Skocz do zawartości

JA048 Festival


Mega Bomba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość kendzior

elo a wiec o ten wam chodzi ---http://www.etnafajerwerki.pl/_shop/images/116814872245123330c6feb3.86226950.jpg
za 70zł 15 rakiet :(
za 60zł w obi w tym roku byl zestaw 21 rakiet za 60zł o 6 rakiet wiecej i o 10zł mniej i efekty lepsze niz w festivalu ja ten z obi mialem w tym roku a festivala muj qmpel festivl mial sleabe efekty a ten z obi mial wyjenbane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci radził brać jakąś lepszą wyrzutnię, np. Sfinx, 100 razy lepszy od rakiet


Zależy to od gustu człowieka. Niejedni wolą sobie trochę popodpalać fajerwerek, a drudzy przeciwnie.
Ja zaliczam się do tych pierwszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Kupuje zawsze przynajmiej jedna wyrzutnie i sporo rakiet:P
Osobiscie wole rakiety ale wyrzutnie tez mi sie podobaja szczególnie sfinx jest tani a efekty ma super!!

Edit
W jakim sklepie internetowym z przesyłką możnakupić festivala ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
co ty gadasz te z obi nie są takie duże jak te z festivala może i mają fajne efekty ale bez przesady


co ty gadasz bylem u kendziora wtego sylwka i widzialem te rakiety efekty zarabiste 15 zwyklych rakiet i 6 bombowych te bombowe najlepsze :razz: :razz: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Festival jest bardzo opłacalny. Gdybyśmy kupowali oddzielnie zapłacilibyśmy mniej więcej tak:
duże rakiety - 48 zł średnie rakiety - 35 zł małe rakiety 9 zł razem 92 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie musiałbym zapłacić 62zł za duże, średnie 40zł a małe 9zł. Razem 111zł więc jak będzie za rok znowu w Tesco w podobnej cenie, ok 70-80zł, to pojadę i kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej fajny ten zestaw może się na niego skuszę :D

[ Dodano: 2007-02-22, 22:56 ]
A czy jakieś z tych rakiet dorównuje etnie czy new yorkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.etnafajerwerki.pl/_shop/images/...b3.86226950.jpg to jest festival 70 zł za 15 rakiet o ja pier***e
w obi w tym roku byl zestaw 21 rakiet(mialem go)za 60zł lepszy niz festival za rok kupuje ten z obi znuw
Może nie 70zł, a 59,90zł. Jeśli mówisz, że ten z OBI ma więcej rakiet, to sam próbowałbym na niego zapolować. Niestety nie jeźdżę do tego typu sklepów i będę musiał za rok kupić Festivala w hurtowni. Według mnie i tak się opłaca, bo kupujując oddzielnie te same rakiety wyjdzie drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten w obi to chyba już drugi rok był. Ciągle to samo mają.


Nie to nieprawda ja w tamtym roku kupowalem w Obi i w tym roku maja inna oferte i nowe produkty :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie. Etna i New York to są 2,5 calowe rakiety. A w tym zestawie maksymalnie możemu mieć 2 calowe

szkoda :( a czy ktoś ma chociaż jeden filmik tej rakiety? chodzi mi o tą największą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...