Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie: Przy potwierdzaniu zamówienia, napisali mi, że mam wysłać numer PESEL. Czyli mam go wysłać na ich maila?
A tak poza tym, to sklep polecam, ze względu na spory wybór i przyzwoite ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie zamówienie dla mojego kuzyna, więc nic ciekawego. 2 wyrzutnie (JW06 Kasjopeja, SM9805 Thunder Rain), rakiety Fenix oraz różne drobniejsze petardy. On za bardzo nie chciał dużo zamawiać, a moich rad też do końca nie słuchał. Ja swoje zamówienie robię gdzieś za 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po poziome Twoich postów i problemach egzystencjalnych to raczej masz próbny test na zakończenie szkoły podstawowej :) A żeby nie robić totalnego offtopu to napiszę tylko, że PESEL ma służyć im do weryfikacji daty urodzenia, ale co to za problem podać PESEL kogoś znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę przyszło moje zamówienie, ogólnie sklep polecam :wink:
Oto co zamawiałem:

- JC02 Widowmaker
- FP3 Decybele
- K0203 Pirat (Jorge)
- K0203B Double Bangs
- FP8 Petardy Cierne
- JR09 Tornado
- 3775 Voo Doo
- JR24 Speed IV
- JR21 Apollo
- JW14 Artic
- SM9807 Tyrant
- JW21 Condor
- W504 Mały Kamikadze
- JF04_6 Silver Cascade

W gratisie dostałem:
- FP10 Wariatka
- TB155 Galaxy Storm
- TB152 Texas

http://img509.imageshack.us/my.php?image=dsc01354kk8.jpg
Zdjęcie wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że na stronie nie ma do końca skończonego opisywania fajerwerków, więc mam pytanie :
Czy ceny z fajerwerkimarket.pl bardzo odbiegają od tych hurtowych (najlepiej gdy wypowie się osoba która zaopatruje się w ekoplaście, bo jak coś to tam jadę) bo mam straszne cięcia budżetowe, i każda złotówka dla mnie to jednak dużo, a podróż do rzeszowa będę miał za darmo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mozesz od pewnego czasu sobie sam wybrac :P

ja np. powyzej 500 zl zamawiam i moge za 6 dych naprawde pare dobrych wyrzutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem im w poniedziałek numer PESEL, a wysyłka wciąż nie jest wysłana, czy to normalne? Zazwyczaj jak coś zamawiałem to następnego dnia już szło. Może powinienem się ich zapytać o paczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moze sprawdzili pesel, i zobaczyli ze masz 12 lat? Pozatym rozne rzeczy sie dzieja, mozliwe, ze twoje fajerwerki leza polamane gdzies na ulicy, z powodu wypadku drogowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat, ale to już nie ważne. Przed chwilą się skontaktowałem z obsługą sklepu (przez gg) i natychmiast otrzymałem odpowiedź. Wszystko w porządku, paczka została rano wysłana (na stronie jest napisane, że nie została).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę polecam w 95% ,dlaczego? Juz wyjasniam.

Paczka przyszłą do mnie wczoraj i bylo wszystko co chcialem + gratisy.
Lecz zamowiłem MacroI i II a dostalem II i III .
Paczka jechala przez pół Polski wiec moze dlatego troszke bylo to zimne ,ale nie wydawało się wilgotne .
Na koniec byłem zaskoczony cenami jakie sa naklejone na produkty. Były naklejone ceny jakie obowiązuja BEZ PROMOCJI ,lecz napisałem na gg do firmy napisali ze zaplacilem taka cena jaka jest na stronie a ceny to mnie nie powinny obchodzic jakie sa na produktach bo placiłem taniej.


To tyle co mam do powiedzenia.
Ogólnie sklep fajerwerkimarket.pl mogę POLECIC .

OCENA 9/10



Zaprzeczasz sam sobie...

A czego sie spodziewales? Ze firmy kurierskie maja samochody z podgzewaniem towarow? To chyba jest oczywiste, ze skoro temp powietrza jest niska, to i twoje fajerki beda zimne...

To juz bylo calkowicie bez sensu. Po co pisac zawracac im glowe w takiej sprawie? Skoro Kupujesz przez intenet, placisz cene ktora jest w internecie.


PS: Tak w ogole, to przydlaloby sie tutaj CYTOWANIE SEKELTYWNE, bylo by o wiele wygodniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Tak w ogole, to przydlaloby sie tutaj CYTOWANIE SEKELTYWNE, bylo by o wiele wygodniej...



mały OT, a co za problem?
wpisujesz między [ quote=xxx]bla bla[ /quote]

bez tych spacji... i po problemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep paczka szybko przyszła gratisy tylko był jeden minus dali za małą paczke się się rakiety voo doo nie zmieściły więc zrobili dziurę w pudełku i rakietki były narażone na uszkodzenie :evil: . Pierwszy raz kupowałem przez internet i jestem zadowolony :wink: .Mam takie pytanko do was w sprawie tego sklepu dostałem jakieś 3 punkty co to ?? coś będę mógł kupić taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam pytanie co do zamuwienia w piątek około godziny 9 ranem złożyłem zamuwienie na fajerwerki na tej stronie
Dzisiaj czytam w tranzakcjach i w moim zamówieniu pisze

Potwierdzona mailem tak
Zapłacona nie (wybrałem płatne przy odbiorze)
Status Niezdefiniowany

czy ktos wie oco chodzi czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu jeszcze kontakt z nimi byl super
sami do mnie dzwonili czy potwierdzam, czy zamiast takiej wyrzutni ktorej nie maja zycze sobie jakas inna
Jak zamowilem rok temu w sobote to w srode mialem, a status na stronie zmienil sie w poniedzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów z firma fajerwerkimarket.pl


Zamówiłem ,i potwierdzali wysyłke telefonicznie .


Było opóźnienie 2 dniowe ,ale za to dostałem gratis +gratis za 60 zł [zamawiałem powyżej 500 zł]



Firma zasługuje na ocenę 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka dotarła a na ich stronie w "Moje konto" jak byk widnieje :

Płatność Przelew
Data transakcji 2008-12-02
Potwierdzona mailem tak
Zapłacona nie
Status Niezdefiniowany
Przesyłka wysłana nie

Wniosek: Czekać cierpliwie na paczkę i nie sugerować się informacjami na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...