Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko tak na przyszłość :mrgreen:.Chciałem zamówić lont,lecz gdy chcę złożyć zamówienie, lont można powiedzieć,że "znika" z koszyka.Moje pytanie jest następujące.Jak zamawiać towary przy których widnieje dopisek "towar na zamówienie"np.lont?

PS:Jeżeli był gdzieś poruszany ten wątek to serdecznie przepraszam za moje lenistwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie promocja z rabatem 20% która jest obecnie w sklepie to chodzi że np kupując za 300zł(na zamówieniu) zapłacę kurierowi 240zł? czy że za 300 będę mógł kupić towar za 360? Przy czym kurierowi płacąc 300??? :roll: Jeśli zamawiam z rabatem za 360(i tyle będzie na zamówieniu) to skąd sklep będzie wiedział że nie zamawiam za 360+ ten rabat? Proszę o pomoc nie rozumiem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane na stronie, trzeba tylko czytać ze zrozumieniem. Kupujesz za 300 zł i masz normalny gratis za 20 zł + gratis za 20 % czyli 60 zł, co daje razem 80 zł. Możesz wybrać gratisy za 80 zł wpisując je w polu uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po prostu znaczy, że pewnych towarów nie ma. Trzeba czekać aż będą.


mpiwowski mowisz raz tak, raz tak. Jesli jest na zamowienie, to najlepiej sie z nimi skontaktowac na gg czy telefonicznie i sie dowiedziec. Gdy ja robilem zakupy, kilka produktow bylo 'na zamowienie', a kiedy napisalem do nich, Pan poszedl sprawdzic magazyn i produkty byly. Zmienil status produktu na 'dostepny' i zrobilem zakupy. Tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak paczka ma dojść w dni nie robocze? Skoro została wysłana 23 grudnia to nie ma możliwości żeby doszła w święta. Kurierzy zaczynają kursować dopiero 28 grudnia, więc pewnie 28-29 grudnia dostaniesz fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko gość zamówił u mnie towar jak go najlepiej wysłać ?

Wybrać kuriera czy poczte?

Jaka jest szansa że towar wysłany w poniedziałek dotrze przed sylwestrem?

Za odpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kurier. i to koniecznie jutro. poczta nie dośc, ze na 90% przywiozła by paczke 4-5 stycznia to jeszcze jeśli paczka duża z jej stanem mogłoby byc nie najlepiej. Jeśli jesteś indywidualną osobą taka wysyłka troche Cie wyniesie (znaczy kupujacego). jak zamówił jakies wyrzutnie etc. to trzeba sie liczyc z kosztem ~50zł.


tylko pamietaj zeby wyslac jutro bo inaczej albo bedzie trzeba doplacici 15-20zł zeby przywiozl 31 grudnia, albo dopiero po swietach bedzie, a tak to we wtorek-srode powinien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz kuriera, ale uprzedź kupującego, że paczka może nie dojść przed sylwestrem, bo z tego co wiem mają roboty jak nigdy. Poczte wogóle sobie daruj bo paczka nie dojdzie na 1oo%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy każda Ci pirotechnike przewiezie. Zobacz najlepiej jakie masz centrale w pobliżu siebie i odbiorcy bo to jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się zawiodłem na tym sklepie i to grubo :!: Dostałem paczkę z brakami. Zadzwoniłem do nich odrazu gdy ją otrzymałem zapewniali mnie, że doślą resztę fajerwerków przed 31 Grudnia. Do dziś ich nie dostałem. Rok temu także zamawiałem u nich fajerwerki nie dostałem pewnych rakiet. Złożyłem reklamacje i mi je przysłali. Jest to bardzo irytujące i denerwujące. Jak dla mnie jest to bardzo nie odpowiedzialne podejście do sprawy :!: Niech FM się bardziej zmobilizuję bo na rynek wchodzi coraz więcej sklepów i to tańszych i na pewno nie odwalają takich jaj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wysyłki czy kurier sprawdza wiek przy odbiorze.
I ta cena 24zł jest zawsze bez względu na ilość?


Kurier może sprawdzić, ale zapewne tego nie zrobi bo im zależy by paczki rozwieść, a nie wiek sprawdzać. To nie sklep z alkoholem, który traci koncesje w razie "wpadki".
Co do ceny jest ona niezmienna i zawsze wynosi 24 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny jest ona niezmienna i zawsze wynosi 24 zł.


Chyba, ze zamawiasz towar za wiecej niz 499 zl, to wysylka jest darmowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...