Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie bynajmiej odrazu na wejsciu jest caly dział w fajerwerkach w intermarche :wink: ceny hurtowe duzy wybór,wiec jeźdze tam na zakupy zamiast do hurtowni
:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

No sporo tych fajerwerków. Ej gorgol przecież link normalnie działa wyświetliło sie pobierz gazetkę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo tych fajerwerków. Ej gorgol przecież link normalnie działa wyświetliło sie pobierz gazetkę... :wink:


Nie umiecie czytać :?: Wyraźnie pisze "Ostatnio zmieniony przez kameleon Dzisiaj 16:22, w całości zmieniany 1 raz "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie w gazetce jest sam shogun za zaledwie dychę, więc moim zdaniem bardzo dobra cena. ale słyszałem, że jest jeszcze wiele innych fajerwerków.

Nie umiecie czytać

dlaczego w liczbie mnogiej :?: :wink:

PS proszę o usunięcie mojego wcześniejszego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są już fajerwerki. Ucieszyło mnie zestaw Festival, który chce kupić, a jakby nie było go w hurtowni to mam gdzie kupić. Rozmiar rakiet w tym zestawie mnie trochę zdziwiła. Jest jeszcze nowy zestaw box z Hestii. Reszta to co w poprzednim roku. Nazwę Joker zmieni na jakąś inną, nie pamiętam jaką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są już fajerwerki. Ucieszyło mnie zestaw Festival, który chce kupić, a jakby nie było go w hurtowni to mam gdzie kupić.


A po ile jest ten Festival w Intermarche??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić jeszcze że w tym sklepie jest zestaw festival?? Po co?? A po to żeby nie jeździć 20km nadaremnie:) z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bardzo ci dziękuję kameleon teraz to już na pewno będę śmigał po festivala. Jeżeli ktoś ma jakieś obawy czy kupić za tę cenę to mówię TAK!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ktoś już na tym forum o tym pisał ale nie jestem pewny.
Dziś dostałem ofertę z intermarche, I Festival jest po 59,99zł :mrgreen: I chyba go kupie. Do tego Thunder po 14.99, a piccolo za 79gr. wszystko potaniało. Ale oferta ważna od 27 grudnia, więc muszę trochę poczekać.
Niestety nie mogę ze skanować bo mi coś tam nie działa czy coś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem wczesniej na sb dostałem ulotke z Intermarche'a, i jestem wielce zaskoczony :wink:

Być może kupię te mini wyrzutnie "Pyramid' za 2.49 (kilka sztuk) 2 opakowania wulkaników z Hestii tez za 2.49 za opakowanie w którym są po 2 sztuki, i chciałbym kupić jeszcze Macrocosmos II za 9.99, muszę przyznać, że ceny są niskie, i BYĆ MOŻE kupie jeszcze te rakietki "Thunder" za 15 zł ? opłaca sie te rakietki "Thunder" ?? jaki maja rozprysk ??? baaardzo jestem tego ciekaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thundery za 15zl?To sie oplaca jak bym mial dostep do intermarche to bym z 2 paki kupil.Wez a nie pozalujesz.
Tu poszukaj filmiku z rakieta thunder:
KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładna ta oferta borneo za 19:90 i festival za 60zł rewelacja. Ta oferta ważna od czwartku jest?? (27.12.07r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...