Skocz do zawartości

Auchan


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem wczoraj w Auchanie i są już fajerwerki, aczkolwiek ceny kosmos np. Pojedyncza rakietoszelka 25zl, ta katowa wyrzutnia co w tamtym roku super shooter czy jakoś tak kosztuje 45zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, luk2583 napisał:

Byłem wczoraj w Auchanie i są już fajerwerki, aczkolwiek ceny kosmos np. Pojedyncza rakietoszelka 25zl, ta katowa wyrzutnia co w tamtym roku super shooter czy jakoś tak kosztuje 45zl

Zobaczymy, może po świętach będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 07:59, luk2583 napisał:

Byłem wczoraj w Auchanie i są już fajerwerki, aczkolwiek ceny kosmos np. Pojedyncza rakietoszelka 25zl, ta katowa wyrzutnia co w tamtym roku super shooter czy jakoś tak kosztuje 45zl

Rok temu po ile było rakieto szelki ? Czaiłem się na nie w tym roku ale już zamówiłem co innego, z tego co widziałem to były niby dobre.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło 23-25 zł jak dobrze pamiętam, gruby w filmie ma, że po 20 zł sprzed dwóch lat, a pamiętam, że były droższe rok temu

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mlodinho10 napisał:

coś koło 23-25 zł jak dobrze pamiętam, gruby w filmie ma, że po 20 zł sprzed dwóch lat, a pamiętam, że były droższe rok temu

Masz rację, ale za większe ? Bo są dwa rodzaje większe i mniejsze, a wydaje mi się że te są mniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka Auchan

https://www.auchan.pl/pl/gazetka/na-powitanie-NowegoRoku-hipermarkety#2

 

Niestety dali te slabsze rakieto szelki niz rok temu.. nie oplaca sie ich kupowac wedlug mnie. Szkoda 17 zl za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
24 minuty temu, Krzychu93 napisał:

Może będą w sklepie, a w gazetce nie dali. No nic trzeba sprawdzić :D

Niestety w sklepie też nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Krzychu93 napisał:

Może będą w sklepie, a w gazetce nie dali. No nic trzeba sprawdzić :D

Dokładnie nie ma rakieto szelek, są dwa jakieś zestawy tylko Rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zestaw rakiet METROPOLIS ciekawa sprawa. W zestawie 4 normalne rakiety i 3 rakieto-szelki. Aż mnie kusi żeby wziąć i przetestować, ale 88zł trochę szkoda. Natomiast o rakieto-szelkach na sztuki, pomimo że są na sklepie, w gazetce ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 27.12.2022 o 21:44, PiroMan25 napisał(a):

Zestaw rakiet METROPOLIS ciekawa sprawa. W zestawie 4 normalne rakiety i 3 rakieto-szelki. Aż mnie kusi żeby wziąć i przetestować, ale 88zł trochę szkoda. Natomiast o rakieto-szelkach na sztuki, pomimo że są na sklepie, w gazetce ani widu ani słychu.

Chciałbym ponowić pytanie, czy ktoś już posiadał ? Worth it ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2023 o 00:35, Korsarz96 napisał(a):

Chciałbym ponowić pytanie, czy ktoś już posiadał ? Worth it ?

https://youtu.be/YtSoJNcp1nU?si=oMnzBPAzaUQ3e3gb

 

Dorzucam nowe petardy dostępne w auchanie 0.54 fotobłysku na sztukę, za 9zl mamy 10szt., petardy słabe, zaraz obok mamy o wiele głośniejsze  stare korsarze 12szt za 6 Ziko, Achtung xs nie polecam szkoda kasy 

IMG_20231230_114913.jpg

Edytowane przez Korsarz96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...