Skocz do zawartości

JA048 Festival


Mega Bomba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix
A takie pytanko mam bo ja naliczyłem w nim 14 rakiet a nie 15 :?:


Dobrze naliczyles tam jest tylko 14 rakiet pomylili sie jest 14rakiet i rurka ;)


Na zdjęciu na Stronie Jorge rakiety jest 14 bo są niby 3 Voo Doo
kupiłem ten zestaw i tam są 4 rakiety Voo Doo więc zestaw zawiera 15 rakiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku zawiodłem się na tym zestawie kupiłem go w intermarche mam wątpliwości co do oryginalności rakiet każda rakieta taki sam efekt (piwoni) tylko inny kolor. Najlepsze były voo doo bo oprócz peoni były jeszcze orły. Nie polecam kupywać tego zestawu w takich supermarketach bo to jakis szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety super wysoko leciały morfeusze miały efekt kul!!voo doo zrobiły na mnie duże wrażenie za taką cenę takie efekty polecam 10/10 osobiście go już nie kupie ponieważ go miałem ale wole wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W tym roku inwestuję w festivala.
Za cenę 65zł dostajemy :
6 bliżej niezidentyfikowanych rakiet o dużym kalibrze , 2 jupitery , 3 voodoo , 3 speed 4 + rurka do strzelania.


A jakiego sa te najwieksze kalibru? Oplaca sie ten zestaw? Jakie efekty rakiet? (chodzi mi o jakosc) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalibru nieznam ale to jest najbardziej opłacalny zestaw rakiet z jorge i nie tylko, jak bym miał wybierać pomiędzy Festivalem a np. JR25 albo Big Day czy coś to oczywiście Festival, bo efekty są super no i masz 15 rakiet, a np. JR25 strasznie mnie zawiodło i na dodatek sa tylko 4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe rakiety ( czyli 2x Morfeusz, 2x Apollo, 2x Meteor Regn ) mają kaliber 49 mm.

Rakiety średnie ( 2x Jupiter, 2x Speed IV, 1x Dragon Queen Rocket) mają kaliber 41 mm.

VooDoo mają 28,5 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupujecie zestaw Festival to dodajecie jeszcze do niego jakies mniejsze rakietki? jak bym kupował rakiety w których był by zestaw Festival to jeszcze kupiłbym thunder/diabolo jr8 i ewentualnie kung fu. Co wy na to?
#edit: za za 60 lub 70 zł (nie wiem ile kosztuje) dostajemy 15 rakiet więc wychodzi około 4.50 za rakiete to sie opłaca? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem tego zestawu, ale przeczytaj sobie wcześniejsze posty ! :roll: Velibrum podliczył tam koszt rakiet i widać wyraźnie że raczej się opłaca! Zobacz skład zestawu, do każdej rakiety oprócz morfeusza widziałem na forum filmy-obejrz. Oceny innych są chyba jak najbardziej na + ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że potrzebne jest zebranie wszystkich dostępnych filmów rakiet z JA048 do jednego posta :razz:

3775 Voo Doo film autorstwa Kamillegionisty

JR24 Speed IV film autorstwa Mantisa

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

film autorstwa Pj Patryka

JR34 Morfeusz film autorstwa Mantisa

Filmu N63501 Dragon Queen Rocket nie znalezłem, ale poczytać o tej rakiecie można w tym temacie.

Filmu N3502 Meteor Regn również nie znalazłem, ale poczytać o tej rakiecie można w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym filmie Speed 4 wyszedł gorzej od mojego VooDoo, nie oceniaj po tym filmiku.
Daje Ci filmik z których wydaje mi sie że są to właśnie Speedy 4 bo to jest wyciete z mojego filmiku a nie bardzo orientowałem sie która to Speed 4, ale i tak na filmie mantisa wypadło bardzo słabo i ja takiej rakiety niemiałem, miałem tylko tego typu co na filmie czyli bardzo ładne.
http://www.sendspace.pl/file/8gVpAio1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najbardziej jestem pewien co do tego pierwszego żółtego efektu, to prawdopodobnie Speed 4, ale tez mi się wydaje że ten ostatni zielony też, bo ten czerwony to prawdopodobnie Morfeusz, ale jak by miały taki efekt jak na filmie Mantisa to bym Ci nie polecał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze odradzam kupno festivala. Miałem na sylwestra 07/08 i nie bylem zachwycony. Uważam że duże rakiety nie spisują się zbyt dobrze jak na swoje gabaryty. Zamiast niego polecałbym kupić np.3 wyrzutnie m.in. Cudaka,Thunder rain mały lub jeśli chialbys mieć ladny efekt to Black Cat (75zł). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mialem festivala na 07-08 hmm powiem ci tak jesli chcesz miec zabawe to festival jest bardzo dobry 15 rakiet. Fakt co prawda te najwieksze rakiety nie maja az takiego super efektu ale tez jest niezly , Wiec decyzja nalezy do ciebie czy wolisz sobie poodpalac rakiety czy np kupic z 3 wyrzutnie na kilka minut albo 1 duza na 1.5 minuty:) zawsze sa + i minusy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://pl.youtube.com/watch?v=WRoarhSM7y8 - Film wszystkich rakiet.

Zestaw kupiłem w Intermarche za 59,99zł. Wypadł średnio. Dobrze spisały się rakiety: Jupiter, Dragon, Speed IV. Zdecydowanie gorzej: Voo Doo, Morfeusz, Apollo, Meteor Regn.

Polecam głównie fanom rakiet - jest z nimi sporo zabawy, ale efekty... no wiadomo.. lepiej zainwestować w wyrzutnie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...