Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Już mnie powoli szlag bierze ile można czekać na tą paczkę ?! czytałem opinie firmy Opek i nie jest za bardzo chwalona... Pawex122 jak do Ciebie dojdzie paczka to pewnie do mnie też bo z tego samego miasta jesteśmy ale no kurde ile można czekać ?! to nie jest poczta polska by czekac 2 tygodnie to jest kurier a gdzie czytałem na ich stronie w regulaminie to jest napisane że dostarczają paczkę na terenie województwa wciągu tego samego dnia nadania a na inne województwa to na następny dzień od dnia nadania wiec kurde coś jest nie tak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już mnie powoli szlag bierze ile można czekać na tą paczkę ?! czytałem opinie firmy Opek i nie jest za bardzo chwalona... Pawex122 jak do Ciebie dojdzie paczka to pewnie do mnie też bo z tego samego miasta jesteśmy ale no kurde ile można czekać ?! to nie jest poczta polska by czekac 2 tygodnie to jest kurier a gdzie czytałem na ich stronie w regulaminie to jest napisane że dostarczają paczkę na terenie województwa wciągu tego samego dnia nadania a na inne województwa to na następny dzień od dnia nadania wiec kurde coś jest nie tak !


Ludzie trochę zrozumienia... Ciężko wyjrzeć za okno? Spójrzcie na warunki drogowe. Rozmawiałem z facetem i oni naprawdę starają się jak mogą, nawet juz paczek nie przyjmują bo maja za dużo zleceń. A poza tym jest okres świąteczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra rozumiem ale:
1. Niech nie piszą takich bzdur w umówię
2. Z Trój miasta do Szczecina jest odcinek 350 km który pokonuje się drogą ekspresową w 5,5 godziny więc to nie jest jakiś potężny dystans
3.Rozumiem problemy pogodowe ale nie napadało metra śniegu aby wszystko było sparaliżowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra rozumiem ale:
1. Niech nie piszą takich bzdur w umówię
2. Z Trój miasta do Szczecina jest odcinek 350 km który pokonuje się drogą ekspresową w 5,5 godziny więc to nie jest jakiś potężny dystans
3.Rozumiem problemy pogodowe ale nie napadało metra śniegu aby wszystko było sparaliżowane


Oj chyba jesteś jeszcze bardzo młody... Jakich bzdur w umowie? Jeśli warunki są w miare normalne to paczka zawsze dociera w 24h, a w regulaminie/umowie na pewno jest zawarty punkt, w którym jest mowa o ewentualnych opóźnieniach z powodu przyczyn naturalnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają jakieś kiepskie te firmy wysyłkowe...
Np. na stronie DHL pisze,że przez warunki atmosferyczne przesyłki mogą znacznie się opóźnić a mimo to ze sklepu feniks paczkę miałem na drugi dzień! Aż nie mogłem w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się mój wiek jest ponad średnia ilości lat na tym forum więc nie mów że jestem młody. A jak jesteś już tak Ciekawy to wejdź na stronę opek i sprawdź w regulaminie art. 5 paragraf 2 gdzie jest napisane że na następny dzień od nadania a ja już czekam 2 dzień wiec coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oni mają jakieś kiepskie te firmy wysyłkowe...
Np. na stronie DHL pisze,że przez warunki atmosferyczne przesyłki mogą znacznie się opóźnić a mimo to ze sklepu feniks paczkę miałem na drugi dzień! Aż nie mogłem w to uwierzyć.


Jest wiele czynników wpływających na dostarczenie przesyłki. Zależy kto rozwozi pzresyłki, gdzie, jaki jest ruch na trasie/w mieście... wiele tu można wymieniać. Cierpliwości! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no cierpliwość jest tylko jak mi siostrzeniec dzwoni co 2 godziny że on chce już z wujkiem strzelać :)to człowiek sie trochę denerwuje że małemu musi ciągle mówić poczekaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nienormalne..... ale tu akurat warunki nie mają nic do rzeczy, chodzi mi o to że nawet jej kurierowi nie dostarczyli , z magazynu jeszcze nie wysłali , masakra , teraz juz nie zadzwonie bo za późno ale mam dość ich , jeszcze najlepsze jest to że paczka została spakowana już tydzien temu i stoi w magazynie....

EDIT: Właśnie się dowiedziałem że paczka dopiero jest pakowana :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

To jest nienormalne..... ale tu akurat warunki nie mają nic do rzeczy, chodzi mi o to że nawet jej kurierowi nie dostarczyli , z magazynu jeszcze nie wysłali , masakra , teraz juz nie zadzwonie bo za późno ale mam dość ich , jeszcze najlepsze jest to że paczka została spakowana już tydzien temu i stoi w magazynie....


Nic dodać nic ująć, robią sobie z nas jaja po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak się spiesza z dostawą ze nie ma niektórych fajnych wyrzutni ;/ ale to jest żałosne już nie ma FP3 ;/ oni nie dodają fajerwerków tylko jeszcze wycofują z strony ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za podwójnego posta. Denerwuje mnie to bo jak mi wiadomo to tylko ten sklep ma takie opóźnienia ! pierwszy raz kupuje przez internet fajerwerki i taki coś ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie czy dzwonil do was kiedys kurier z koncowka numeru 555?Bylem na Wf-fie akurat i nie moglem odebrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była masa kurierów, ale jeszcze nigdy się nie powtórzyli. Tak więc nikt na to pytanie nie będzie znał odpowiedzi. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kontakt. Paczka zapakowana solidnie :)polecam. O 7.30 rano paczka przyjechała pod mój dom, a ja w szkole i babcia odbierała (aż się wystraszyła że jej zaraz wybuchnie xD ) :D

Paczka zamówiona w czwartek w piątek wysłali ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jak mam potwierdzić ten PESEL? Na jaki adres i w jakiej formie to napisane. Czy jest to konieczne i do kiedy mam to wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na którego maila mam im to przesłać bo myślałem że podadzą mi go jakimś automatem. I wystarczy że sam PESEL wpiszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamawialiscie Faejerwerki z tej strony i wpisywaliście e-mail to przyszło wam potwierdzenie zamowienia na adres e-mail..???
pytam sie poniewaz mi nie przyszło.. a paczke zamawiałem we wtorek i jej jeszcze niema..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy jak zamawialiscie Faejerwerki z tej strony i wpisywaliście e-mail to przyszło wam potwierdzenie zamowienia na adres e-mail..???
pytam sie poniewaz mi nie przyszło.. a paczke zamawiałem we wtorek i jej jeszcze niema..???

Po pierwsze sprawdź w skrzynce SPAM, może tam jest potwierdzenie. Jak nie to zadzwoń i się dowiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...