Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle postów, a ja zamiast pomocy w temacie widzę dyskusję na temat działalnośći Top10, jakie to on ma złe podejście do klienta i jak bardzo spadł jego poziom w stosunku do lat ubiegłych. Czy odpowie ktoś w końcu na moje pytanie w sprawie kubka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle postów, a ja zamiast pomocy w temacie widzę dyskusję na temat działalnośći Top10, jakie to on ma złe podejście do klienta i jak bardzo spadł jego poziom w stosunku do lat ubiegłych. Czy odpowie ktoś w końcu na moje pytanie w sprawie kubka?


Weź się ogarnij, przecież nikt tutaj nie jest Duchem Świętym. Zdzwoń do sklepu i zapytaj - czy to cie przerasta?

fps
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weź się ogarnij, przecież nikt tutaj nie jest Duchem Świętym. Zdzwoń do sklepu i zapytaj - czy to cie przerasta?

fps


Gdybym miał jak zadzwonić, to bym zadzwonił. Nie rozumiesz, że ktoś może nie mieć jak zadzwonić, i szuka innej drogi informacji. Co za ludzie...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybym miał jak zadzwonić, to bym zadzwonił. Nie rozumiesz, że ktoś może nie mieć jak zadzwonić, i szuka innej drogi informacji. Co za ludzie...

Tak jest jeszcze ta oferta...
I koniec dyskusji o tych głupich kubkach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie otrzymałem kurierem przesyłkę z tego sklepu.
Wszystko elegancko zapakowane, dostawa w 24 godziny, do tego liczne gratisy.

Ogromny plus dla tego sklepu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co myślicie na dzień dzisiejszy o tym sklepie ? Ja słyszę tylko negatywne wypowiedzi na temat tego sklepu. Rok temu trochę przesadzali z zamiennikami i brakiem artykułów w paczkach. Ale jak jest w tym roku. Chce zamówić wyrzutnie a nie wiem jak oni teraz stoją patrzyłem na bigfunie ale tam ceny sa większe w porównaniu do fm tak samo na fk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się stało z tym sklepem ? Nie da się zrealizować zamówienia spróbujcie dodać coś do koszyka. Bez skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mogę dodawać do koszyka ;) Może masz jakiś błąd ?


No mam tylko nie mam pojęcia co to jest pierwszy raz takie coś widzę. Dużymi literami pisze : WAŻNOŚĆ CERTYFIKATU BEZPIECZEŃSTWA TEJ WITRYNY WYGASŁA ! Pod spodem też jest informacja , ale nawet nie mogę jej skopiować :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No mam tylko nie mam pojęcia co to jest pierwszy raz takie coś widzę. Dużymi literami pisze : WAŻNOŚĆ CERTYFIKATU BEZPIECZEŃSTWA TEJ WITRYNY WYGASŁA ! Pod spodem też jest informacja , ale nawet nie mogę jej skopiować :!


Akceptuj certyfikat i tyle jest to tylko informacja że połączenie szyfrowane jest za pomocą darmowego certyfikatu SSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akceptuj certyfikat i tyle jest to tylko informacja że połączenie szyfrowane jest za pomocą darmowego certyfikatu SSL

O, a od kiedy Gigaone rozdaje certyfikaty SSL za darmo? Skąd wyciągnąłeś tą tezę, że jest to darmowy certyfikat? Nie chciało się pewnie nawet zajrzeć w jego szczegóły. Łatwiej puścić fame na forum.. no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O, a od kiedy Gigaone rozdaje certyfikaty SSL za darmo? Skąd wyciągnąłeś tą tezę, że jest to darmowy certyfikat? Nie chciało się pewnie nawet zajrzeć w jego szczegóły. Łatwiej puścić fame na forum.. no nie?


Wszystkie szczegóły jak wydawca, właściciel i data wygaśnięcia (wątpię że FM wykupiło certyfikat na prawie 30 lat) wskazują na darmowy :)

Poza tym po akceptacji widzę że pokazuję się biała strona "Alive :)"

tak więc wygląda na to że to drobny problem techniczny a FM na porządny certyfikat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie szczegóły jak wydawca, właściciel i data wygaśnięcia (wątpię że FM wykupiło certyfikat na prawie 30 lat) wskazują na darmowy :)

Poza tym po akceptacji widzę że pokazuję się biała strona "Alive :)"

tak więc wygląda na to że to drobny problem techniczny a FM na porządny certyfikat :)

Aktualnie może być wyłączony certyfikat witryny, więc odzywa się standardowy certyfikat serwera www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak Akceptuj Certyfikat. Teraz sprawdziłem i już kompletnie nic nie idzie zrobić jest pusta strona , a małym druczkiem jest napisane : 404 - File not found

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I have good experience with this shop, but after modification of shop, they don´t send the package to the Czech republic. I tried write the mail, but without answer :-( Now I must finding the new shop, that sending to Czech rep (because the price and sort of goods in CZ is very bad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamawiał już ktoś w tym roku? Chciałbym zapytać jak z dostępnością i dostawą, ponieważ we wrześniu zamierzam już kupić parę rzeczy na sylwka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamawiał już ktoś w tym roku? Chciałbym zapytać jak z dostępnością i dostawą, ponieważ we wrześniu zamierzam już kupić parę rzeczy na sylwka :).

Strona powinna być zaktualizowana, bodajże wczoraj trwała konserwacja strony, więc moim zdaniem ceny oraz dostępność produktów powinna być aktualna.

Dodatkowo zamieszczam filmik znaleziony na innym forum z "realnego" sklepu:



Jeśli ceny są aktualne to chyba warto teraz kupować (bardziej orientuję się w cenach petard, więc petardy na pewno są w niskich cenach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na zdj mają tego od groma a jak przyjdzie co do czego to tylko zamienniki lecą :/


hehe, sądzę, że to co widać na filmie to są tylko wystawki w sklepie detalicznym, magazyn hurtowy z pewnością robi większe wrażenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Firma Fajerwerkimarket.pl poszukuje ASÓW PIROTECHNIKI do doradztwa.
Warunki współpracy:
-dyspozycyjność
-znajomość artykułów pirotechnicznych
-umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z osobami z forum
-pomysłowość
-uczciwość
-umiejętność układania stuffów

Chętne osoby, które będą zainteresowane współpracą prosimy o kontakt marcin@fajerwerkimarket.pl.
Prosimy o podanie w e-mailu swojego nicka oraz skrócony opis motywacyjny
Oferta ważna do 07.10.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...