Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

A ten phyro mix hest warty swojej ceny? Z góry dzięki

 

Phyro Mix jest Jorge'a. Jeżeli lubisz zestawy, to ten wygląda nawet ciekawie. Nie spodziewaj się super efektów, ale za taką cenę jest w nim sporo artykułów dobrych do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Phyro Mix jest Jorge'a. Jeżeli lubisz zestawy, to ten wygląda nawet ciekawie. Nie spodziewaj się super efektów, ale za taką cenę jest w nim sporo artykułów dobrych do zabawy.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą pieniądze to ide po te same wyrzutnie co "Karolcia" i jakieś petardy lub inne pierdółki

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży wybór!! nie sugerujcie sie tym co jest w gazetce. Dzisiaj byłem to były wyrzutnie New Generation, seria big bang (tylko niektóre), big corsair i FP3!! Tylko ceny troche wysokie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

byłem dzisiaj w intermarche i się nieźle uśmiałem z cen fajerwerków :D przykładowo obojętnie jaka wyrzutnia z serii big bang która w sklepach kosztuje 16-30zł w intermarche jest za 50zł niezależnie czy jest to kasjopeja czy wenus,mars itp... no śmiech na sali... Ja rozumiem zarobić 5-10 nawet zł na jednej kostce ale drugie tyle? no chyba jest coś nie tak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w intermarche i się nieźle uśmiałem z cen fajerwerków :D/> przykładowo obojętnie jaka wyrzutnia z serii big bang która w sklepach kosztuje 16-30zł w intermarche jest za 50zł niezależnie czy jest to kasjopeja czy wenus,mars itp... no śmiech na sali... Ja rozumiem zarobić 5-10 nawet zł na jednej kostce ale drugie tyle? no chyba jest coś nie tak ;]

 

 

u mnie jest sklep w ktorym sa takie ceny :) seria big bang rok temu po 50 zl black cat 170 zl ;O i z roku na rok ma coraz drożej jakies Ng ponad 100zl ;O masakra

 

mozna mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

nie ma jeszcze ,w tym roku dużo marketów muli z ofertą :)

Wydaje mi się, że im po prostu towar nie schodzi (tak szczerze to mało osób kupuje fajerwerki) i olewają to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jensen bzdur nie opowiadaj, bo żal czytać... Nie chcę mi się zdjęcia robić, ale w tym roku Jorge i Hestia, czy coś więcej będzie to już sami zobaczycie. Oferta od 28 grudnia

Jorge:

- rakiety Best DR04 - 14,29 zł

rakiety Extreme R5 - 24,99 zł

- zestaw Bangkok 29,99 zł

- wyrzutnia Extreme B14 - 24,99 zł

Emerald JW4153 - 79,99 zł

Carat, Sapphire JW6150 - 69,99 zł

Red Baron JW2025 - 99,99zł

Extreme B7 149 zł

Hestia: Same wyrzutnie

Speed Show 49,99 zł

Light Family Fun 19,99 zł

-Rainbow Eyes 34,99 zł

Solar Explosion 39,99 zł

The Fire Ruins 66,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem z ciekawości rakiety Best DR04 do swojego stuffu mam nadzieję że się nie zawiodę. :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...