Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


A wyrzutnie Triplex'a też będą przecenione, orientuje się ktoś.


Na razie tylko kilka jest przecenionych i podejrzewam że tak pozostanie, bo po co mieli by sprzedawać wyrzutnie tripla taniej skoro dobrze schodzą po normalnych cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie tylko kilka jest przecenionych i podejrzewam że tak pozostanie, bo po co mieli by sprzedawać wyrzutnie tripla taniej skoro dobrze schodzą po normalnych cenach.

Po częsci masz racje. Z drugiej jednak strony popyt na jw56 czy jw 4o8 też jest spory, a mimo tego ich ceny zostały obniżone. Zobaczymy co nam jeszcze top 1o zprezentuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie spróbowałeś , to się nie wypowiadaj" - powiedział kiedyś jeden z obecnych juniorów.
Więc spróbowałem(zamawiając do kolegi , który ma tam konto , bo po wpadce z Felixem i upublicznieniu jego danych na pewno nie dam komuś takiemu moich) i już na samym starcie się zawiodłem !
Zamówienie złożone kilka dni temu (potwierdzone) , do dzisiaj nie wysłane , na dodatek telefony milczą i nie ma z tymi ludźmi żadnego kontaktu.
Nawet jeśli status nie jest zmieniany to wątpię w możliwość zwłoki przez ponad 4 dni kuriera !
Na dodatek brak kontaktu ;/
Narazie (nie potrzebuję tych produktów natychmiast , lecz 4 dni to bardzo dużo biorąc pod uwagę wysyłkę kurierem) jestem zniechęcony do tego sklepu.
Zobaczymy jak przyjdzie paczka i ocenie jej zawartość (rok temu kolega czekał prawie 2 tyg. na Absoulty !) , wtedy dopiero będę mógł napisać konkretną opinie na temat tego sklepu.

EDIT MODERACJI:

Postanowiłem jednak wkleić w treść twojego posta to co uprzednio napisałem, może to przykuje większą uwagę adresata do treści wiadomości.

Nie wiem czy tutaj przebywają ludzie upośledzeni, czy po prostu chcą dać wyraz swojej głupoty?

toooppppp.jpg

I teraz przetłumaczę to na język zrozumiały dla tego imbecyla FireMana który ma z tym najwyraźniej problemy.

Drodzy Klienci ( zwrot chyba zrozumiały, mam nadzieję że nie ma problemów z jego rozczytaniem )
Teraz natomiast zacznie się już wyższa szkoła jazdy, więc proszę o uwagę i skupienie. Wiem, wiem, zdanie wielokrotnie złożone nie musi być do końca zrozumiałe przez ludzi o niskim poziomie inteligencji. Najpierw pozwolę sobie je dosłownie przytoczyć:
Pragniemy poinformować że nasze stany magazynowe mogą nie zgadzać się z tymi podanymi na sklepie, dlatego też do czasu pełnego sfinalizowania remanentów, będziemy potwierdzać Państwa zamówienia telefonicznie. ( Przeczytane? To super, dla pewności proszę o ponowne przeczytanie. Wypowiedź pisemna składająca się z aż tylu członów może sprawiać trudności po przeczytaniu jej pierwszy raz. Z pierwszych dwóch słów możemy się dowiedzieć że sklep ma nam coś istotnego do przekazania. Stany magazynowe - czyli zawartość magazynu - miejsca gdzie składowane są fajerwerki, mogą nie zgadzać się z tymi podanymi na stronie. W tym momencie nawet największe orły mogą się wyłożyć i nie zrozumieć tego co jest napisane, ale proszę nie rozpaczać, postaram się wyjaśnić ten na pozór skomplikowany ciąg wyrazów. Strona - czyli przestrzeń wirtualna operuje wartościami wpisanymi wcześniej które nie koniecznie wiernie ( czyli bez przekłamań ) mogą odwzorować to co faktycznie się znajduje w magazynie ( patrz wyjaśnienie tego trudnego pojęcia - magazynu - wcześniej ). Jedziemy z tekstem dalej - dlatego też do czasu pełnego sfinalizowania remanentów - tutaj można się dowiedzieć że sklep finalizuje ( czyli dokańcza ) remanent ( czyli dokładne sprawdzenie stanów magazynowych ) w celu zniwelowania ( mówiąc przystępniej - nie dopuszczenia do ) ewentualnych pomyłek związanych z brakiem jakiegoś produktu. Przejdźmy teraz do niemalże ostatecznej partii tekstu - będziemy potwierdzać Państwa zamówienia telefonicznie - Brzmi zawile i niezrozumiale? Już spieszę z rozjaśnieniem. Potwierdzenie zamówienia - proces w którym sklep po sprawdzeniu czy wszystkie produkty są na stanie skontaktuje się telefonicznie - czyli zadzwoni telefonem na numer aparatu telefonicznego podany przy składaniu zamówienia. Uff, już prawie skończyliśmy. Teraz proponuję zrobić krótką przerwę na odetchnięcie ( wszakże taki wysiłek intelektualny z pewnością dogłębnie wyczerpał organizm ).
Za nieudogodnienia serdecznie przepraszamy. Tutaj mamy do czynienia ze zwrotem grzecznościowym ( czyli takim którego wymaga kultura osobista ) do kupującego w którym Top10 przeprasza za nieudogodnienia ( na które składa się na przykład czas oczekiwania na potwierdzenie telefoniczne stanu zamówienia )

Teraz proponuję odnieść się we własnym zakresie ( czyli nie kłapać na forum o rzeczach które nie zainteresują tutejszego społeczeństwa internetowego ) do wypowiedzi z 13:28, pomyśleć czy to co zostało napisane posiada jakieś znamiona logicznego myślenia i uwzględnić wynik tych rozważań przy pisaniu kolejnego durnego posta.

========

Przede wszystkim zacznę od wyjaśnienia pojęcia :
Remanenti Inwentaryzacja.

Po drugie - LAKONICZNY OPIS ZNAJDUJĄCY SIĘ NA STRONIE SKLEPU WCALE NIE ZAŁATWIA SPRAWY , BO TYLKO INFORMUJĘ O PEWNYCH ZAMIARACH TEJ FIRMY W STOSUNKU DO KLIENTÓW.NIE MA TU PODANEGO ANI KONKRETNEGO TERMINU ANI DZIAŁANIA (zadzwonią i co - powiedzą o brakach i przejdziemy do polityki ? Bo tyle wnioskuję z tego co tu piszę.Co innego gdyby było coś w stylu :
"BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO DO OK. 20 STYCZNIA.
W CELU SFINALIZOWANIA TRANSAKCJI ZADZWONIMY W OKRESIE DO DWÓCH TYGODNI (MOŻLIWY WYBÓR ZAMIENNIKÓW W TRAKCIE ROZMOWY) , PACZKI BĘDĄ WYSYŁANE PO 20 STYCZNIA , ZA TRUDNOŚCI PRZEPRASZAMY").

Po trzecie - Czytanie ze zrozumieniem to niestety rzadkość wśród dzisiejszych 16-latków.
Napisałem krótką opinie na temat sklepów opierając się na obecnej sytuacji i braku zainteresowania ze strony pracowników sklepu.
Mam potrzebę kontaktu i co , polecony wysyłać na adres ze strony ?
To , że napisali , że mają remanent nie oznacza , że nie można z nimi się skontaktować i dowiedzieć się co jest.
Jeszcze raz podkreślam powyższą wypowiedź - NA STRONIE ZNAJDUJĘ SIĘ LAKONICZNY OPIS NA TEMAT DZIAŁANIA , RÓWNIE DOBRZE MOGĘ ZAŁOŻYĆ , ŻE BĘDĘ CZEKAŁ DWA MIESIĄCE NA PACZKĘ , BO NIE NAPISALI KONKRETNEJ DATY WYSYŁKI.
JEDYNĄ DATĄ JEST TERMIN KOŃCA WYPRZEDAŻY ! INFORMACJA NA STRONIE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BRAKIEM KONTAKTU , A POD TYM WZGLĘDEM OCENIAŁEM SKLEP

Po czwarte - Nie wiem czy ty masz jakiś niedowład głowy , czy inne zaburzenia na tle psychicznym mające powiązania z niedorozwojem umysłowym , ale obserwując zachowanie , takie wnioski mogę wyciągnąć z Twojego postępowania.
Post został prawdopodobnie potraktowany jako okazja do wyładowania się za te ostatnie poniżenia jakich doznałeś z mojej strony.
Nie umiejąc opanować emocji wprost obraziłeś mój nick we wszystkich możliwych miejscach w swojej wypowiedzi.
Najważniejszą cechą moderatora jest opanowanie , którego Tobie po prostu brak.
Forum jest od tego , aby uzyskać odpowiedź na interesujące mnie pytanie lub wyrazić swoja opinie.
Moderator jest od tego , żeby pomóc lub też edytować post , jeżeli jest niezgodny z regulaminem , Ty widocznie o tym zapomniałeś !
Rangi tej używasz jedynie w celu poprawienia sobie humoru.
Poniższa wypowiedź Arturo ujmuję podobną treść , lecz mniej negatywną i tylko dlatego pozostała w niezmienionej formie.

=========

Jednak miałem rację nadmieniając wcześniej o arcy wielkiej nieumiejętności czytania ze zrozumieniem z twojej strony. Krowa na miedzy by zrozumiała... Zawołaj mamę, tatę, albo kogoś kto może się pochwalić tą niezwykłą umiejętnością i poproś o przeczytanie na głos tego co napisałem, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ostatni akapit. Ja tutaj ustalam zasady gry w większym stopniu od ciebie i masz się stosować do tego co ja piszę, albo zrobić przyjemność znakomitej większość i się usunąć z tego forum. To jest temat o sklepie, a nie o twoich urojeniach i opiniach na mój temat. Dlatego treść twoich wypocin wkleiłem w edicie i nie życzę sobie następnych postów które będą zbędnym off-topem. Nie tobie jest oceniać jakie cechy powinien posiadać moderator, albo co-admin na tej stronie. Pomyśl czy mając uprzednio 4 warny jesteś dobrym materiałem na zarządcę swojego forum, a dopiero później odnoś się do innych. To jest ostatnie ostrzeżenie pisemne przed zablokowaniem możliwości pisania na forum. Wspomnę jeszcze że posty mają być czytelne, a stosowanie nadmiernie koloru czerwonego temu zdecydowanie nie służy. A teraz zmykaj odrabiać lekcje.

======

Ponieważ nie posiadam możliwości edytowania postów jest to moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie i proszę głównego administratora - Wapstera - o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do swojego podopiecznego.

Czytać ze zrozumieniem umiem , bo tego uczą już w podstawówce(a domyślam się , że tą część edukacji jakimś cudem zakończyłeś).
Zasady ustala administrator strony (czyli jej właściciel) , a nie podrzędny user z nieco większymi uprawnieniami.
Żeby się zastosować do czyjegokolwiek polecenia , osoba wydająca je musi mieć u mnie chociaż minimalny szacunek , w przeciwnym razie równo leje na to co ona piszę.
Dlatego gdyby autorem tych słów był (teoretycznie) niższy rangą nostra czy mantis na pewno bym się zastosował do jego decyzji , ponieważ są oni osobami odpowiedzialnymi i szanującymi innych.
Osoba , która stara się odegrać za wszelką cenę nie jest kimś , kto nadaję się na choćby minimalnie wyższe stanowisko (nawet pomocnika).
Owszem na tym forum możesz oczerniać mój nick bo posiadasz opcje "Edytuj" i "Usuń" możesz mnie zablokować , bądź tez usunąć , ale na moim forum mogę pisać na temat Velibruma co mi sie tylko podoba , a Ty jesteś wtedy bezsilny , ponieważ jak Ty obrażam tylko nick(w moim przypadku jest to cała straż pożarna) , a nie konkretna osobę.Gdy pojawi się ktoś o podobnym nicku na forum Felixa , lub ktoś Tobie ubliży od razu robisz raban na kilka różnych stron i straszysz wszystkimi możliwymi instytucjami , ale gdy Ty poniżasz innych jest OK ?
Powyższe wypowiedzi nie są moimi (jak to określasz drogi Pawle) urojeniami , lecz próbą obrony przed Twoimi staraniami odegrania się i obrażaniem mnie.
Zamiast udzielić konkretnej wypowiedzi (lub nic nie pisać) po prostu szukasz za wszelką cenę prowokacji , a ja nie pozostanę dłużny.
A teraz uciekaj chłopcze spać , bo do kościoła nie wstaniesz !

======

Do kościoła chodzi się w niedzielę, a nie w sobotę :P

Owszem, możesz pisać, ja również mogę pisać na tym forum i zakładać tematy takie jak ten z bodajże grudnia czy listopada. Jeśli chcesz w ten sposób działać i utrudniać życie sobie, mnie i przy okazji obu for to proszę bardzo, to jest tylko przejaw twojej wredoty. Mam nadzieję że już nie będę musiał edytować tego posta i przestaniesz wypłakiwać swoje żale w temacie o sklepie internetowym.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z nimi jest kompletny brak kontaktu też dzwoniłem do nich żaden tel nie odpowiada tak samo na GG :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki mogą przeleżeć kilka sezonów bez uszczerbku na efekcie który otrzymamy o ile będą przechowywane w odpowiednich warunkach. Jeśli odłożysz je gdzieś w domu na półce to na pewno nic się nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel weź pod uwagę, że jednak efekt tworzą głównie związki redoks i sole metali, a niestety są one dość niestabilne, zwłaszcza w obecności wilgoci. Trzeba dokładnie czytać kiedy wyprodukowano dany wyrób i czy nie minął już okres gwarancji producenta. Niestety Jorge podaj po polsku tylko datę produkcji, Tropic podaje również termin, do którego należy wykorzystać produkt. Ja osobiście nie używałbym fajerwerków starszych niż 2 lata. Istnieje ryzyko, że wyroby z 2008r. mogą zachowywać się nieprzewidywalnie na Sylwka 2010. Ja bym zadał pytanie sprzedawcy, czy jest mi w stanie wysłać wyroby z 2009r...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już minął ponad tydzień, odkąd złożyłem zamówienie na fm.pl i zero kontaktu. To są żarty z klienta a nie współpraca. Jeżeli prowadzą remanent to powinni zawiesić sprzedaż i ruszyć z nią dopiero po jego wykonaniu. Jeżeli zaczęli sprzedawać to chociaż powinni odpowiadać na maile i informować o terminie realizacji. To co się dzieje oceniam poniżej jakichkolwiek standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez e-maila nigdy nie można było się dogadać (żadnej odpowiedzi). Najlepiej zadzwonić bo na e-maile nigdy nie odpowiadali i raczej nie będą odpowiadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez e-maila nigdy nie można było się dogadać (żadnej odpowiedzi). Najlepiej zadzwonić bo na e-maile nigdy nie odpowiadali i raczej nie będą odpowiadać :P


Heh dosyć dziwne, stosują kanał sprzedaży internetowej a nie odpowiadają na emaile czyli podstawowy środek komunikacji przez internet. Ale to nie mój biznes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pisałem nawet w tej sprawie do kolesia z fm i powiedział, że jutro mają dostac towar tak więc od nowego tygodnia raczej się pojawią. Cena jest niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pisałem o reklamacji koleś powiedział ze odpisze na drugi dzień i jakoś przez dwa tygodnie nie odpowiedzieli dla mnie fajerwerkimarket już nie istnieje olewają wszystko paczkę pakowali nie dość że w pierwszej w JW90 były 3 rury zgniecione to w drugiej nie dali jednej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć na ich stronie, więc pisze tu.
Od czego uzależnione są promocje w tym sklepie?
Tzn. za 250 zł zakupów co dostane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,-wiecie-moze-co-dzieje-sie-z-tym-sklepem?.Zamówiłem-towar-i-próbowałem-się-skontaktować(2-dni-później)aby-dowiedzieć-się-czy-towar-został-wysłany-nie-odpowiadają-na-meile-na-gg-też-ich-nie-ma.A-gdy-chciałem-zadzwonić-to-włącza-się-sekretarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, , , , - masz tutaj trochę spacji, skopiuj sobie, bo chyba Ci w klawiaturze nie działa :D

796-987-866 - zadzwoń na ten numer - dzwoniłem w sprawie swojej paczki jakąś godzinę temu i nie miałem żadnych problemów.

Poza tym trudno żeby po 2 dniach od zamówienia, o godz. 12 już pukał kurier do Twoich drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już zamawiałem na fm i wszystko było ok jednak do czasu... Tydzień temu doszła do mnie paczka w której brakowało wyrzutni Magma z triplexa z mojego dochodzenia wynikło, że zamiast tej wyrzutni dostałem fontanne magnum ktora jest warta 3 zł :| Po 1 mailu Pan z fm odpisał mi, żebym podał nr zamówienia, więc podałem po tym mailu kontakt się urwał.Wysyłałem jeszcze kilka maili ale firma perfidnie mnie "olewa".Co tu dużo mówić właściciel jeszcze nie dorósł do prowadzenia tak dużej firmy NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też niedawno otrzymałem paczkę z fajerwerki market... zamówiłem w środę a dostałem w piątek więc doszła bardzo szybko a mieszka od gdańska około 650 km . kilka razy wcześniej zamawiałem już na fm i było wszystko ok aż do tego razu . po otwarciu paczki brakowało w niej dwóch zestawów dużych rakiet wartości około 100 zł :| napisałem e-mejla i do tej pory nie odpisali... zawiodłem się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...