Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dzwoniłem dziś, tyle że mam inny przypadek, a mianowicie odbiór osobisty w namiocie :D. Pani powiedziała, że dziś będą pakować, ewentualnie jutro, więc jak co roku sklep naprawdę dba o klienta i oceniam ich jak najwyżej ;).
Jak pojadę odebrać zamówienie to jeszcze dam fotki, ale to już w dziale Stuffu ;).
Z góry chciałem podziękować TOP10, a szczególnie Velibrumowi za podjęcie się w ogóle takiego wyzwania jak organizacja WK. Jak widać część osób poważnie nawaliła jeśli chodzi o rzucanie słów na wiatr, ale świat były chyba zbyt idealny bez takich osób ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak z ciekawości, komuś wysłali już paczkę? Bo nie wiem czy u mnie wszystko ok z danymi (zmieniałem dane konta) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak z ciekawości, komuś wysłali już paczkę? Bo nie wiem czy u mnie wszystko ok z danymi (zmieniałem dane konta) wink.gif



Nie, nikt paki jeszcze nie otrzymał i pewnie w tym tygodniu nie otrzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak będzie to będzie szybciej niż będzie nie będzie!

Muszę stwierdzić że czytam dużo for ale takie kwiatki mnie po prostu niszczą, myślę sobie wejdę przeczytam i pewnie będzie rzepa, ale czasami spotykam takie bogactwo językowe, że nie mogę wyjść z podziwu :D BRAWO!! Jestem zdumiony! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że masakra jest z tymi paczkami, tydzień temu zamówione, dzisiaj dzwoniłem, odebrała jakaś pani, zapytałem się o paczkę, pytała się o to czy ta paczka jest z wk i powiedziała że nic nie wie, ale mam zadzwonić później, więc zobaczymy.
Ogólnie to trochę długo w tym roku idzie obliczanie tego rabatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak się wyrobią do świąt to będzie dobrze ;)

nie przesadaj
a do innych: nie robcie offtopu przeciez kazdy dostanie paczke wiecie jakie teraz maja urwanie glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja tam ich rozumiem,bo jeżeli obsługują nie tylko klientów detalicznych,ale i hurtowych,obsługują także inne paczki niż tylko te ze wk,jeszcze pokazami się zajmują,obsługiwac ewentualne dostawy,jeszcze połazic po magazynie i szukac każdego produktu,podliczyc rabaty czy się zgadzają,jeszcze popakowac tak aby wszystko się elegancko zmieściło to to wszystko trochę faktycznie zejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do nich gościu powiedział mi że paczki z WK że od dzisiaj będzie kilka paczek wysłanych a reszte w poniedziałek i wtorek.

fps: proszę nie umieszczać 2x tych samych postów w różnych tematach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Dzisiaj pokazywalem koledze moja liste zakupow na fajerwerkimarket.Przypadkiem natknąlem sie na taka pozycje : 750 Zapał pirotechniczny 5m 3.50 PLN 13 45.5 PLN.
Nie wiem skad to sie wzielo , poniewaz zadnego zapalu pirotechnicznego nie kupowalem , bo cos takiego jest mi niepotrzebne.Brakuje mi za to w zamowieniu rakit JR41 don juan.Cena sie zgadzalo , jednak jeszcze raz przeczytalem maila i sie okazuje ze coś takiego tam jest.
Nie wiem co mam teraz zrobic , bo dostane cos czego nie potrzebuje i czego nie zamawialem.Paczke zamowilem do wujka , bo ja jestem niepelnoletni i mowi , ze jeszcze nic nie dostal.Strona sklepu w trakcie skladania zamowienia strasznie lagowala , przez co zamowienie za 300 zlotych tworzylem ponad godzine i na podsumowaniu wszystko sie zgadzalo.Pomozcie , co mam zrobic ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mozesz zrobic to skontaktowac sie ze sklepem. Najlepiej telefonicznie. Powinni to rozwiazac. Dane masz na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń albo napisz do nich na gg zapytaj czy wysłali paczkę, jeśli nie to zamień tę rzecz a jak wysłali to raczej przepadło, zamówiłeś dostałeś maila, sprawdziłeś i potwierdziłeś tyle w temacie, ratuje Cię jedynie jeszcze nie wysłana paczka, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Dokładnie!Nie chodzi o transport bo paczki nawet nie zostały jeszcze wysłane...rozumiem dużo zamówień,dostawy,telefony ale z całym szacunkiem moja babcia która 14 lat pracowała na uprawie roli zapakowały by szybciej te paczki!Dzwoniłem w środę 8 grudnia dowiedziałem się że paczka dojdzie do piątku 10 grudnia, nie doszła zadzwoniłem wczoraj (14 grudnia) dowiedziałem się że paczka przyjdzie do piątku (17 grudnia) w co prawdę mówiąc wątpię bo jak wyślą jakimś cudem dzisiaj to i tak przy takich warunkach nie dojdzie.Nie mam żalu do nikogo ani do FF ani do FM przypadek losu i tyle,jak nie mają czasu to niech zatrudnią dodatkowych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem z TF i miałem podobny problem, ale wina nie leży po stronie sklepu tylko firmy kurierskiej. Sytuacja na drogach wygląda koszmarnie w związku z czym paczki ida nawet 3 razy dłużej, tymczasem w regulaminach firm kurierskich napisane jest wyraźnie, że na dostarczenie mają one 48h. W przeciwnym razie można domagać się zwrotów kosztów wysyłki. *Dlatego, żeby nie ponieść ogromnych strat firmy kurierskie przyjmują około 30-40% paczek, które są do nich nadawane, a reszte odsyłają z kwitkiem, że wysyłka jeśli już nie nastąpi wcześniej niż powiedzmy za kilka dni. Jak dotego dodamy, ze mamy pełnię sezonu na kupowanie fajerwerek to nie dziwiłbym się, że to wszystko tak wolno przebiega.


*Info od pana Pawła z TF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

To nie wina Opka że fm paczek jeszcze nawet nie spakowało...przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godzine temu paczka dotarła do mojego wujka az sam jestem zaskoczony ,że opek przyszedłw sobote.Zawartośc paczki potwierdziłem z listam i w sumie wszystko sie zgadza.Jedyna rożnica to p1204 zamiast p1204a i obecność wyrzutni figiel ,ktroej nie zamawialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...