Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Prawidłowo to nic sie nie dostaje takie osoby jak velibrum i kixlox93 poprosily o jakies gratisy ja np jak kupie za 140 zł to dostaje 2 wyrzutnie :mrgreen: ale ty pewnie 1 dostaniesz wiec napisz im na gg
Pozdrawiam Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy można płacić tam w euro lub dolarach? Te waluty spadają w dół, więc płacenie nimi by się opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem w tym sklepie kupiłem za 150 zł a 2 wyrzutnie za friko :D:D paczka przyszla nie pognieciona bezpiecznie zapakowana ale trochę ceny maja za wysokie ale to w koncu PROFESJONALISCI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu oni też zarabiać muszą :grin: a na pewno są profesjonalistami w tym fachu;) jest to bardzo dobry sklep :grin: :lol:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pomysł bardzo glupi :neutral: nie wazne jaką walutą zawsze zapalcicie tyle samo :neutral:


przedmiot X kosztuje u producenta 10$, i Ty płacisz za to 10$
Więc jeśli dolar ma 2zł - płacisz 20zł
jeśli ma 3zł - płacisz 30zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrożeją zapewne znacznie, importerzy podnoszą ceny. Dlatego zamawiam w piątek a za towar zapłacę za 2 tygodnie, bo można odroczyć wpłatę o max 2 tygodnie i będzie po starych cenach.

Edit: No ładnie mnie zrobili, miało podrożeć a potaniało.

Edit: Przyszła paczka.

ed464200b822af33m.jpg

BIG BANG KASJOPEJA - JW06
BIG BANG MARS - JW07
BIG BANG PLUTON - JW05
THUNDER RAIN - SM9805
CUDAK BATTERY - JW25
CONDOR - JW21
DEMON
METAL & SONIC
PIRAT-PETARDA CIERNA - K0204_50
ŻUKI
MOTYLEK
PICOLO x2

Gratis dostałem:
Gemini
Texas
Big Corsair

Za wszystko 203,5zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miał być cały asortyment maxsemu, więcej super powera, nawet hestia. I to w październiku.

Najlepiej napisz do nich i się zapytaj czy mają produkty które Cie interesują. Może są do kupienia, tylko nie są wystawione na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest przegięciem?

Siedzisz sobie w pracy, odbierasz kulturalne telefony i maila za zamówieniami, gdy jakiś dzieciak dobija się na gg, obstawiam że z dużą porcją emotikon i pluje się o brak odezwu. Bo on chce kupić fajelwelki!

To jest przegięcie, poproś mamę czy tatę żeby zadzwonił/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Nostra ja jeszcze rok temu też tak robiłem a teraz se zdałem sprawę jakie to denerwujące bartekeuro a nie możesz po prostu kupić fajerwerków przez sklep internetowy :neutral: i tak gratisa dostaniesz a na rabat nie licz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde człowieku paczki normalnie wysyłają przyjdzie do ciebie max w 2 tyg. ale do mnie po 4 dniach pocztą przyszły :roll: jak chcesz to sie zapytam kiedy bedą mieli troche wolnego czasu bo mi odpisują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde człowieku paczki normalnie wysyłają przyjdzie do ciebie max w 2 tyg. ale do mnie po 4 dniach pocztą przyszły :roll: jak chcesz to sie zapytam kiedy bedą mieli troche wolnego czasu bo mi odpisują :wink:


Od kiedy poczta pozwala na wysłkę art. pirot.? xD zonk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie poczta nawet nie wie co jest w srodku
gdy ja dostalem paczke bylo napisane artykuly szklane :)
zamowilem w piatek dostalem w srode nastepnego tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz strona fajerwerkimarket.pl wprowadziła oficjalny system gratisów :razz:

Zakup za 100-200 zł - gratis za 10 zł
Zakup za 200-500 zł - gratis za 20 zł
Zakup za 500-1000 zł - gratis za 60 zł
Zakup za ponad 1000 zł - gratis za 120 zł

Doszło też kilka nowych, dużych baterii z Jorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wreszcie fajny pomysł ze strony tego sklepu. Wreszcie można samemu wybrać te gratisy i ewentualnie później nie narzekać, że się słabe dostało :mrgreen:

Brawa dla tego sklepu :!: za ten pomysł

PS: Byłyby jeszcze większe jakby obniżyli trochę ceny swoich produktów, ale pewnie wtedy gratisy automatycznie były by mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też podoba się ten pomysł z wybieraniem gratisów ale jak zamawiałem gdzieś tak tydzień temu to jeszcze tego nie było ale mam nadzieję, że coś dostanę, zamawiałem za 200zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...