Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Żal już Capnesis mnie przegonił :( No szkoda :unsure:<_<

Edit:
mam pytanie czy jak na stronie zamieści ktoś odtwarzacz YouTube i ktoś przez stronę obejrzy filmik nie wchodząc na YouTube to zaliczy mu wyświetlenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Żal już Capnesis mnie przegonił :( No szkoda :unsure:<_<

Edit:
mam pytanie czy jak na stronie zamieści ktoś odtwarzacz YouTube i ktoś przez stronę obejrzy filmik nie wchodząc na YouTube to zaliczy mu wyświetlenie ?


<Nie zrozumiałem..
Tylko jeśli masz możliwość dodawania kodu html, bo na forach nie jest obsługiwany, więc nie jest to możliwe.>


//Tak nabije mu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jury konkursu:
http://img59.imageshack.us/img59/223/beztytuuecv.jpg

Zdjęcie przedstawia ilość wyświetleń. Zamieściłem screena po to abyście widzieli że mam więcej wyświetleń ponieważ dziś rozsyłałem link.
Fotka jest też z tego powodu ponieważ te 200 wyświetleń "przegoniło" innego użytkownika. Wiadomo że dziś już się nie odświeży liczba wyświetleń, więc bądźcie na bieżąco =]

EDIT:
:( jeszcze do końca się nie odświeżyło a jestem pewien że przegoniłem kolejnego użytkownika później zamieszczę kolejnego screena !
-------------------------------------------
to POCZEAJMY do jutra rano !!!
----------------------------------------------
Do Velibrum'a oto kolejny screen zrobiony przed chwilą:
http://img221.imageshack.us/img221/8272/konkursfaj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoHo ALe jeszcze chyba statystyki i dokładna liczba wyświetleń z Polski. Nie gorączkuj się tak, poczekaj spokojnie na Jury. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel powinien brac login i pass bo screeny nie są pewnym źródłem, jak bym był organizatorem to bym przeszukiwał google itd, zeby zobaczyc jak te filmy byly reklamowane. Ale to już zależy od Vela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniane będą wyświetlenia widoczne w serwisie, bo od wszystkich użytkowników w jednym czasie nie mógłbym zebrać świeżych screenów, czy też passów do kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za tym jestem, youtube i tak odświeża wyświetlenia koło godziny 1:00-2:00 także do 23:00 raczej nic się nie zmieni.
Chyba że od początku było ustalone że o 23:00 musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Gratuluje tym z 2000+ wyświetleń. Ale i również tym z mniej niż 2000 :)Ja już niemam szans, chodź na początku prowadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, każdy ma swój sposób na promocję filmu jak i sklepu i forum. Gratuluję wszystkim przyszłych nagród.!
Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI KONKURSU:

Dziękuję wszystkim za udział. Niektóre prace były naprawdę zaskakujące, a jedna z nich ujęła Jury w sposób szczególny, a była to praca Reafena, który otrzymuje od nas nagrodę specjalną – bon w wysokości 150 zł.

Pod względem wyświetleń nagrodzeni zostają następujący użytkownicy:
1. capensis
2. 127fifa
3. pjpatryk

Dodatkowo, aby docenić starania wszystkich osób biorących udział w konkursie, KAŻDY UCZESTNIK DOSTAJE NAGRODĘ POCIESZENIA. Nagrody pocieszenia będą niespodziankami i zostaną dołożone do Waszego zamówienia w sklepie. Wystarczy w polu uwagi wpisać kod, który prześlę wszystkim w PW jutro.

Przesyłka dla osób nagrodzonych bonami jest na koszt firmy. Zamówienie z WK można zrealizować razem z bonem (wtedy kwota z bonu, nie jest premiowana) i wtedy nie zapłacicie za przesyłkę.

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę!
Konkurs sponsorowany przez sklep fajerwerkimarket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcą wkładu w wygraną i samej wygranej bo jest z czego się cieszyć. Marginesując, bardzo ładne zachowanie sklepu że docenił i nagrodził wszystkich "konkursowiczów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za 1 miejsce i gratuluje wszystkim zwycięzcą, jak i pozostałym userom.
Specjalne podziękowania dla
hl1030, Arturo:), Pioter, JMJ Pirotechnics, CraVen , lanman i wszystkim innym którzy mi pomogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za 2 miejsce. Ze szczęścia mało łóżka nie połamałem (oczywiście tak po nim skakałem) :D Wielkie dzięki panowie tylko jak mają mi ten bon wręczyć ? Velibrum napisz nam instrukcję czy co. POZDRAWIAM B);):):lol::D:rolleyes:
-------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze jedno pytanie czy koszt wysyłki wlicza się w bon ? Chodzi mi o to czy mam zamówić
fajerwerki za 150 zł + gratis przesyłka, czy fajerwerki zamówić za 136 zł + 24zł za przesyłke=150. Czyli jak to ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dziękuję za 2 miejsce. Ze szczęścia mało łóżka nie połamałem (oczywiście tak po nim skakałem) :D Wielkie dzięki panowie tylko jak mają mi ten bon wręczyć ? Velibrum napisz nam instrukcję czy co. POZDRAWIAM B);):):lol::D:rolleyes:
-------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze jedno pytanie czy koszt wysyłki wlicza się w bon ? Chodzi mi o to czy mam zamówić
fajerwerki za 150 zł + gratis przesyłka, czy fajerwerki zamówić za 136 zł + 24zł za przesyłke=150. Czyli jak to ma być ?


Oczywiscie, ze zamawiasz fajerwerki za wygrana kwote + darmowa przesylka.

BTW. Mile zaskoczenie z tymi nagrodami pocieszenia :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dziękuję za 2 miejsce. Ze szczęścia mało łóżka nie połamałem (oczywiście tak po nim skakałem) biggrin.gif Wielkie dzięki panowie tylko jak mają mi ten bon wręczyć ? Velibrum napisz nam instrukcję czy co. POZDRAWIAM cool.gifwink.gifsmile.giflaugh.gifbiggrin.gifrolleyes.gif
-------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze jedno pytanie czy koszt wysyłki wlicza się w bon ? Chodzi mi o to czy mam zamówić
fajerwerki za 150 zł + gratis przesyłka, czy fajerwerki zamówić za 136 zł + 24zł za przesyłke=150. Czyli jak to ma być ?


A nie przypadkiem = 160 zł??rolleyes.gif Vel na priv wam dzisiaj kody popodaje. Przezsyłka jest gratis, a Ty bierzesz tylko towar za 150zł i to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi nagrodami pocieszania to nie wcale nie tak fajnie bo aby je dostać trzeba będzie coś zamówić w sklepie ... I gratuluje zwycięzcom ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crispers za dużo byś chciał, niedosyć że wogóle dali nagrody pocieszenia, to ci jeszcze coś nie pasuje. Zamów se np. Moździeż za 20zł i dodaj do tego bon.. Ja tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja coś chcę ... :) Mowie tylko, że nie opłaca się brać tej nagrody pocieszenia gdyż sama przesyłka kosztuje 24 zł. Jeśli nagroda pocieszenia będzie miała wartość większą niż 40 zł to wtedy coś zamówię. Myślę, że sklep chce Was w **uja zrobić i tylko zmusić do zakupu fajerwerków. Wiadomo przecież, że aby zamówienie zostało zrealizowane to trzeba dokonać zakupu za min. 50 zł. To tyle ... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...