Skocz do zawartości

Auchan


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

W Toruniu w Galerii Copernicus już jest stoisko, jak dobrze widziałem to sama hestia była, ogrodzona i czujnie pilnowana przez ochroniarza i jeszcze dodatkowego pracownika :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem dziś w Auchan i mega drogo jest. Dla przykładu zestaw rakiet fire dragon co w tamtym roku kosztował 19,95 to teraz 36,99. Może po świętach jakieś promocje będą czy coś bo jak narazie to slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to samo co wyrzutnia fire dragon i zestW fire dragon tylko że w innej poligrafi, jak dla mnie jedyna rzecz którą się opłaca z auchana bo zestaw nawet fajny z dobrymi rakietkami a kosteczka ma 2x3 sekwencje kontową, mi się bardzo podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobią jakoś krótko przed sylwestrem przeceny. Tak było rok temu. To jak rzucili się to nic prawie nie zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego co w gazetce w sklepie widziałem jeszcze dużo pierdół, jakichś zestawów, rzymiaków, petard. Wszystko za kilka, kilkanaście złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem dzis wyrzutnie Mega Show. Jak za 25 zl bierzcie śmiało. Efekty bardzo duże, 6 strzałów kątowych. Jutro jade i kupuje 2 jeszcze. Jak dla mnie w takiej cenie nie ma lepszej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Gazetki na ten rok chyba jeszcze nie ma ale fajerwerki są już rozstawione i można kupować. Nie miałem za bardzo czasu żeby się przyjrzeć dokładnie co tam jest ale na 1 rzut oka widziałem głównie Hestię. Ogólnie to chyba to samo co rok temu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetki brak, odizolowana strefa zupełnie, nie można bliżej podejść  do większości i pooglądać... trochę głupia polityka, kostka mega show za 30zł zestawu nawet nie ma, niezbyt polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Z Hestii jest kilka pojedynczych. 

Night Show 

Zeus 

King Star 

I inne. 

Część jest w Auchan a część w Kaufie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką wyrzutnie byście polecili z Auchana? Bo u mnie już sie zaczęły przeceny.

Wiem że to Hestia ale może coś fajnego mają w ofercie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Znalazł ktoś może ofertę Auchan na ten rok? Bo widziałem kilka dni temu już, że rozkładali stoisko a nie mogę znaleźć gazetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Hestia nie jest przeze mnie darzona wielką sympatią, lecz kupiłem kiedyś w Kauflandzie w ciemno dwie niedrogie wyrzutnie (do 90 zł) nie znając ich efektów i uważam, że w tych pieniądzach był to dobry zakup. Uważam też, że ich wyrzutnie niezależnie czy kosztują 50 zł czy 350 zł wiele się nie różnią wyglądem efektów :) (nie mówię tu o kalibrze czy ilości strzałów). 

Edytowane przez pirowariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niedowiarków, że Hestia nie była wcale taka zła, wyrzutnia z Hesti z auchan za 20zł. Nigdzie z takimi efektami teraz wyrzutni nie znajdziecie.W roku 2015/2016 też było to bardzo ciężkie za 20 zł

 

Edytowane przez koks127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, koks127 napisał:

Dla niedowiarków, że Hestia nie była wcale taka zła, wyrzutnia z Hesti z auchan za 20zł. Nigdzie z takimi efektami teraz wyrzutni nie znajdziecie.W roku 2015/2016 też było to bardzo ciężkie za 20 zł

 

No powiem Ci że jednak dosyć biedne te efekty i opłacalność jak za 19sh 20mm nawet patrząc na aktualny rynek. Swoją drogą, ma ktoś jakieś info o gazetce?

Edytowane przez piropiotr223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...