Skocz do zawartości
  • 0

Najkorzystniejsza oferta internetu


Arturo :)

Pytanie

Witam,
Mam już od 2 lat mobilny internet w Erze.Już za miesiąc kończy mi się umowa(nareszcie) i potrzebuję Waszej pomocy,a mianowicie proszę abyście w tym temacie napisali ile płacicie za internet,jakiej jest prędkości oraz w jakiej sieci macie.Jednym słowem potrzebuje szybkiego,niedrogiego internetu stacjonarnego do 50zł.Mile widziane linki do jakiś atrakcyjnych ofert :) Proszę także się śpieszyc z wypowiedzeniem w temacie,bo umowę obecnego internetu muszę rozwiązac miesiąc wcześniej,czyli pozostało mi tylko kilka dni!Z góry bardzo dziękuje wszystkim za pomoc! :) Aha,zapomniałem jeszcze dodac że nie posiadam telefonu stacjonarnego,a co za tym idzie czy mogą byc jakieś problemy z podłączeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Teraz Neostrada mocno obniżyła swoje ceny i wychodzi na to że 2mbps - 54zł 6mbps - 59zł 10mbps - 64zł 20mbps - 69zł z tego 2 miechy darmo nic nie płacisz. Jeżeli nie posiadasz telefonu więc i pewnie Lini też więc założą ci linie i jeżeli nie chcesz telefonu (bodajże 50zł) to płacisz 29zł za utrzymanie Lini. Co do ww prędkości co do 2mbps to powinno wszędzie pójść od 6mbps w górę to zależy od odległości od centrali oraz od jakości Lini, po prostu trzeba pójść do Tpsy i powiedzieć ze jesteś zainteresowany założeniem internetu bla bla i powiesz im gdzie mieszkasz to ci odpowiedzą jaką prędkość można będzie uzyskać u ciebie. Jak popatrzyłem to UPS ma siedzibę w lublinie więc też bym rozważał jego ofertę http://www.upc.pl/internet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz Neostrada mocno obniżyła swoje ceny i wychodzi na to że 2mbps - 54zł 6mbps - 59zł 10mbps - 64zł 20mbps - 69zł z tego 2 miechy darmo nic nie płacisz. Jeżeli nie posiadasz telefonu więc i pewnie Lini też więc założą ci linie i jeżeli nie chcesz telefonu (bodajże 50zł) to płacisz 29zł za utrzymanie Lini. Co do ww prędkości co do 2mbps to powinno wszędzie pójść od 6mbps w górę to zależy od odległości od centrali oraz od jakości Lini, po prostu trzeba pójść do Tpsy i powiedzieć ze jesteś zainteresowany założeniem internetu bla bla i powiesz im gdzie mieszkasz to ci odpowiedzą jaką prędkość można będzie uzyskać u ciebie. Jak popatrzyłem to UPS ma siedzibę w lublinie więc też bym rozważał jego ofertę http://www.upc.pl/internet/


Co do utrzymania linii to niestety jest drożej. Wiem bo sam chciałem sobie założyć neta z orange (na linii Tepsy) i za linię trzeba płacić 50 zł. Dopiero po roku (o ile dobrze pamiętam) można złożyć wniosek i powinni opłatę obniżyć do 29 zł (nie zawsze się tak dzieje i czasami wniosek odrzucają) Tak więc jeśli chcesz założyć coś na łączu tepsy to w 50 zł się nie wyrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głupoty gadasz luxor i wprowadzasz w błąd żadne 50zł :blink: kiedyś to tak było (jakieś 3lata temu jak Tpsa zapłaciła kare ogromną za to że nie chciała dawać internetu bez telefonu więc wymyśliła coś takiego jak utrzymanie Lini choć też nie powinna i życzyła sobie 50zł a abonament telefoniczny wynosił bodajże 59zł lub 60-65zł) 2 lata temu płaciło się 36zł a od prawię 1,5 roku płaci się 29zł za utrzymanie Lini. Na 2 raz luxor pisz coś ale jeżeli masz o tym pojęcie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zważaj tylko na prędkość neta... To prawda są takie kosmiczne np. 10mb. i cena nie wysoka ale tam masz limit danych... czyli sobie dużo nie pościągasz ;) Ja mam internet 1,5mb w dzień i 3mb w nocy i płacę 30zł
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam z iPlusa mobilny płacę 75 zł za 4 mb/s a mam do wykorzystania 6 GB. U mnie szybko chodzi tylko są problemy ze ściaganiem jak już jestem blisko 6 GB, ale to chyba zawsze tak jest :)



Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głupoty gadasz luxor i wprowadzasz w błąd żadne 50zł :blink: kiedyś to tak było (jakieś 3lata temu jak Tpsa zapłaciła kare ogromną za to że nie chciała dawać internetu bez telefonu więc wymyśliła coś takiego jak utrzymanie Lini choć też nie powinna i życzyła sobie 50zł a abonament telefoniczny wynosił bodajże 59zł lub 60-65zł) 2 lata temu płaciło się 36zł a od prawię 1,5 roku płaci się 29zł za utrzymanie Lini. Na 2 raz luxor pisz coś ale jeżeli masz o tym pojęcie ;) Pozdrawiam


Nikogo nie wprowadzam w błąd, byłem przecież u nich miesiąc temu i powiedzieli że za linię płaci się teraz 50 zł (jeszcze pytałem się na darkwarezie czy to prawda bo wierzyć mi się nie chciało). Lepiej idź do nich i się zapytaj jak nie wierzysz a nie głupoty piszesz <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam akurat mam odmienne zdanie o UPC. Serwer firmowy stoi na łączu UPC i regularnie są jakieś problemy. Firma ma bardzo zły stosunek do klienta, a jak jakosć obsługi jest kiepska dla klienta biznesowego to co dopiero dla indywidualnego. Ja osobiście korzystam aktualnie z sieci osiedlowej 3/6 Mb (00:00 - 06:00) za 50 zeta.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja korzystalem przez jakis czas z UPC i nie mialem zadnych problemow. Moze teraz sie cos zmienilo. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do obsługi UPS i jakości internetu to zależy od miasta w jednym jest bdb w drugim słaba, ale większości tendencja jest taka że UPS jest polecane. Wracając do neostrady Luxor co mam iść do Tpsy jak człeniu mam neostrade prawie rok i płace 29zł za utrzymanie Lini. Arturo sprawdź jeszcze czy w lublinie nie ma przypadkiem Vectry bo też mają dobry net ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do obsługi UPS i jakości internetu to zależy od miasta w jednym jest bdb w drugim słaba, ale większości tendencja jest taka że UPS jest polecane. Wracając do neostrady Luxor co mam iść do Tpsy jak człeniu mam neostrade prawie rok i płace 29zł za utrzymanie Lini. Arturo sprawdź jeszcze czy w lublinie nie ma przypadkiem Vectry bo też mają dobry net ;)


Lol ale on nie ma linii xDD. Dla osób które dopiero zakładają linię muszą płacić 50 zł. Jak masz socjala to nic dziwnego że masz 29 zł. Dla nowych klientów nie dadzą na start socjala :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry ze tak oftopuje ale luxor mnie wkur.......... człowieku nie miałem Lini rozumiesz i płace 29zł i nie mam sociala więc skończ takie pier......... ok ??
Może mieszkasz w jakiejś miejscowości oddalonej 30km od centrali i koszta utrzymania są większe, ale nie wmawiaj mi że mam to czy tamto że tyle płace oki ? mam, wiem i tyle płace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam orange Free. Płace 49 złotych miesięcznie za 1 mega.Internet mam już 3 lata i zero jakichkolwiek problemów , przestoji braku połaczenia, brak ograniczeń i lmitów danych. Dane pobiera mi z predkością 128kb/s , a w nocy jeszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje wszystkim którzy wypowiedzieli się w temacie :)
Wczoraj rozwiązałem z Erą umowę i jeszcze tylko przez miesiąc będę miał u nich internet.
Nie wiem jak ominąc opłacanie linii,więc chyba znowu wezmę internet mobilny tylko że tym razem w play'u ;)
Cennik jest następujący:
PLAY
Okres umowy na 12 miesięcy
5GB-45ZŁ
10GB-80zł
Dla posiadających już modem(czyli dla mnie) okres umowy na 12miesięcy
10GB-45zł
ERA
12miesięcy bez modemu
3GB-49zł
6GB-79zł
Z modemem na 24miesiące
5GB-49zł
10GB-79zł
I teraz proszę oto abyście doradzili mi co teraz zrobic,bo najlepsza byłaby dla mnie opcja: 10GB za 45zł z prędkością 1MB/s na 12miesięcy w play,ale naczytałem się bardzo dużo negatywnych opinii na temat tego operatora...W Erze wszystko elegancko chodzi:zasięg,szybkośc i myślę że play zrobił taką korzystną ofertę cenową,tzn. duży limit a prędkośc słaba,a w erze jest mały limit i szybki internet,więc co teraz zrobic? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Negatywy piszą pewnie ludzie od plusa/ery/orange bo jak wiemy chcą zniszczyć pley'a ;) Kuzyn który mieszka na wsi (kompletne za d*p*e) ma właśnie 10GB z modemem za 45 zł i śmiga ile chce,ale jest haczyk :unsure: - po burzy z 2-3 godziny nie ma u niego sygnału (pley rozkłada ręce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za żadne skarby nie bierz Play zdzierstwo jak cholera kolega mieszka w centrum miasta (Zamość) i transfer max 40kb/s na downloadzie a na uploadzie może z 10kb/s
Mój wujek też posiada owy internet z Play i też mieszka w centrum miasta i co ?? góra 30kb/s download i 10-15kb/s upload mu wyciąga, jeżeli posiadasz Erę i nie masz problemów z prędkością, dostępnością itd to bo jakiego chcesz zmieniać coś co jest dobre ?? Jeżeli koniecznie chcesz coś nowego to weź tego play na próbę i zobaczysz jak chodzi, zależy to od miasta w jednym lepiej w drugim gorzej ale i tak nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Internet w Erze chodzi bez zarzutów!Szybko,zasięg praktycznie wszędzie,a nawet na wsi 30km od Lublina :)
Tylko chodzi o te limity ;/ 1GB absolutnie nie wystarcza,a 3GB nie wiem czy też by tak starczył...Muszę to dokładnie sobie przemyślec,bo nie chciałbym za bardzo podpisywac umowy na 2 lata,bo gdy będzie jakaś korzystniejsza oferta?A co do testowania modemu to trochę bałbym się,ponieważ mój brat cioteczny opowiadał jak jakiś jego znajomy mieszkający na wsi,chciał wytestowac ich neta no i przetestował...(nie było zasięgu).No i żeby oddac modem to trzeba go wysłac do ich siedziby.Poczta nie dosłała go w ciągu 7dni i rezultatem było to że musiał/musi płacic abonament przez 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Internet w Erze chodzi bez zarzutów!Szybko,zasięg praktycznie wszędzie,a nawet na wsi 30km od Lublina :)
Tylko chodzi o te limity ;/ 1GB absolutnie nie wystarcza,a 3GB nie wiem czy też by tak starczył...Muszę to dokładnie sobie przemyślec,bo nie chciałbym za bardzo podpisywac umowy na 2 lata,bo gdy będzie jakaś korzystniejsza oferta?A co do testowania modemu to trochę bałbym się,ponieważ mój brat cioteczny opowiadał jak jakiś jego znajomy mieszkający na wsi,chciał wytestowac ich neta no i przetestował...(nie było zasięgu).No i żeby oddac modem to trzeba go wysłac do ich siedziby.Poczta nie dosłała go w ciągu 7dni i rezultatem było to że musiał/musi płacic abonament przez 2 lata.


Z tego co wiem, to w NEO nie ma zadnych limitow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obecnie najkorzystniejsze są oferty w pakiecie od sieci kablowych, tj. telewizja, telefon stacjonarny i właśnie internet - jakoś koło 100 zł. Wykupując te usługi osobno, u różnych firma trzeba by zapłacić dwa razy tyle :( Lepiej przeznaczyć te pieniądze na fajerwerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...