Skocz do zawartości
mantis

Auchan

Polecane posty

W Toruniu w Galerii Copernicus już jest stoisko, jak dobrze widziałem to sama hestia była, ogrodzona i czujnie pilnowana przez ochroniarza i jeszcze dodatkowego pracownika :xmas_w00t:

Byłem dziś w Auchan i mega drogo jest. Dla przykładu zestaw rakiet fire dragon co w tamtym roku kosztował 19,95 to teraz 36,99. Może po świętach jakieś promocje będą czy coś bo jak narazie to slabo.

Jest już na stronie auchan np promocja wyrzutni mega show 20 shots(dziwnie opisane na czerwono 16-25 shots) kaliber 20 mm za 24.99 zł i zestaw 19 elementów za 24.99 zł także nie warto za taką cenę

http://www.auchan.pl/#

To to samo co wyrzutnia fire dragon i zestW fire dragon tylko że w innej poligrafi, jak dla mnie jedyna rzecz którą się opłaca z auchana bo zestaw nawet fajny z dobrymi rakietkami a kosteczka ma 2x3 sekwencje kontową, mi się bardzo podobała.

Zrobią jakoś krótko przed sylwestrem przeceny. Tak było rok temu. To jak rzucili się to nic prawie nie zostało :D

Prócz tego co w gazetce w sklepie widziałem jeszcze dużo pierdół, jakichś zestawów, rzymiaków, petard. Wszystko za kilka, kilkanaście złotych.

przetestowałem dzis wyrzutnie Mega Show. Jak za 25 zl bierzcie śmiało. Efekty bardzo duże, 6 strzałów kątowych. Jutro jade i kupuje 2 jeszcze. Jak dla mnie w takiej cenie nie ma lepszej wyrzutni.

Gazetki na ten rok chyba jeszcze nie ma ale fajerwerki są już rozstawione i można kupować. Nie miałem za bardzo czasu żeby się przyjrzeć dokładnie co tam jest ale na 1 rzut oka widziałem głównie Hestię. Ogólnie to chyba to samo co rok temu było.

Gazetki brak, odizolowana strefa zupełnie, nie można bliżej podejść  do większości i pooglądać... trochę głupia polityka, kostka mega show za 30zł zestawu nawet nie ma, niezbyt polecam

Gość

Wszystkie ceny "od". 

Rakiety takie same jak w Kaufie. 

Gość

Z Hestii jest kilka pojedynczych. 

Night Show 

Zeus 

King Star 

I inne. 

Część jest w Auchan a część w Kaufie. 

Witam. Jaką wyrzutnie byście polecili z Auchana? Bo u mnie już sie zaczęły przeceny.

Wiem że to Hestia ale może coś fajnego mają w ofercie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się