Skocz do zawartości

[mpiwowski] Zakupy, pokazy, odpalanie, inne. Temat zbiorczy


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


nie wiem, możliwe, że będzie tak jak rok temu czyli bez foty całości.


każdy jest pewnie ciekawy dlaczego ;(?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko w sylwestra. Do postrzelania zostawiam 5-6 baterii, a reszta w sylwka. Co do Nowego Roku, to broń boże, ludzie są bardzo mało poinformowani kiedy wolno strzelać, i myślą, że w nowy rok nie wolno. Sylwester to jedyny spokojny dzień na strzelanie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wszystko w sylwestra. Do postrzelania zostawiam 5-6 baterii, a reszta w sylwka. Co do Nowego Roku, to broń boże, ludzie są bardzo mało poinformowani kiedy wolno strzelać, i myślą, że w nowy rok nie wolno. Sylwester to jedyny spokojny dzień na strzelanie. B)


No ale nie maja przeciez prawa sie czepiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety się czepiają i to co 2 osoba, aż miałem incydent z policją po odpaleniu zaledwie 5-6 baterii, ale skończyło się na tym, że dostałem od nich pozwolenie na dalsze strzelanie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale niestety się czepiają i to co 2 osoba, aż miałem incydent z policją po odpaleniu zaledwie 5-6 baterii, ale skończyło się na tym, że dostałem od nich pozwolenie na dalsze strzelanie. :lol:


To wiem z autopsji, ale mi to w dalszym strzelaniu w ogole nie przeszkadza. Tyle, ze utwierdze sie w tym, ze w Polsce mieszkaja idioci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to już jest, telewizja wbiła ludziom do głów że można strzelać tylko w sylwa i koniec. Ja na szczęście nie mam takiego problemu. Mieszkam na wsi, zaraz obok mnie mieszkają sąsiedzi i mogę strzelać kiedy chcę. Moja pasja jest im bardzo na rękę bo lubią sobie popatrzeć jak strzelam.

PS.
Ile ogólnie wydałeś? W temacie napisałeś że 3700 zł ale wydaje mi się że trochę ten plan przekroczyłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No Twój stuff to jest masakra;) obserwowałem filmy z innych lat i ciągle jestem pod wrażeniem:) podziwiam 10/10 oczywiście. Za rok planuje coś podobnego:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mogę sie doczekać twojego filmiku z odpalenia a i mam pytanie czy mógłby przesłać to rozporządzenie co wysłałeś Bartekeuro mi na adres murawa3@wp.pl bo mam takich właśnie sąsiadów co przeszkadzają mi trochę w odpalaniu a tak bym to miał na papierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czemu piszesz w tym temacie? Rok 2010 się skończył. Skoro nie dałem tematu w 2011 to chyba logika nakazuje myśleć to że nie dam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...