Skocz do zawartości

Auchan


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale się dziś wkurzyłem
pojechałem do Auchan-Kołbaskowo i co??szanowny pan z obsługi klienta mi powiedział że fajerwerki jeszcze nie dotarły i są tylko zimne ognie :evil: teraz to napewno tam nie pojade po petardy a planowałem kupic tam troche fajerwerków :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.Nie wiecie czy są już fajerwerki w Auchan?Rok temu były chyba jakoś po 10 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak są fajerwerki w Auchanie. Niestety podrożały i są zeszło roczne. Cen do końca nie zapamiętałem ale wiem że picollo jest po 1 zł, piratki chyba za 3zł i rzuciła mi się w oczy wyrzutnia 10 strzałowa za 15 zł były też po 9 czy 8 zł. Ogólnie trochę drogo ale jest w czym wybierać. Uważajcie przy kupowaniu, dobrze obejście produkt!! Niektóre produkty są zdemolowane po całości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Auchanie i zakupiłem:
Rakiety Golden Eagles
Wulkaniki Fuji 2 opakowania
Pszczółki :wink:

Może jeszcze jutro wpadne i zakupie Wyrzutnie z wulkanem za 8.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze jutro wpadne i zakupie Wyrzutnie z wulkanem za 8.45


Dołóż sobie 3,50 i kup tą 10strz. Mój ojciec kupił sobie ją w kauflandzie w zeszłym roku i efektami dorównywała Hotowi ! , Jednym słowem Polecam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w auchanie i kupiłem dwa takie oto zestawiki (moim zdaniem bardzo opłacalne, jedyne 15zł) :

http://img269.imageshack.us/img269/4797/1003275g.jpg

W zestawie:

-4 rakietki, odpaliłem jedną i był efekt dwukolorowej peonii z cracklingiem, jak na taką wielkość bardzo ładna
- duży samolot
- duże słoneczko
- pudełko małych słoneczek
- 2 pudełka małych motylków 4szt i 6szt.
-pudełko 50 petard, (na oko trzy razy większe od pikolaków)
- 8 petard takturowych

Po lewej leża plakiety z nazwami zestawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tam kupywałem poczatek swojego stuffa :mrgreen:
maja niezła oferte
za 14.99
-4rakiety
-duze czerwone petardy na lont
-małe czerwone petardy na lont
-taśma 50 szczałowa
-słoneczko
-motylek
GRatis!!
-4 rzymskie ognie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Można już zacząć nową dyskusję nt tego marketu. Na innym forum doczytałem, że tak na początku grudnia już są. Myślicie, że w tym roku dalej będą na sali i będzie można bez problemu nawet nie mając 18 lat kupować fajerwerki w kasach samoobsługowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens rozpoczynać dyskusję, ponieważ ani widu ani słychu fajerwerek. Ale fakt że szybko są w Auchanie, początkowo małe rzeczy ale są. Jakie kasy samoobsługowe? Jeśli chodzi Ci o takie inne kasy bez kasjerek, to z tego co pamiętam jedna babka tam stoi i nadzoruje, chyba że tak akurat trafiłem. Ja uważam, że fajerwerki będzie można kupować tylko w normalnych kasach, chyba że będzie jakiś "strażnik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy jest sens rozpoczynać dyskusję, ponieważ ani widu ani słychu fajerwerek. Ale fakt że szybko są w Auchanie, początkowo małe rzeczy ale są. Jakie kasy samoobsługowe? Jeśli chodzi Ci o takie inne kasy bez kasjerek, to z tego co pamiętam jedna babka tam stoi i nadzoruje, chyba że tak akurat trafiłem. Ja uważam, że fajerwerki będzie można kupować tylko w normalnych kasach, chyba że będzie jakiś "strażnik".


No może trochę wcześnie napisałem. Ale mogłem zapomnieć itp. :D i może niektórzy nie wiedzą jak tam sytuacja wygląda, więc warto powiadomić za wczasu. Te kasy widziałem gdzieś 2 razy, więc może ktoś pamięta czy rok temu była jakaś kontrola. Nie chcę żeby tam też srali się o wiek jak w kauflandie gdy miałem 16stkę i gdzie jeszcze mieli drogo. Po za tym myślę, że sklepy już robią zamówienia, bo jeden już znam co ma w wyposażeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem w sklepie w Bydgoszczy. Oczywiście nowe stoisko, "towar sprzedaje tylko sprzedawca" itp. Ceny dosyć moim zdaniem po części wysokie. Za paczkę K0204 (12sztuk) ok. 3,50zł. Może tylko to droższe. Np. Piccolo paczka 1,49 w zeszłym roku była jeśli się nie mylę ta sama cena. Widziałem też jakiś moździerz Hestii. Ogólnie bardzo ubogo moim zdaniem. 5 mniejszych zestawów, pszczółki itp. Ale fakt, że nie mam się co dziwić, ponieważ jest dopiero 22.12 więc wszystko może zacząć się rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym samym co ty ;> i jak zobaczyłem ceny to kupiłem tylko piccolaki do postrzelania , byłem już 13,12.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem w tym samym co ty ;> i jak zobaczyłem ceny to kupiłem tylko piccolaki do postrzelania , byłem już 13,12.2010

Wow to dziwne, że ci sprzedali. Ja tam się boję zapytać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Co to ten tiwol czy devil warior,union stars hesti sa jakies filmy ? informacje o tym bo nie moge nic znaleść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...