Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


To ile oni dowieźli, że skończyły się już np MC I czy piccolo 60szt. chyba wiadomo, że najwięcej ludzi bierze takie rzeczy i na tym jet konkretny zarobek po co brać takie rzeczy które schodzą po kilka na cały rok, a takie mc I po kilkaset na miesiąc :) Mam wielką nadzieję, że będzie dostawa napisałem do nich z e-mailem jeśli nie będzie info zadzwonię ;) Pozdro

Najlepiej będzie jak zadzwonisz, bo na maile nie odpisują, a na GG tylko czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj przyszła paczka od fajerwerkimarket dostarczył ją kurier Opek.5 paczek petard fp3new były całe przesiąknięte wilgocią i nie wiem czy przypadkiem podczas odpalania mogą nie wypalić?
P.S z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam , wczoraj przyszła paczka od fajerwerkimarket dostarczył ją kurier Opek.5 paczek petard fp3new były całe przesiąknięte wilgocią i nie wiem czy przypadkiem podczas odpalania mogą nie wypalić?
P.S z góry dzięki za odpowiedz

co to znaczy wilgotne?Moglbys to jakos sprecyzowac?jezeli sa wilgotne pod wplywem zimna to nic sie nie dzieje,ale jak byly mokre to moze szybciej palic sie lont,petarda moze stracic swoje wlasciwosci,szybciej sie palic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam jaki jest średni czas oczekiwania na paczkę i czy w soboty paczki są dostarczane?



Około tygodnia musisz liczyć, od momentu złozenia zamówienia. Paczki standardowo dostarczane są od-pon. do pt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złozyłem zamówienie 2.12 a przesyłka doszła dopiero 8.12 wydaje mi sie że przyczyną długiego okresu oczekiwania było wspólne kupowanie i moja paczuszka gdzieś tam sie zawieruszyła. Nie mniej nie podobało mi sie że nie odpowiadaja na maile, skoro nie odpowiadaja to po co go podają? A jeśli chodzi o kontak tel to jakis tam jest słaby ale jest. Towar dobrze zapakowany i kompletny nie licząć małej zamiany efektu super star 2,5".
Ogólnie mam mieszane uczucia odnośnie sklepu przede wszystkim przez ten kontakt. Inne sklepy internetowe lepiej sobie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie licząć małej zamiany efektu super star 2,5".


Co masz na myśli pisząc małej zmiany efektu? na lepsze czy gorsze? zamówiłem te rakiety i nie wiem czy mam się już denerwować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co masz na myśli pisząc małej zmiany efektu? na lepsze czy gorsze? zamówiłem te rakiety i nie wiem czy mam się już denerwować :P

On napisał "zamiany",a nie zmiany :D Więc chodziło mu oto że poprosił np.rakiety o efekcie red peony,a dostał blue peony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG przepraszam, źle przeczytałem, pewnie dlatego bo jeszcze nie dostałem paczki i także zakupiłem te rakiety :) sorki za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem złotą wierzbe a dostałem niebieska fale przechodzą w iskrzące gwiazdki. Mam nadzieje że efektem sie nie zawiodę;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamówiłem wczoraj kilka fantów :) a tak ogólnie to z tego forum korzystam od 2006-2007 roku kiedy można powiedzieć było słabo odwiedzane a górowali tu tacy osobnicy np: Jak Mantis lub fireman :) też miałem tu kiedyś konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamówiłem paczkę w piątek o 18, kiedy mam się jej spodziewać?


Tomszak to pytanie do ekipy FM a nie na forum. Nikt tutaj nie jest prorokiem. Proszę nie zaśmiecać tego tematu takimi pytaniami. Na stronie sklepu są dane kontaktowe... teraz mogę odpowiedzieć Ci słowami firawerkomana:
jak będzie to będzie, wcześniej nie będzie niż będzie


fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W piątek o 18 nikt paczki nie przyjmuje - w poniedziałek wyjdzie, na wtorek/środę będzie.

Ale z tego co wiem paczki z wk jeszcze nie doszły do userów... wiec dlatego sie martwie i jeszcze te warunki pogodowe... Oby doszla do srody bo w czw. wyjezdzam i co wtedy zrobi kurirer jesli nikogo nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z tego co wiem paczki z wk jeszcze nie doszły do userów... wiec dlatego sie martwie i jeszcze te warunki pogodowe... Oby doszla do srody bo w czw. wyjezdzam i co wtedy zrobi kurirer jesli nikogo nie bedzie


Paczki z WK jeszcze nie doszly, poniewaz wiekszosc z nich nie zostala jeszcze w ogole wyslana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zamówiłem paczkę w środę może w poniedziałek dojdzie ale jak do nich dzwoniłem to powiedzieli że w piątek wyślą

jeśli zamówiłeś w środe rano to moim zdaniem powinni wysłać zaraz w ten sam dzień... Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy będzie jeszcze dostawa produktów Jorge,Triplexa?Miała być w tą środę,chyba,że będzie w następną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem lekko zawiedziony tempem postępowania w WK. Jutro mija tydzień odkąd złożyłem zamówienie,a paczka nie została spakowana, trochę nieodpowiednie postępowanie moim zdaniem, na prawdę bardzo się zawiodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania skoro w tym okresie maja wiecej roboty to powinni jeszcze kogos zatrudnic do pomocy jak nie sa w stanie sami tego ogarnac, ale wiadomo kasa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w pon. nie otrzymam informacji, ze paczka zostala nadana kurierowi to wykonuje telefon i juz nie bede taki milusi :) Dostawa jakas byla bo zalapalem sie na jw90 i txb546 w piatek, ale z tego co mowil ten pan to jeszcze nie zdazryl dodac produktow na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...