Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że ktoś źle zrobił kasując ten post!
Ważne ze jest print screen i można zobaczyć co było w treści tego posta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam że ktoś źle zrobił kasując ten post!
Ważne ze jest print screen i można zobaczyć co było w treści tego posta!


Wap kategorycznie zakazałeś usuwania postów z działu sklepy internetowe, gdy ostatnim razem były posty usunięte. Pisałeś że będą wyciągane konsekwencje od tej osoby. Jeśli nie planujesz nic z tym zrobić, to niech osoba, która usunęła posty przyzna się, abyśmy wiedzieli kto tak zacięcie pilnuje postów o FM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żadna cenzura tylko ktoś pisał szybko i się pomylił a Wy od razu piszecie jak by nie wiadomo co się stało...


Napisał ten co to pisał...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Gdzie ty Artur widzisz Purple Tail w magazynie 0 sztuk xD.


Dokładnie nie patrzcie na to co jest dodane tylko na ilość w magazynie !!

--------------------------------------------------

"Informujemy uprzejmie, że nastąpiła przerwa techniczna sklepu fajerwerkimarket.pl
Spowodowane jest to zmianą serwera i powstawaniem nowej, lepszej wersji sklepu. Promocja wyprzedaży zostanie uruchomiona 21.01.2011. Przepraszamy za utrudnienia!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Zamówiłem towar z FM, zaznaczyłem płatnośc przelewem, gdy już wszystko zatwierdziłem, i w miejscu gdzie sklep miał podać swój nr konta było puste pole. Pomyślałem, że sklep dopiero powstaje więc może jeszcze nie wprowadzili swoich danych (na stronie startowej był komunikat że produkty są wstawiane do sklepu, ale zamówienia są realizowane bezproblemowo) więc pomyslałem, że przelew zrobię dziś. Loguje się na ich stronie kilkam zamówienia, i nie widze zadnej zakładki z danymi sklepu aby dokonac przelewu. Nie mam pojecia jak znaleźć Ich dane, a zakładka 'kontakt' się nie odpala. (chciałem zadwonić do sklepu) Nie ma ani nr tel ani maila.. a co najważniejsze danych sklep...
Wy także macie taki problem? Co mam zrobić?
Poradźcie cos proszę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić na te numery, nie gwarantuje ich poprawności jednak spróbuj.

796 987 866
789 450 665

Zadzwoń jutro bo dziś może być ciężko


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Mam problem - chciałbym już zamówić kilka wyrzutni lecz kiedy jestem już w koszyku i mam wybór "Płatność gotówką " i "Płatność przelewem " czego bym nie wybrał i tak jest zaznaczone odbiór osobisty a koszty przesyłki to 0.00zł czyli FM nie wysyła już fajerwerków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam problem - chciałbym już zamówić kilka wyrzutni lecz kiedy jestem już w koszyku i mam wybór "Płatność gotówką " i "Płatność przelewem " czego bym nie wybrał i tak jest zaznaczone odbiór osobisty a koszty przesyłki to 0.00zł czyli FM nie wysyła już fajerwerków ??


trzeba do nich napisać i się wszystkiego dowiedzieć , może zrobili błąd i tego nie zauważyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką wyprzedaż że fp3 kosztuje 11 zł to ja dziękuję. Przed sylwkiem na speed fajerwerki były po 10,50 i przesyłka 15 zł a nie 24. Ten sklep nawet w promocji ma olbrzymie ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Up.

Normalne że mają takie ceny. W końcu przecenili tylko to co słabo im schodzi :P


Dokladnie. Popatrz na niektore wyrzutnie. Kilka z nich jest przecenionych wiecej niz 50%. Akurat fp3 kupuje multum osob co roku i nie musza sie martwic, czy im to zejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za taką wyprzedaż że fp3 kosztuje 11 zł to ja dziękuję. Przed sylwkiem na speed fajerwerki były po 10,50 i przesyłka 15 zł a nie 24. Ten sklep nawet w promocji ma olbrzymie ceny...

Tylko że teraz na speed fajerwerki fp3 kosztuje 20zł :laugh: także 11zł to tanio. Normalne że po sezonie ceny idą do góry. A promocje obejmują tylko produkty które słabo zeszły w sezonie. Wydaje mi się ze za dużo wymagacie od fm. Z resztą na stronce jest niewiele produktów, myśle że jeszcze powinni coś dorzucić w promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Up.

Normalne że mają takie ceny. W końcu przecenili tylko to co słabo im schodzi :P

Głównie przecenili to co ma FK ma w promocji 2 w cenie 1.
Niektóre mają napisane WYPRZEDAŻ 2011 a ceny wyższe niż przed wyprzedażą.
A pisanie przy JM01 Stara cena: 12,00 zł to dla mnie jest już żałosne, jeśli nigdy tyle nie kosztowały, ale to w ich stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech mnie ogarnął, jak zobaczyłem wysyłkę po 24zł.... No ludzieee..... Już bardziej się opłaca na fajerwerki-korsarz.. tam fp3 po 11.90 chyba i wysyłka 15?
to maja być obniżki?? Faktycznie, nie zarobią na towarze, ale za to na wysyłce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham? 15 zł przesyłka na fk? raczej 19 bez paru groszy. Na fm FP3/N 10,99zł. Więc padły twoje twierdzenia. Ale jak zamawiasz za np. 100 zł to chyba 5zł wiele nie zmienia Na FK niestety nie ma produktów m. in. Triplexa (chodzi mi głównie o wyrzutnie). Nie jestem żadnym fanem fm bo nie kupowałem w nim nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbxmaciek, śmiech to dopiero mnie ogarnął jak zobaczyłem twój post. Na Korsarzu wysyłka za pobraniem (czyli taka, jaką stosuje fajerwerkimarket.pl) kosztuje 23.90 zł. 10 groszy różnicy - faktycznie zarobią na tej wysyłce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum, kolego, wyluzuj trochę... nie musisz krzyczeć.
Weź pod uwagę że kilka dni temu wysyłka była tańsza, tak samo jak FP3 na SF.
Mi także nie robi róznicy to, że wysyłka jest droższa o te kilka zł, ale zsumować wszystkie produkty które się zamawia, to trochę wyjdzie ponad niż zamieżaliśmy zapłacić za wszystko.
Miała być obniżka, ale każdy jest cwany, i nie opuści łatwo schodzących produktów.
PS. Velibrum na wysyłce nie zarobią? Ciekawe, ile by kosztowała przesyłka 'bez prowizji' dla wysyłającego?

Vel: Ja nie krzyczę :) Nie zastosowałem nawet wykrzyknika, tylko zabawne było, jak zobaczyłem ostrą krytykę ceny wysyłki, porównując ją z ceną z innego sklepu, tańszą o 10 gr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym co tak zależy na taniej przesyłce to albo niech się dogadają ci z tego samego miasta i będzie dzielone przez ilość zamawiających albo nie róbcie częstych zakupów za sto kilka złotych tylko nabierajcie porządną sumę to i przesyłka wyjdzie znacznie taniej niż przy częstym kupowaniu kilku pierdołek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...