Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep jak najbardziej w porządku, można się spodziewać sporych gratisów, a jeśli nie ma danego produktu, konsultują się z Tobą i dodają lepsze niż zamówione produkty :mrgreen: Ogólnie, wszystko szybko zrealizowane, wpłata od razu po złożeniu zamówienia, i uprzejmego kuriera można się spodziewać lada dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik zajebiasty, dostalem fajerwerki nastepnego dnia, a jestem z drugiego konca Polski. Tylko zamawiajscie paczki platne przy odbiorze, koszty sa identyczne jak przy wplacie na konto, a oni nie musza czekac na przelew. Chlopaki daja rade, polecam, zycze im megowego utargu bo zasluguja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie czy jak robi się płacenie przy odbiorze czy przelew to się za to płaci ? I fajerwerki dostarczne są w kartonach tak ? Chcę tam kupić prawie cały stuff więc się pytam i przez net pierwszy raz będę kupowć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że pozytywnie opinie dotyczące tego sklepu, skorzystam z tej oferty ale dopiero za rok bo widze że drogo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

15,50 zł za Arctica to nie dużo.
Hurtowo kosztuje 12,40 zł
15,50 zł - 12,40 zł = 3,10 zł
Tak więc różnica między ceną hurtową, a w tym sklepie to tylko 3 złote 10 groszy.
A że był w biedronce za 7,99 zł to trzeba się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fajerwerki w ten wtorek a w czwartek były one już w moim domu....

Szkoda tylko że ta wysyłka tyle kosztuje....

przelewem - 30 zł

za pobraniem - 40 zł ?

Gratisy dostałem....
No poprostu bardzo dobry sklep....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra :D

Petardy:
10x PICOLO CORSAIR-JC01S
5x MINI BOOM - JC07
1x SUPER CRACKER-K0202S
3x PIRAT-PETARDA CIERNA - K0204_50
2x PIRAT - K0203_5
1x WIDOWMAKER - JC02
2x JC200

ARTYKUŁY RÓŻNE:
2x BUTTERFLY - W526B

Zestawy:
1x PHYRO-MIX - JA044
1x KOSMOS - JA040

Fontanny:
2x FC4001_4
3x BALLET - JW11
1x FONTANNY WEW. - JF03_60

Rzymskie Ognie:
2x MULTICOLOR 15 - T6237

Cena 125.50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tam nie kupowałem, ale powiem Ci że to co dostaniesz zależałoby również od:
- pogody
- nastroju sprzedającego
- pory dnia

A na poważnie to oni nie mają raczej szablonu który mówi, że za taką kwotę taki gratis... Jeden może dostać więcej, drugi mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tam nie kupowałem, ale powiem Ci że to co dostaniesz zależałoby również od:
- pogody
- nastroju sprzedającego
- pory dnia

A na poważnie to oni nie mają raczej szablonu który mówi, że za taką kwotę taki gratis... Jeden może dostać więcej, drugi mniej


dokladnie^^ np. moj kumpel ostal zestaw za 30 zl przy zamowieniu 150 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogł by mi ktoś powiedzic ile by mnie kosztowała wysyłka jak bym kupił za 180 zł prosze o odpowiedz :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysylka jest mozliwa tylko kurierem niezaleznie od wagi- 25 zł + (osoba prywatna placi dodatkowe 5 zl ) = 30 zł za wysylke nie zaleznie od wagi

aha jezeli chcesz za pobraniem to dodatkowe 10 zł czyli juz 40

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze powiedzcie czy te ceny obowiązują cały rok :sad: A jeśli nie to kiedy sie zmieniają? jest mi to potrzebne bo nigdy nie kupowałem przez neta a na tego sylwka chce tam zamówić większość stuffu.
#down: no to kicha już myslałem że kupie sobie troche taniej no bo jw59 za 100 zł to bez przesady... hurtowa to około 80zł a u mnie w białym w hurtowni z jorga prawie nic nie ma a jak było np borneo to chyba gdzieś z 7 dych kosztowało a the beściak to z 400 zł :evil: :evil: ale byłem tam juz po sylwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny fajerwerków raczej sie nie zmienią. Chyba, ze akurat jakąś promocję wprowadzą. A tak to przez cały rok kupuje się takie jakie są na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny fajerwerków raczej sie nie zmienią. Chyba, ze akurat jakąś promocję wprowadzą. A tak to przez cały rok kupuje się takie jakie są na stronie.


Sorki za offtop, ale mpiwowski, np. według Ciebie jaki jest najlepszy sklep internetowy(najtańszy!) żeby zrobić w nim zakupy za ok 300zł?(część stuff-u załóżmy kupiłbym w Biedronce) Bo chyba w żadnym nie da rady po hurtowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...