Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi


Nie wiem jak u was w sklepach intermarche, ale u mnie w Ostródzie rozstawiło się stoisko chyba jakiegoś prywaciarza, asortyment super power, komety i tropica, oraz inni producenci. Ceny kosmiczne dla przykładu: paczka fp3 small/jc05 45zł, paczka achtungów komety p1212 25zł, 6 cyrkoblic komety tych dużych 15zł, paczka wulkanów kongo Jorge 25 zł :)tak dobrze przeczytaliście takie są właśnie ceny, jak spojrzałem na ten regał to mi sie śmiać zachciało :D jest też pełno wyrzutni, rakiet i innych pierdołek - ceny również kosmos, jak ktoś mieszka w moim mieście to nie polecam robienia tam zakupów :D

Niestety ale muszę przyznać Ci rację , u mnie w kielcach na placu wolności również były kosmiczne ceny i w tym roku pewnie też będą ale o dziwo kupują . Np zestaw kosmos był za 30zł oraz nędzna paczka picoli za 5zł itd ogólnie cenowa masakra. W tym roku zrobię parę fot żeby potwierdzić to co napisałem :) to się pośmiejemy razem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dzisiaj wychodze ze szkoły wracam i wstąpiłem do Inter. a tutaj patrze stoisko rozłożone(nie należace do inter) i ceny takie, ze szok.
Za wyrzutnie Indiana (Komety) - 42 zł ! a np za ten mały zestaw z biedronki co był to aż 19 zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Malborku także rozłożone stoisko, głównie Kometa, Tropic, mało Jorge i Triplexa.

Ceny jakie zauważyłem były w miare normalne: Achtung Triplexa TXP001 4,5zł/szt- trochę drogo, ale np. JW04 Uran 23zł- cena w miarę normalna. Ciekawostka to wyrzutnia Hunting Bin Laden za 189zł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajerwerki już są byłem 10 minut temu wróciłem... poza kasa jest gościówa ze swoim stoiskiem i u niej ceny zaskakują... za paczkę fp3 small trza było dać 30 zł!!! pikolaki były po 2 zł za paczuszkę... tragedia po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja widziałem w internecie ulotkę intermarche i jest tam też spis sklepów, był tam sklep w którym chciałem nabyć fajerwerki, ale nie jestem pewien czy te artykuły z ulotki znajdą się rzeczywiście w sklepie. W zeszłym roku powiedzieli mi że każde intermarche samo się zaopatruje w fajerwerki...Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Eh... w tamtym roku dali Jumbo, w tym - Hestie. Brakuje mi tej oferty sprzed 2-3 lat. Jedyny plus że ceny nie są jakoś strasznie powalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eh... w tamtym roku dali Jumbo, w tym - Hestie. Brakuje mi tej oferty sprzed 2-3 lat. Jedyny plus że ceny nie są jakoś strasznie powalające.

W tym roku też jest jumbo, być może jest i nawet jorge, trzeba się przejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku też jest jumbo, być może jest i nawet jorge, trzeba się przejść.


A faktycznie, mój błąd. Jumbo też rzucili.



te rakiety Pershing to są jakiego importera ??


Poznaje po logo że właśnie od Jumbo. Pamiętam że rok temu miałem od tego importera zestaw "powietrzne linie" kupione za chyba 90zł w Intermarche, efekty były malutkie (chociaż może wydawało mi się tak bo rakieta leciała baaardzo wysoko) i praktycznie od razu znikały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie wróciłem i szczerze mówiąc nie ma nawet 1/5 wszystkich artykułów. Porozkładane są zestawy "pyromix", kilka zestawów jakichś rakiet od Jumbo i chyba Jorge, rzymskie ognie, pseudo-wyrzutnia (coś jak ta 150strzałowa z Biedronki), jakaś od Jorge, malutka, z podstawką plastikową i GoGo Dance. Kupiłem tylko zestaw rakiet "Kitty" za 12zł i tyle.

Dodam jeszcze że wszystko było rozłożone na stole z ogromną kartką "towar podaje sprzedawca". Nie muszę chyba dodawać że napis dla picu, a w pobliżu żadnego pracownika nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jest już tegoroczna oferta fajerwerków ? Jak tak to mógłby ktoś wstawić zdjęcie gazetki?

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...