Skocz do zawartości

Najlepszy importer w 2010 roku


JMJ Pirfotechnics

Ktory importer firma 2010 rok?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Według Ciebie, który importer był najlepszy w 2010 roku?

    • Jorge
      15
    • Hestia
      1
    • Tropic
      0
    • Super Power
      2
    • Triplex
      8
    • Kometa
      2
    • Smieszek
      4
    • Maxsem
      7
    • Surex
      1
    • Tomaszek
      0
    • Jasper
      0
    • Inne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ten temat teraz zebyscie sie zastanowili. Wiekszosc odpowiedzi bedzie pewnie po Sylwestrze. O co chodzi tlumaczyc nie musze. Ktory importer wprowadzil nowe, fajne produkty? Ktory je popsul? Ktory postaral sie rozleklomac swoja firme? Itd...
W postach piszczie uwagi, uzasadnienia itp...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na razie daję głos na Śmieszka ich kostki są wg. mnie lepsze od Jorge czy Triplexa. Biorę pod uwagę tylko produkty robione na wyłączność na polski rynek dla Śmieszka. O produktach Komety się wypowiem jak odpalę wyrzutnie z paczki za konkurs.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku na sylwestra miałem produkty firm Jorge, Triple, Kometa, Svea i oto moje opinie na ich temat:
Jorge- 3 kostki od nich nie wypaliły (na szczęście były to małe kostki), jw401 była bardzo kiepska, pozostałe kostki były ok, jw408 była świetna. Rakiety Big Day i Atomic zawiodły, za to jr25 były świetne
Triplex- z jednej kostki (purple tail) nie wypaliło 5 pocisków, jednak efekty były cudowne , pozostałe kostki i inne produkty tej firmy były świetne!
Kometa- zawiodłem się na tej firmie, wyrzutnia 49sh monte tofino strzelała bardzo wolno, i była po prostu słaba, o wulkanie etna tre się nie wypowiadam bo to po prostu tragedia, jako tako spisały się mega jumbo.
Svea- miałem rakiety blinker z tej firmy, efekt nie był nawet trochę taki jak na filmie, rakiety miały efekt czerwono-niebiesko-zielonej peoni z bardzo słabymi białymi strobo, wybuch mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jorge,kometa i triplex.troche hestii

jorge- bardzo zawiodłem sie na wyrzutni Big Bang Wenus ,po prostu nudna,bardzo dobrze wypadla wyrzutnia jw27 z biedronki.
kometa- wyrzutnia Soul bardzo dobra jak na swoja cene,mozdzierz puma pozostawia lekki niedosyt :mellow: rakiety Saturn,Uran,Pluton bardzo dobre!! cyrkoblitze,takie sobie lecialy bardzo nisko (tuz nad glowami wybuchaly) lepsze byly minicyrkoblitz tez tej firmy

triplex- txp001 achtung dobry,chociaz spodziewalem sie lepszego efektu po wielkosci :angry: wyrzutnia purple tail swietna!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Maxsema. Rewelacyjne mają produkty i zaistnieli w tym roku znacząco. Triplex wiadomo, że są najlepsi, ale pod względem roku 2010 Maxsem rządzi. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W 2010 roku miałem produkty Super Power'a, Jaspera, Jorge'a, Tropica, Śmieszka i Hestii.
Na SP zawiodłem się z powodu wypychania wyrzutni kartonem i masa wapienna, jednak jego produkty spisały się dobrze. Plus za sprzedaż szelek 2" które uświetniły moje strzelanie. Wyrzutnie Hestii były całkiem niezłe, ale specjalnie kupiłem taka z dobra opinia, która na dodatek była jedna z tańszych w realu. Jednak jej rakiety są do niczego, ale to publicznie wiadomo ;). Wyrzutnie Jaspera super, jednak są za drogie jak na efekty. Jego inne produkty mogłyby być lepsze. Bardzo pozytywnie napisze o jorge, którego wyrzutnie spisały się super, tak jak się spodziewałem, nie lepiej, ale tez nie gorzej. Rakiety całkiem niezłe. Zestawy miały fajne i nietypowe dodatki, i mimo ze czasem walał się w nich proch to je polubiłem. Bylem pozytywnie zaskoczony motylkami, ponieważ nawet najmniejsze miały wybuch lub rozprysk na końcu. Tropicowi nie mam nic do zarzucenia, miałem mało jego produktów wiec się na jego temat nie rozpisze. W tym roku chce mieć więcej jego produktów. Bylem również milo zaskoczony Śmieszkiem, miałem tylko jeden jego malutki zestawik, ale sprawił się on świetnie.
Tak wiec po rozmyślaniu, wśród importerów których produkty miałem, jestem zmuszony dać tytuł importera roku Jorge'owi, na którym się po prostu nie zawiodłem i nie mam mu nic do zarzucenia. Wprawdzie nie jest to importer idealny, ale inni popełnili błędy. W tym roku inwestuje w konkrety i być może zmienię wyrok.
To tyle z mojej strony, pozdrawiam.
JMJ Pirotechnics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem w posiadaniu produktów dwóch czołowych firm na polskim rynku,Jorge oraz Triplex,więc postaram się je ocenic. ;)
Jorge-wyrzutnie które były jednymi z lepszych w swojej cenie,ich efekty zostały pogorszone oraz brak ciekawych nowości sprawiają,że firma spada na ostatnie miejsce.
Kometa-firma poczyniła duże postępy i diametralnie się zmieniła.Wprowadzono bardzo dużo nowych ciekawych wyrzutni.
Maxsem-nie miałem produktów tej firmy,ale sugerując się filmami użytkowników,ceną, sprawiają że jest według mnie na drugim miejscu,po Triplexie.
Triplex-firma z roku na rok się coraz bardziej rozwija,wprowadzając nowe,lepsze wyrzutnie oraz ich dobra cena klasyfikują tą firmę na pierwszym miejscu.
W przypadku oceny Komety i Maxsema opierałem się tylko na podstawie filmów oraz opinii użytkowników. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Najlepszy importer w 2010 roku

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...