Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Są prowadzone spore prace techniczne. Prosimy o cierpliwość. Niedługo wszystko powinno działać.
Prosimy chwilowo nie korzystać z fajerwerkimarket.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na FM jest komunikat:

Witamy w programie instalacyjnym SOTESHOP
Przejdź do instalacji

Więc pewnie dopiero instalują sklep. Później konfiguracja, więc jak do końca tygodnia ruszą to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie na FM jest komunikat:

Witamy w programie instalacyjnym SOTESHOP
Przejdź do instalacji

Więc pewnie dopiero instalują sklep. Później konfiguracja, więc jak do końca tygodnia ruszą to będzie dobrze.

no pewnie tak u mnie to samo wyskoczyło i ze trzeba jakiś numer licencyjny wpisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez problemy z poprzednim usługodawcą hostingu wszystko się przedłużyło. Myślę, że nie masz co narzekać, teraz pewnie siedzą i wszystko ogarniają tak jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś nadal pilnuje aby za dużo złego nie pisać o FM i posty są usuwane. Oto link do zdjęcia z usuniętymi postami.

Ostatnim razem jak była taka sytuacja to Wapster bezwzględnie zakazał usuwania postów z działu sklepy internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że ktoś nadal pilnuje aby za dużo złego nie pisać o FM i posty są usuwane. Oto link do zdjęcia z usuniętymi postami.

Ostatnim razem jak była taka sytuacja to Wapster bezwzględnie zakazał usuwania postów z działu sklepy internetowe.


Cenzura jak za komuny. Teraz jestem w 100% pewien że ktoś z tego forum pracuje dla fm. Szybkość reakcji była wręcz niesamowita...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna cenzura tylko ktoś pisał szybko i się pomylił a Wy od razu piszecie jak by nie wiadomo co się stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, ale to nie znaczy, ze posty musza byc od razu usuwane.

Widocznie muszą.

Michalidis bardzo ciekawie to ująłeś. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma problemy..zdarza się. Przecież nie robią tego specjalnie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość ona zawsze jest wynagradzana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poco google ma takie głupoty ssać ?

Sklep przechodzi gruntowne zmiany i nie bądźcie tacy niecierpliwi i niemili mógł ktoś poinformować ich że napisali źle a nie na forum od razu zamęt robić sami niektórzy z Was piszą gorsze bzdury i byki w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep wygląda teraz lepiej, mniej zbędnych ,,bajerów" itp., jest bardziej przejrzysty.
Jedyne co mnie wkurza to to , że jak klikam na wyrzutnie to wyświetla się podział, wg. ilości strzałów.
Wydaje mi się , że to po prostu przeszkadza. Jeżeli jest taka opcja to powinna być też możliwość przełączenia na widok wszystkich wyrzutni wg ceny. (tak jak było wcześniej) Bo jeżeli ktoś szuka kostki do 60zł to po prostu sobie ,,jechał" od najtańszej do najdroższej.
A teraz jest to utrudnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sklep wygląda teraz lepiej, mniej zbędnych ,,bajerów" itp., jest bardziej przejrzysty.
Jedyne co mnie wkurza to to , że jak klikam na wyrzutnie to wyświetla się podział, wg. ilości strzałów.
Wydaje mi się , że to po prostu przeszkadza. Jeżeli jest taka opcja to powinna być też możliwość przełączenia na widok wszystkich wyrzutni wg ceny. (tak jak było wcześniej) Bo jeżeli ktoś szuka kostki do 60zł to po prostu sobie ,,jechał" od najtańszej do najdroższej.
A teraz jest to utrudnione

zgadza się, mam nadzieję że to poprawią. Może być ten podział, ale jak wybiorę wyrzutnie to niech pokaże wszystkie, a jak wybiore np do 25 strzałów to wtedy tylko te.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...