Skocz do zawartości

Makro


login211

Rekomendowane odpowiedzi

Ozłocić tego pana :!: :D
Wreszcie ktoś się "namęczył" i poszukał a nie poprosił, do tego jeszcze powiedział gdzie co i jak :!: :idea:
Widać, że mają rakiety, moiże u nich kupie, nawet nawet cena :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W makro ulotka będzie po 15.
Ale ja tam bym nie kupował.
Jest to sklep skierowany dla firm , drogo , mały wybór i ogólnie sie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę makro ale skaner mi nie działa. Ogólnie to drogo ale plusem jest że dodali nowy moździerz lecz cena odstrasz 365 zł za 44 szelki(niektóre wielostrzałowe) + rury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła oferta. Widać, że sieć tych sklepów postawiła raczej na większe produkty co trochę może im obniżyć ich sprzedaż.

PS: Kiedyś chcieliście mieć szelki trój strzałowe :mrgreen: no i macie teraz taką możliwość w tym zestawie za 360zł :???: ale według mnie to marnacja pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pozniej chcecie zeby bylo tak samo jak w holandi te same asortymenty teraz macie pisaliscie ze w polsce malo jest traz jest wiencej to preosze kupowac .... i nie nazekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten moździerz za 350 zł jest super tylko że za drogi :evil: ale pewno będzie tańszy za tydzień :mrgreen:


kupiłem ostatnią sztuke w Krakowie.

jeśli jeszcze w innych miastach są te moździerze polecam naprawdę warto 7ynx2dg.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moździerz za 350 zł jest super tylko że za drogi :evil: ale pewno będzie tańszy za tydzień :mrgreen:


kupiłem ostatnią sztuke w Krakowie.

jeśli jeszcze w innych miastach są te moździerze polecam naprawdę warto Obrazek


No tak ale tyle szelk .... Witam nowego usera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W zeszływ roku kupiłem z makro 2/4 mojego stuffu.Mój ojciec ma firme i chyba tam odlicza vat czy coś i sie opłaca.Kupiłem tam baterie,której nie ma w ulotce(duzo rzeczy nie ma w ulotkach,a gdy sie przyjedzie jest naprawde sporo) zestaw Show Time (kupuje go z makro od 2-3 lat tyle,że co roku ma inną szate graficzną i nazwe) i 2 bazooki Roman Candle,które są naprawde godne polecenia tyle,ze troche drogie ;).W tym roku planuje tam kupić moździeż za 360 zł bo te efekty są piorunujące ;) oraz 2 x Roman Candle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...