Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nikt mnie z tego błędu nie wyprowadził a wręcz przeciwnie pracownik potwierdził że cena jest za 6 sztuk.

Nie sądzisz, że to co napisałeś jest bez sensu... Co ci to dało że dałeś im czas do naprawienia pomyłki, skoro ty nic z tego nie masz :lol:

Gdybym wiedział że mnie oszukają to bym w ogóle tam nie kupował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt mnie z tego błędu nie wyprowadził a wręcz przeciwnie pracownik potwierdził że cena jest za 6 sztuk.

No co racja to racja... Myślę, że nie powinieneś skreślać tego sklepu (wiem, jak to dla Ciebie brzmi teraz) ale błędy są ludzką rzeczą i miejmy nadzieje że już ich nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedługim czasie ( tydzień ) w sklepie pojawi się:
- ok. 50 nowości Triplexa
- ok. 30 nowości Komety w bardzo, bardzo atrakcyjnych cenach
- nowa, niższa cena piccolaków Komety ( 29 - 50 gr )

Czyli jest na co czekać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z niecierpliwością czekam na Macrocosmosy, rakiety Demon i wyrzutnie Kasjopeje...
Na razie tego nie ma niestety.
wie ktoś czy to w ogóle będzie?


Właśnie przydałoby się trochę więcej produktów Jorge tj, jw 90, jw103, jw1000, Tyrant i jeszcze kilka oczywistych produktów tj. kasjopeja itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedługim czasie ( tydzień ) w sklepie pojawi się:
- ok. 50 nowości Triplexa
- ok. 30 nowości Komety w bardzo, bardzo atrakcyjnych cenach
- nowa, niższa cena piccolaków Komety ( 29 - 50 gr )

Czyli jest na co czekać :smile:


Już się pojwaiło? Bo minął tydzień :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep co najmniej nie poważny. Zamówiłem u nich piro do ASG cena była podana za 6 szt. taka informacja widniała na stronie sklepu i dodatkowo potwierdziłem tą informację u pracownika sklepu. Przesyłkę otrzymałem tylko z 2 granatami zamiast 12 sklep najpierw zwodził że nie mieli tylu na stanie a później kontakt się urwał. Naczytałem się dużo na temat tego sklepu i jego najniższych cen więc myślałem że pracują tam poważni ludzie niestety myliłem się na zlocie oczywiście granatów zabrakło. Sklepu nie polecam i już nigdy nic u nich nie zamówię.

Sprawa załatwiona pozytywnie. Z reklamacji choć długiej jestem bardzo zadowolony :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nowe produkty.. i nowe ceny.....


No niestety.
Fajerwerki market ma dużo produktów w swojej ofercie, ale ceny dużo podrożały.Teraz sklep nie wybija się niczym specjalnym Myśl, że na dzień dzisiejszy bardziej opłaca kupować na sklepfajerwerki lub fajerwerki-korsarz dopóki podwyżek nie ma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas po prostu przesiąść się na innych importerów niż Jorge. Triplex ma bardzo dobre produkty i co najważniejsze w normalnych cenach. Bo niestety, jak na fajerwerkimarket.pl wzrosły ceny, to znak że wszędzie wzrosną.

Ja cały czas namawiam do wspólnego kupowania, to będzie taniej niż na korsarzu, czy gdzieś indziej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pozniej tzn, mniej wiecej kiedy ?
Czy jw90 beda na 100%?
Bo chcialbym wiedziec czy moge byc pewny, tej wyrzutni i ciekawe jaka dadzą cene.

Tyle razy było już wałkowane. Dostawa ma być w połowie listopada. Co do ceny to nie będzie wysoka ponieważ Jorge nie zmieniło ceny hurtowej (narazie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej tzn, mniej wiecej kiedy ?
Czy jw90 beda na 100%?
Bo chcialbym wiedziec czy moge byc pewny, tej wyrzutni i ciekawe jaka dadzą cene.

Tyle razy było już wałkowane. Dostawa ma być w połowie listopada. Co do ceny to nie będzie wysoka ponieważ Jorge nie zmieniło ceny hurtowej (narazie).


Po 1 z tego co ja wiem to pod koniec listopada ma byc ta dostawa, po 2 nie ma przeciez cennika jorge, to skad wiesz, ze cena sie nie zmienila. Prawie wszystkie ceny wyrzutni poszly w gore..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej tzn, mniej wiecej kiedy ?
Czy jw90 beda na 100%?
Bo chcialbym wiedziec czy moge byc pewny, tej wyrzutni i ciekawe jaka dadzą cene.

Tyle razy było już wałkowane. Dostawa ma być w połowie listopada. Co do ceny to nie będzie wysoka ponieważ Jorge nie zmieniło ceny hurtowej (narazie).


Po 1 z tego co ja wiem to pod koniec listopada ma byc ta dostawa, po 2 nie ma przeciez cennika jorge, to skad wiesz, ze cena sie nie zmienila. Prawie wszystkie ceny wyrzutni poszly w gore..



Co do dostawy to "miała być w połowie listopada" ale będzie później. Co do JW90 jak byk pisze że cena się nie zmieniła "(narazie)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...