Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ta oferta jest wazna od 27.12.2007r do 31.12.2007r :D dlatego zalicze 27 INTERMATCHE I LIDL :D Najbardziej mnie interesuje FEstival :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To InterMarche to jakieś gówno....
Byłem dziś, około 08.30 i nic nie było.
Przed wejściem siedziała tylko jakaś kobieta, która sprzedawała fajerwerki (nie było ich nawet w ulotce... Nie spojrzałem także na firmę, bo nie widziałem znaczku). Nie wiem jak w innych sklepach tej sieci, ale w Wejherowie jest syf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem to samo byłem dzisiaj a tu lipa starą ofertę mają pytałem się babki czy wystawią fajerwerki z aktualnej oferty powiedziała że nic już nie będzie tylko to co jest.Ogólnie mają drogo np.Dragon Queen Rocket po 29 zł.Niemiło się rozczarowałem a tak liczyłem na Festival :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj bylem przed 9 i wlasnie oddzielali fajerwerki przecenione od tych nieprzecenionych. Cala masa wszystkich z gazetki. Wzielem se borneo (20 zl) i trole (8 zl). Kusily mnie tez thundery (15 zl za 12 rakiet), ale rakiet juz troche mam. Przyjezdzaj do Góry.

[ Dodano: 2007-12-27, 10:31 ]
Aha Festivala nie bylo, ale nie martwi mnie to bo juz kupilem w fajerwerkimarket.pl za 70 zl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pochwalic ten sklepik. Bardzo duzy wybor przecenionych produktow, chociaz sa tez beznadziejne buble. Warto sie tam wybrac po rakiety thunder (15 zl), wyrzutnie borneo (20 zl), wyrzutnie new york (nawet dzisiaj po 13,5 zl byly), macro cosmos 2 (10 zl), trole (8 zl), fajny byl tez zestaw z rakietkami voo doo ale ceny nie pamietam.

[ Dodano: 2007-12-28, 16:56 ]
Widzialem nawet dzisiaj macro cosmos 3, ale nie skusilem sie (wydalem juz ponad 350 zl na fejerwerki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Hejka mi zbudowali bricomarche i za niedługo otworzą intermarche , chciał bym się zapoznać z ulotkami z poprzedniego roku , jeśli ktoś ma jeszcze coś to dajcie linka , bo tamte już dawno wygasły .


pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tutaj Wam podam wszystkie fajerwerki i ich ceny.
Były one dostepne rok temu przed Sylwestrem 2007-2008 :


:arrow: Excalibur - jorge - zestaw rakiet 19,99 zł.
:arrow: wyrzutnia faraon - jorge - 6,99 zł.
:arrow: fontanna - He164A - Hestia - 2,49 zł.
:arrow: pyramid - wyrzutnia mała 7 strzałów - 2,49 zł.
:arrow: trole - jorge - 6,99 zł.
:arrow: macrocosmos II - jorge - 9,99 zł.
:arrow: cosmic eddy - hestia - 12,99 zł.
:arrow: Dragon queen rocket - jorge - 22,99 zł.
:arrow: nautilius - jorge - 19,99 zł.
:arrow: wyrzutnia borneo - jorge - 19,99 zł.
:arrow: wyrzutnia - tiwoli ( jest zdjecie tej wyrzutni ale pod nią napis jest "whirpool" pewnie to jakis błąd w druku ) - hestia - 19,99 zł.
:arrow: Zestaw rakiet Festival - jorge - 59,99 zł.
:arrow: zestaw "Dream Star" - hestia - 34,99 zł. ( w zestawie 4 dosyc duze rakiety, duzy motyl , diabełki , petardy )
:arrow: wyrzutnia "night Rider" - hestia - 37 strzałów - 38,99 zł
:arrow: super piccolo - hestia - 0,79 zł.
:arrow: rakiety diabolo JR1 - jorge - 6,99 zł.
:arrow: rakiety Thunder - jorge - 12 rakiet - 14,99 zł.
:arrow: zestaw superbox "set crown" - hestia - 13 rakiet , 9 wulkanów , petardy - 79,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostałem dzisiaj ofertę fajerwerków z intermarche:)
e9d862aa29b37566m.jpg
593eb89f006304e3m.jpg
134bd00c4bab5541m.jpg

Powiem tak ,ja jestem bardzo zadowolony i kupię tam większą cześć mojego stuffu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermarche nie zawiodło i tym razem. Zestaw Festival za takie pieniądze. No i MCI za 9.99 dobrze, że go dali zamiast MCII, który był w zeszłym roku - skusiłem się na 2 i się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermarche-znowu mają świetną ofertę. Nie zawiedli. Są nowosci jak ,,King Kong za 80zł" ale i stare dobre BORNEO. Polecam.

P.S. Najlepiej jechac dzien po przecenie fajerwerkow bo oni tam maja takie ruchy z wystawieniem towaru na sklep ze mozecie sie zawiesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe mają produkty po niskich cenach. Głównie Jorge ale widzę też Hestię. Ale niestety nic sobie nie kupie bo w moim intermarche nigdy nie ma fajerwerków, bo nie mają zezwolenia na handel:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Interesują mnie te rakiety Imagine JR12-3. Wie ktoś może jaki mają one efekt ?


FireMan miał je rok temu z nim gadaj.

Co do oferty to jak zwykle cholera fajny sklep i tanio ale w warszawie go nie ma :oops:
Tak to bym na pewno pojechał Festival za 59,99 zł a w hurtowni w tym roku jest po 83 zł

Rakiety UFO również tanie, Wybór aż taki wielki nie jest, sporo rakiet na pewno gdyby ten sklep był dostępny w warszawie to bym tam pojechał i jakieś rakietki sobie kupił bo tak to będę miał same wyrzutnie praktycznie.

Jeżeli ktoś ma go w mieście albo troszkę za miastem to myślę że powinien go odwiedzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Knurowa prawie 30 km :mrgreen:
Ale wybiore sie tam na 100 % .
Tylko jak wam sie wydaje kiedy sie tam pojawić ? Odrazu 27.12 czy powiedzmy w sylwestra popołudniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu 27.12 czy powiedzmy w sylwestra popołudniu ?


Chłopie zapomnij, że w sylwestra coś dostaniesz. Jak ja byłem w ubiegłym roku w sylwka rano to już prawie nic nie było, został tylko jeden połamany festival.
Ja wybiorę się 27.12 rano.
A co do cen to nie mam słów żeby to opisać. Powiem tylko jedno. NIECH SIĘ TE WSZYSTKIE TESCO, KAUFLADNY CZY INNE CARREFURY SCHOWAJĄ! :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...