Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przewidziałem taką sytuacje i wspominałem o niej. Sam również zamówie o min. 2oozł więcej, a zbieram już dodatkowyc uczestników, którzy wezmą ze mną towar.

A swoją drogą jeżeli nie dotrze do weekendu Triplex to jest możliwość przesunięca terminu zakupów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklarowalem 500 zl. Za mowie za jakies 600-700.


Przewidziałem taką sytuacje i wspominałem o niej. Sam również zamówie o min. 2oozł więcej, a zbieram już dodatkowyc uczestników, którzy wezmą ze mną towar.

A swoją drogą jeżeli nie dotrze do weekendu Triplex to jest możliwość przesunięca terminu zakupów??


Otoz to. Przylaczam sie do pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:D Pełen szacunek dla Vela jego siła przetargowa jest ogromna. może teraz niektórzy zrozumieją że sklep nie chce nas przewalić na kasę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka produktów się jeszcze pojawi, czyli wszystko to, co było akurat u Triplexa z listy którą stworzyliśmy. Akcja nadal odbywa się 3, 4, 5 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka możliwość, ale tylko i wyłącznie w absolutnej i ostatecznej konieczności. Trzeba napisać w uwagach o zamiarze płacenia przelewem. Ale wygodniej dla sklepu i dla Was jest płacić przy odbiorze. Paczki z przelewem będą ostatnie w kolejności obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie taka możliwość, ale tylko i wyłącznie w absolutnej i ostatecznej konieczności. Trzeba napisać w uwagach o zamiarze płacenia przelewem. Ale wygodniej dla sklepu i dla Was jest płacić przy odbiorze. Paczki z przelewem będą ostatnie w kolejności obsługi.


W sensie ze będą ostatnie pakowane czy ostatnie wysyłane ?? Bo nie chce żeby mi zabrakło produktów...A naprawdę nie mam innej mozliwosc zaplaty jak przelew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Po pierwsze, czy moze zdarzyc sie taka sytuacja, ze np. w niedziele nie bedzie juz tego towaru na stronie, ktory byl w piatek? Chodzi mi o to, czy towaru jest na tyle, ze starczy kazdemu na 3 dni zakupow, czy lepiej sie pospieczyc i zamowic juz w piatek? Po drugie sytuacja do tej jakby odwrotna. Np. dostawy dojda w sobote lub niedziele, wiec ci co zamowia w piatek beda mieli mniejszy wybor?

Chce sie upewnic, kiedy najlepiej zlozyc zamowienie. 

Dzieki,

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel czyli rozumiem, że dostawa Tripla dotarła, ale mają sporo pracy i wrzucą na wk tylko produkty które wystąpiły w prośbach, a później w wolnej chwili uzupełnią pozostałe artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dobra wiadomosc,prawdopodobnie bede zamawial z kolega takze moja kwota wzrosnie do 500zl bez rabatu a moze i wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila rozmawialem z Panem z FM. Powiedzial, ze produktow z triplexu nie jest zbyt wiele, ale wszystko, co maja obecnie na magazynach pojawi sie dzisiaj na stronie. (Wierze, ze bedzie tam mozdzierz z tripla.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżone ceny:
Jw09 z 31 zł na 27,99 zł
TXB841 z 10.50 zł na 8.49 zł
JW20 na 24.99 zł
K0208 z 3.50 zł na 2.69 zł

Doszły resztki:
JW07
JW90
JW103
lont wolnopalny 2.5 mm
K0202 z Komety

Prawdopodobnie dojdzie jeszcze TXB546 i kostki Mars z Triplexa

KAŻDY, KTO CHCE K0201, NIECH WPISZE JE W UWAGACH. CENA 0.75 PLN, A PACZKA ZOSTANIE WYSŁANA, JAK DOTRZE DOSTAWA Z JORGE (PÓKI CO NIE WIADOMO KIEDY TO BĘDZIE)

HASŁO NA WSPÓLNE KUPOWANIE ( DO WPISANIA W UWAGACH )
WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL nick(wpisujesz swój nick)
KWOTA DEKLAROWANA (wpisujesz swoją kwotę deklarowaną, czyli tą, której 120% to kwota zamówionych fajerwerków)

kupujemy przez ten piątek, sobotę i niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 pytanka czy będzie także txb475?Jak wpiszę w uwagach płatność przelewem to dostanę dane do przelewu na maila czy zadzwonią do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obniżone ceny:
Jw09 z 31 zł na 27,99 zł
TXB841 z 10.50 zł na 8.49 zł
JW20 na 24.99 zł
K0208 z 3.50 zł na 2.69 zł

Doszły resztki:
JW07
JW90
JW103
lont wolnopalny 2.5 mm
K0202 z Komety

Prawdopodobnie dojdzie jeszcze TXB546 i kostki Mars z Triplexa

KAŻDY, KTO CHCE K0201, NIECH WPISZE JE W UWAGACH. CENA 0.75 PLN, A PACZKA ZOSTANIE WYSŁANA, JAK DOTRZE DOSTAWA Z JORGE (PÓKI CO NIE WIADOMO KIEDY TO BĘDZIE)

HASŁO NA WSPÓLNE KUPOWANIE ( DO WPISANIA W UWAGACH )
WSPOLNE_KUPOWANIE_FORUMFAJERWERKI.PL nick(wpisujesz swój nick)
KWOTA DEKLAROWANA (wpisujesz swoją kwotę deklarowaną, czyli tą, której 120% to kwota zamówionych fajerwerków)

kupujemy przez ten piątek, sobotę i niedzielę




http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1641&lang=pl Przecież pickolacki są dostępne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

veli można zamówić dziś? o ile dojda kostki!
jw90 zapewne wykupią gdy zamówie w niedziele! jak sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztki to znaczy ile?

Po za tym, co z produktami 'na zamowienie', sa one dostepne?

No bo jezeli nie bedzie wiecej niz polowy produktow, to z czego ja mam wybierac?

Jesli chodzi o mozdzierz triplexu i wyrzutnie mars, kiedy beda na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ORGANIZATOROW czy dojda jeszcze: TXB593, TXB422,U17017 i co w koncu z produktami na zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie do ORGANIZATOROW czy dojda jeszcze: TXB593, TXB422,U17017 i co w koncu z produktami na zamowienie


Przylaczam sie. Chce niedlugo zlozyc zamowienie, wiec prosze o info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

ehhh i tak nie ma najleszych kostek.. <_< , odechciało mi się kupywać :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Normalka, ostatnio też tak było i to raczej się nie zmieni. O ile będzie następny raz to trzeba by się szybciej zebrać i napisać do FM żeby szybciej zaplanowali dostawy ;)

PS. Nie ma takiego słowa jak kupywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dołączam się do pytania co z produktami na zamówienie, bo jak ich nie będzie to mi się pół stuffu rozsypie :D , a jakby miały dojść później to ja chce mieć zestawik skompletowany w normalnej kolejności a nie na końcu, niech po prostu poczekają z wysyłką i to dołożą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...