 12 kul 1.5"

Produkty mogą być obojętnie jakiej firmy (mniej więcej będzie to samo). Proszę podawać dokładne nazwy produktów i czy ważona była jedna sztuka czy opakowanie w przypadku rakiet. Dane będą mi potrzebne żebym wiedział ile pomieszczę w samochodzie, żeby się na miejscu nie okazało że wszystkiego nie zabiorę :P Jeżeli ktoś jest już pewny że dołączy się do akcji to proszę pisać na PW (jeżeli będzie dużo chętnych to pierwszeństwo będą miały najstarsze zgłoszenia). Wagi produktów także proszę przesyłać na PW żeby nie robić śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że ja też mówiłem że pojadę do hurtowni grom zbiga odebrać zakupy swoje i innych z warszawy i okolic...

oczywiście za wcześniej jest żeby cokolwiek obiecywać ale myślę że wyjazd powinien wypalić.


ps. kiedy mniej więcej ma się odbyć akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Ty zgłaszać się do mnie nie musisz bo masz własny transport więc Twojego zaopatrzenia nie będę wiózł :P Tak jak kiedyś pisałem, akcja powinna się odbyć w listopadzie (jakoś na początku). Jeszcze będzie trzeba się skontaktować z FireManem (jak wszyscy razem się zbierzemy to może uda się coś jeszcze skubnąć :P ). Myślę że w środku wakacji ugadamy się wszyscy Ci co chcą jechać do Zbiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nikogo nie zabiorę bo nie będę miał gdzie. Tylne siedzenia wywalę żeby było więcej miejsca, a przednie pasażera będzie zajęte (dwóch kierowców). Poza tym nawet jakbym miał miejsce to bym Cię nie zabrał bo za daleko mieszkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% piszę się na tą akcję,sam już o tym myślałem i to planowałem :] Ja wydam ok.500 zeta,może więcej,wszystko zależy jak będę stał z kasą i co będzie dostępne(musimy też wynegocjować niższe ceny niż na FM,ale z tym myślę że nie będzie problemu ;) ).Ale z akcją lepiej się pośpieszyć i przeprowadzić końcem października,bo w listopadzie zaczyna się nawał w Gromie.Trzeba też wytargać od nich aktualny cennik z listą dostępnych produktów.Możliwe,że osobiście zawitam w Gromie i tam się spotkamy,jeśli nie to przelewam kasę i zostaje kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niższych cen niż na FM to nie ma wątpliwości że będzie taniej. Minimum będzie 30 % upustu od cenników importerów (w niektórych przypadkach rabat będzie ciut niższy niż 30 % a w niektórych ponad 30 % - zależy od produktu). Co do przeprowadzenia akcji to pewnie będzie to listopad. Rozmawiałem kiedyś z Firemanem i powiedział że większą dostawę mają w listopadzie więc wcześniej możemy nie wszystko dostać. Co do cennika to napisałem im maila, zobaczymy czy odpiszą. Jak nie to trzeba by się do nich dodzwonić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,jak dostawę mają w listopadzie to akcję robimy w listopadzie.Wątpię że dostaniesz odpowiedź na maila,lepiej od razu zadzwonić i powiedzieć,że chcesz kupić towar za kilka klocków i że wyślesz im listę zakupów,pojedziesz po zamówienie i wtedy poprosić o cennik. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przy małych zakupach ceny są dość znośne tak jak podałeś, ale przy zakupach za co najmniej 2 000 zł ceny są jeszcze bardzie kuszące (średnio wychodzi o 30 % taniej niż w cennikach importerów) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie opieprzajcie mnie że nie czytam wszystkich postów, pytanie: Czy w tym roku są jakieś forumowe zakupy ? :]


juz byly zakupy ale może co jeszcze coś będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie opieprzajcie mnie że nie czytam wszystkich postów, pytanie: Czy w tym roku są jakieś forumowe zakupy ? :]



Właśnie po to ten temat założyłem ;) Będę organizował wspólne kupowanie w Gromie. Na razie jestem w trakcie załatwiania transportu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...