Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię tego nazwać... Paczkę fm wysłano 8 grudnia do tej pory paczki nie ma dzwoniłem chwilę temu do Opka i powiedzieli że paczka dojdzie po świętach... miażdży mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowiłem sobie w poniedziałek, wczoraj dzwoniono że nie ma 2 wyrzutni powiedziałem żeby nic zadnego nie dawali, paczka powinna kosztować mniej niz zamawiałem 200zł a bez 2 wyrzutni to cos kolo 150zł jak będzie 200zł kosztować to nie odbieram. Chociaż mam nadzieje że po świetach jak wyślą to dojdzie. ostanim razem jak wysyłałem to tydzien po nowym roku przyszła :) ale i tak była zabawa, ogolnie troche burdel tam w firmie jest moze teraz lepiej jest juz, no zoabcze jak paczka dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać , Wczoraj o 18:50 odwiedził mnie kurier z paczką :D a raczej dwoma paczkami . Dzwoniono do mnie w weekend że nie ma kilku artykułów , powiem szczerze wkurzyłem się nic nie zmieniałem. Poinformowali mnie że przez to że tyle czekałem czeka mnie gratis z komety. Wysłali w poniedziałek rano , w środe wieczorem miałem ją u siebie.

Paczka była zapakowana naprawdę solidnie , wszystko było suche , nic nie połamane , ani nie podarte.
Czekałem 19 dni , <w tym wliczam weekendy> lecz rekompensata była naprawdę fajna :D i zapomniałem o tym okresie przeczekiwania :D

A o to ta rekompensata , gratis : http://www.fotosik.p...150732853e.html

Ogólnie muszę ocenić ten sklep na 6/10

Ponieważ czekałem baaardzo długo na paczkę to jest - , z tego powodu też zaniżyłem że dzwoniąc do fm oni gadają czasami takie głupoty, aby już mieć święty spokój. Plusy : u mnie plusem jest ten gratis i to jest wielki plus , bo ta wyrzutnia jest naprawdę ogromna , a patrzałem na speedfajerwerki chyba , nie pamiętam , kosztowała 150zł. Plusem jest też miła pogawędka z fm przez telefon , może się zdziwicie , ale oni naprawdę <niektórzy > są mili , i współczują że paczka tak dużo idzie, i można z nimi się fajnie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że tak długo czekaliście ze względu na WK, bo jak widać normalnie paczki przychodzą w kilka dni. A tak trzeba było rozłożyć na raty wysyłanie kilkudziesięciu paczek z forum, bo inne zamówienia nadal wpływały. Mogło to się trochę szybciej odbyć, ale przed sylwestrem każdy powinien dostać zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ile się płaci za przesyłkę?

W jednym z tematów pisałeś że kupowałeś na fm,a tutaj pytasz się ile się płaci za przesyłkę?Kupowałeś i nie wiesz?
W każdym bądz razie koszt przesyłki wynosi 24zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

15 stycznia ponoc jakas wyprzedaz


Nie ponoć tylko na pewno ma być...i nie od 15 tylko od 14.Pisze że niby -70% więc naprawdę będzie ok.-40% ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ponoć tylko na pewno ma być...i nie od 15 tylko od 14.Pisze że niby -70% więc naprawdę będzie ok.-40% ;)

Będzie 70% ale liczone od tych zawyżonych cen. Jestem ciekaw czy będzie wyglądało to jak rok temu że codziennie przeceniali kilka produktów, zanim przecenili wszystko minęły 2-3 tygodnie. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Będzie 70% ale liczone od tych zawyżonych cen. Jestem ciekaw czy będzie wyglądało to jak rok temu że codziennie przeceniali kilka produktów, zanim przecenili wszystko minęły 2-3 tygodnie. :(


Jakby liczyli nawet te -70% do cen zawyżonych to by wychodziła bardzo podobna cena do aktualnych ;) Jeśli pisze ze "nawet" -70% to wiadomo że jest to chwyt marketingowy i naprawdę będzie ok.-30%-40% od cen aktualnych ;)

(Bynajmniej ja wychodzę z takiego założenia, może się mylę.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie ma co snuć domysłów. Poczekajmy jeszcze tydzień i wszystko powinno być jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Co jest z tą stroną > ? nie wyświetlają mi się produkty


Bo storna jest całkowicie zmieniana od postaw.(Wygląd,produkty,ceny itp) !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!, prawda promocje miały być od dziś jednak z powodu przenoszenia strony na nowy serwer wystąpiły komplikacje.
Firma która dotąd hostowała sklep miała przesłać wszystkie pliki i bazę na nowy serwer lecz zamiast zrobić to porządnie wszystko po drodze popsuli... więc strona zacznie działać pewnie poniedziałek najpóźniej wtorek bo wątpię żeby pracowali w niedzielę...

Dodam że to nie wina fm tylko starego dostawcy hostingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było aby ta wyprzedaż zaczęła się gdzieś od marca xd
każdy miał by więcej kasy oczywiście mam na myśli tych zamawiających, samemu mam 200 zł... ale to troszeczkę za wcześnie na zamawianie :)
plusem tej wyprzedaży jest to że produkty z tamtego roku i nie ma wahania że będzie lypa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem na fajewerkimarket to nic niebyło i tylko pisało przerwa techniczna a cała strona jest biała, a jeszcze wcześniej jak chciałem wejśc to wyskoczyło mi ze muszę zainstalowac jakiś program zeby wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed południem strona działała, ale były tylko akcesoria pokazowe i weselne.
Rok temu przecenienie artykułów zajęło im kilka tygodni, wiec nie zdziwię się że jak strona ruszy to ze starymi cenami i znowu przez kilka tygodni będą przeceniać po kilka pozycji dziennie.
Ich opis na GG "fajerwerkimarket.pl - Z WYPRZEDAŻĄ RUSZAMY 17 STYCZNIA - CIERPLIWOŚĆ ZOSTANIE WYNAGRODZONA"
Miejmy nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...