Skocz do zawartości

Wasze zabawy z fajerwerkami i pomysły:D


XXL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuję zrobić mega wyrzutnię około 125 pocisków plus cztery fontanny, trzy moździerze, kilka rzymskich ogni i cztery rakiety. Taki mini pokaz :).
No tak ale jak zrobisz taką wyrzutnie to jak będziesz wkładać i odpalać szelki od moździerzy jak tam już wszystko będzie się paliło (poparzy paluszki) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja planuję zrobić mega wyrzutnię około 125 pocisków plus cztery fontanny, trzy moździerze, kilka rzymskich ogni i cztery rakiety. Taki mini pokaz :).
No tak ale jak zrobisz taką wyrzutnie to jak będziesz wkładać i odpalać szelki od moździerzy jak tam już wszystko będzie się paliło (poparzy paluszki) :D


Nic nie będę wkładać, wszystko już będzie włożone i połączone lontem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja wymyśliłem, żeby rozsadzić bałwana :grin: ale po sylwestrze został mi tylko 1 korsarz. Postanowiłem spróbować więc włożyłem w środek bałwana, ale pierdykneło i tylko długo wydobywał się dym na zewnątrz :twisted: ktoś wie ile by trzeba było w niego włożyć korsarzy, albo achtungów, żeby go rozsadzić :?: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja zabawy: "Water Bomb"
Dowolny typ petardy draskowej obciążam np. plasteliną, zapalam i jak siarka się wypali wrzucam do wody - powstaje fajny efekt podwodnego błysku z charakterystycznym dźwiękiem i dymem wydobywającym się z wody. Najlepszy efekt uzyskuje się w nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja wymyśliłem też coś takiego :
Bierzemy butelke po najmniejszej vódce
i dajemy tam picolasa i tylko nakładamy zakrentke z butelki . Próbowałem to pół godziny temu efekt : zakrenka leci z zawrotną prędkością na jakieś 10 - 15 metrów . Nie piszczie tu , że to niebezpieczne bo pikuś przecież butelki nie rozsadzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszczie tu , że to niebezpieczne bo pikuś przecież butelki nie rozsadzi :roll:

I tu się Tele mylisz. Jak byłem młodszy (czytaj głupszy) też się butelkami bawiłem no i niektóre rozsadzało, a mojemu kumplowi rączki kiedyś taka butelka pokaleczyła :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pikuś może rozsadzić butelkę. Ja na balkonie miałem butelkę po szampanie i wsadziłem do niej pikusia i bach rozdupcyło butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wstecz myślący opatentował taki głupi wynalazek

skleja 10 tekturowych kartek (twardych) tak rzeby powstała rurka

bierze "gwizdka" i wkłada do tej rurki podnosi to na bark (taj jak żołnież bazooke) podpala i celue np w tarcze (strzelniczą) :lol: nawet fajnie to wygląda jak gwizdek wylatuje z tej rurki ja nawet 1 raz spróbowałem tylko trzeba odpowiednio ustawić rurkę bo isk mogą poparzyć szyję i plecy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszczie tu , że to niebezpieczne bo pikuś przecież butelki nie rozsadzi :roll:

I tu się Tele mylisz. Jak byłem młodszy (czytaj głupszy) też się butelkami bawiłem no i niektóre rozsadzało, a mojemu kumplowi rączki kiedyś taka butelka pokaleczyła :!:


Mi jakoś nie kaleczy . Używam pikolaków ze śmieszka i butelki nierozsadziło. I nie jestem na tyle głupi ( nie , żebyś Ty był ) aby to w rękach trzymać tylko kłade to na ziemi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem, że to ktoś w ręce trzymał :?: Po prostu, pikolaki to do siebie maja, że niektóre zaraz po potarciu wybuchają i tak miał właśnie mój kupel, nawet dobrze do butelki nie wpadło a tu bum! i odłamki mu po łapach poleciały. A w ogóle tylko ktoś bez wyobraźni wkłada materiał piro do szklanego pojemnika.
A jak chcesz się butelkami bawić to sobie weź PETa nalej wody i wrzuć tam obciążoną petardę masz fajny efekt bez ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może w ziemi zakopać , żeby tylko troszke wystawała . A zakrentka i tak poleci . sprawdze to . Zakope butelke do ziemi i wsadze do niej Big craker'a . Jak odłamki wywali to KONIEC Z ZABAWAMI ZE SZKŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bawie sie z buteikami (po wybuchu pikolaka w butelce rozsadziło ją i kolega dostał w noge ) ledwo co doszedł do domu wole włożyć pikolaka do krutkiej metalowej rurki i przykryc kapslem czy czym kolwiek .Kapsel poleci i nie ma zagrożenia że ktoś dostanie szkłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Petarda Achtung (6sztuk) & Mniejsze Petardy Hestia (12sztuk)
6 sztuk petard achtung połączonych ze sobą lontem 10m/s do tego także mniejsze ładunki firmy hestia 12 sztuk

Ładunki

b3si34.jpg
161ypsx.jpg
2vci1x5.jpg
15ytaoh.jpg
2db5w7q.jpg
t6yqvn.jpg
23ld17d.jpg
t7lds8.jpg
28ithtt.jpg
29ofp13.jpg
15xpsev.jpg

Chcesz zobaczyć film z wybuchy tych petard? KLIKNIJ

Petarda Super Piccolo (50sztuk)
50 sztuk petard połączonych lontem.
niestety z nie wiadomych nam przyczyn część petard nie wybucha.

Ładunek

29xjc5t.jpg
2059u39.jpg
291yk9e.jpg
2e0ix4n.jpg

Chcesz zobaczyć film z wybuchu tej petardy? KLIKNIJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to gdzieś widziałem... temat chyba szybko w koszu wylądował :???: Duże marnotrawstwo lontu a efekt mizerny.
A co do filmiku to kiepska jakość oj kiepska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to gdzieś widziałem... temat chyba szybko w koszu wylądował :???: Duże marnotrawstwo lontu a efekt mizerny


lontu mamy pod dostatkiem i kasy na kupowanie go mam jeszcze więcej, więc taką uwagę zachowaj dla siebie nwnfd1.jpg

A co do filmiku to kiepska jakość oj kiepska


film nagrywany przez telefon 2yw6e8n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jusz muwiłem nie opłaca sie robić czegoś takiego bo po pierwszym strzale połowe petard rozrywa :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...