Skocz do zawartości

[mpiwowski] Zakupy, pokazy, odpalanie, inne. Temat zbiorczy


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

No to czas na moją kolej założenia tematu w którym będę opisywał swoje poczynania dotyczące moich zakupów, zrealizowanych pokazów, przedsylwestrowego odpalania czy różnych materiałów jakie będę konstruował bądź posiadał wykorzystują je potem w praktyce.

Zacznę może od tegorocznego stuffu, który przeznaczę na pokaz sylwestrowy. Nie ma co owijać w bawełnę dam od razu zdjęcie wszystkiego co mam do tej pory.

35trhyuh5q3wgij4w_by_mpiwowski-d30iz3j.jpg

Jak pewnie się domyślacie, to nie jest wszystko :lol: spodziewam się jeszcze zakupów oscylujących w granicach 1000zł. Wiem już napewno, że 50-100zł przeznaczę sobie na pierdółki, sam pokaz to nie sylwester :). a pozostałe 900zł poszłoby na duże baterie. Jakie jeszcze dokładnie nie wiem. Może jakiś 100sh, albo kilka mniejszych w granicach 49sh 30mm. To zależy od sytuacji.

=============================================================================
Kolejną nowością jest zakup przeze mnie kolejnego już systemu do odpalania. Tym razem upatrzyłem sobie ten:

RF32A.gif

Jest to 32 kanałowy radiowy system (4 sekcje po 8 kanałów). Za 2tyg. powinien do mnie już zawitać. Tak wiec zdam relację jak się sprawuje. ;)

Jak coś przyjdzie mi jeszcze ciekawego do głowy, napiszę to w temacie. Póki co zapraszam do wspólnej dyskusji. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajerwerki poukładane jak do albumu rodzinnego. Lepiej niż poprzednio ;) W tym roku widzę, niektóre baterie kupione MULTI. Oczywiście to sugeruje, że będziesz próbował to połączyć. Jak zwykle nikt nie przebije Cię z ilością arsenału. Zobaczymy jak będzie sprawował się system do odpalania. Twój najbliższy Sylwek można uznać za pełen profesjonalizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, będzie sporo łączenia. :lol: Jak przystąpiłem 1 raz do ułożenia repertuaru to miałem niesamowity problem. godzinę mi zajęło, ułożenie wstępnego. Teraz pod niego będę próbował coś dokładać, zmieniać.

Zapomniałem dodać, że 100zł trzeba wydać na same zapalniki, myślę, że koło 40-50 w pokazie pójdzie.

PS: Niedługo powinienem też pokazać skrzynkę na 2" szelki, póki co idę wyciąć materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zwykle nikt nie przebije Cię z ilością arsenału.


Żebyś się nie przeliczył mantis :P

Co do stuffu...
Wole oceniać efekty na niebie, bo jak wyjdzie to zobaczymy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Stuff powala, na dodatek niepełny :P
Ogólnie myśle że pokaz bedzie zaje$ebisty

P.S sprzedaj pare kostek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak wszyscy mówią zapowiada się niezły pokaz ;) mówiłeś że nie zbyt podobał Ci się 09/10, mam nadzieję że tym nadrobisz wszystko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi ma poważną przewagę technologiczną ;) co do ilości to chyba jednak vel wygra w tym roku, a co do największego średniego kalibru to żaden z nich xd
Wracając do tematu, to jak się ma sprawa skrzynek? Z chęcią bym pogrymasił bo nad stuffem oraz technicznym przygotowanie nie mam za wielkiego pola manewru...
Dla tych co tak tu słodzą od razu powiem, że akurat mpi ponad 2" nie startuje, chociaż są tacy którym się to udało w tym roku ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak za każdym razem słyszę z twoich słów: "Skrzynka powinna być gotowa w następny weekend" to trochę chce mi się śmiac,ponieważ już od miesiąca to mówisz i efektów jak na razie nie widac,ostatnio o ile się nie mylę mówiłeś to tydzień temu.Udowadniasz w ten sposób ile twoje słowa są warte... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa :P ciekawy czy ktoś cię przebije :P, chociaż raz już się to zdarzyło. A ile już wydałeś na to co masz? Bo widzę że w tym roku o wiele więcej niż kiedy kolwiek miales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...