Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Jako anonimowy bywalec tego forum w tym roku postanowiłem założyć konto, żeby podzielić się opinia nt. moich zakupów w fajerwerki market. Pakowanie i zabezpieczenie zamówienia po otwarciu kartonu i wyrzuceniu wypełniaczy naprawdę zrobiło na mnie wrażenie, obsługa widocznie wzięła do siebie wcześniejsze uwagi na forum, bo moje tegoroczne piro pierwszy raz dotarło bez jakiegokolwiek uszkodzenia, każda sztuka zawinięta jak na foto, że chyba z godzine to ogarniałem ?

Przy finalizowaniu mojego zamówienia nie było już opcji wyboru funboxów, ale 10% z wartości zamówienia to teoretycznie gratisy za prawie 100plnów, więc się skusiłem. Moja wstępna radość szybko zgasła, gdy odpakowałem pakę z gratisami. W opakowaniu był dorzucany dodatkowo kubek, świeczki ( jedyna rzecz która spodobała się mojej żonie ? ) i pirobajery za jakieś 10plnów widoczne na kolejnym foto. U konkurencji zazwyczaj wyglądało to trochę inaczej, więc napisałem do sklepu moje zastrzeżenia nie licząc na rychłą odpowiedź. Tutaj moje podziękowania za mega fajne, normalne podejście do tematu przez obsługę sklepu. Przeprosili za prawdopodobną pomyłkę w pakowaniu gratisów i przesłali mi zacny voucher do wykorzystania, dzięki czemu parę dni później czekała na mnie niespodzianka z ostatniego foto odebrana przez sąsiada ?

Podsumowując całą sytuację szczerze polecam !

IMG_20181125_085438.jpg

IMG_20181123_162652.jpg

IMG_20181128_204639.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość

Witam, 

robiłem zakupy na www.fajerwerkimarket.pl i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony  ilością towaru jaki posiadają, bardzo fajnymi gratisami jakie są do każdego zamówieni dodawane. Ceny bardzo korzystne, miła i fachowa obsługa. Na duży plus także kontakt ze sklepem. Moim zdaniem jest to najlepszy sklep z fajerwerkami w Polsce na ta chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość

To chyba mało wiesz. 

Bo rakiety bazooka na dobrefajerwerki były też po 44zl.

Te kostki 2" są w takich samych cenach na innych sklepach. 

A signalosy i tb5 też miały podobne ceny. 

Jak dla mnie w tej MEGA WYPRZEDAŻY nie ma właśnie nic nadzwyczajnego. 

Dla przykładu powiem, że na superfajerwerki można kupić wszystkie produkty GAOO 35 procent taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Dla mnie naprawdę super wyprzedaż można kupić bardzo wiele produktów w niskich cenach nawet do 70% taniej. Fajerwerki market tak trzymać ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Paczka dziś dotarła.Wszystko się zgadza,idealnie zapakowana.Promocja na jaką się natknąłem wyśmienita.Szczerze polecam sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie

Dzisiaj informujemy, że od jutra ruszamy z nową Promocją !!!  Na Dzień Niepodległości  zaskoczymy  Was !!!

dzien7777.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, IfYouKnowMe napisał:

Bez rabatu i bez kodu promocyjnego choćby na pirohicie, piropolska, z kodem na piroarcie. Maksymalna cena tych emiterów to 15zł - nawet na arka fajerwerki czy INS fireworks.

O czym tutaj dyskutować? Macie wszystkie ceny ostro wywalone w góre i sztucznie obniżone. Nie stosujcie takich praktyk bo ludzie nie są ślepi czy głupi żeby się na to nabrać.

Jedyne co macie taniego w ofercie to ten kubek na herbate.

Uczepiłeś się jak tych emiterów i widzę że masz problem z ślepotą bo u nas emitery po rabacie 14.58 PLN .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tp4 włożysz do koszyka (zamówienie musi być powyżej 100 PLN) to podsumowaniu koszyka dostajesz jeszcze 19% rabatu  na wszystkie produkty które masz w koszyku . i wtedy np TP4 z 18PLN  spada na 14.58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podejścia  . Ceny są wyjściowe z cennika importerów więc o zawyżanych cenach nie ma mowy. Mieliśmy jedynie ceny zaniżone od cen wyjściowych importera przez większość roku  . Każdy sklep internetowy wycenia według własnego uznania. Każdy umie liczyć ale jak piszą że mamy wszywko droższe od innych  to jest nieprawda bo porównujemy ceny z konkurencją. również forumowicze porównują  . Nie będę dawał przykładów bo  każdy sam może się przekonać i porówna ceny z innymi sklepami  jaka końcowa jest suma do zapłacenia .

Co do importerów cenniki  co roku zmieniają się ale nie z korzyścią  ani dla nas ani dla was.

Dam jednak jeden przykład bo myślę że warto 

 NO LIMITS pxr301 ceny alleg  165 PLN do 146.97 którym znalazłem w sklepach internatowych.

Nasz sklep ma cenę 150PLN po rabacie

od 150- 19% to 121 PLN plus przesyłka tylko 1 PLN . W sumie płaci 123 PLN z dostawą . Rożnica pomiędzy najtańsza ofertą a nami wynosi 33.97 PLN (doliczyłem przesyłkę)  Więc  proszę mi znaleźć   tańszą ofertę z przesyłką . Bo są setki produktów  które są u nas znacznie tańsze . 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten hejt na promocje?

Rabat nalicza się dopiero w KOSZYKU, jakby ktoś patrzył na ceny produktów :)  Ceny po rabacie są mega konkurencyjne, więc nie rozumiem całkowicie o co Wam chodzi?

Niektórzy to na siłę próbują być nie mili, nie lubię polaków za to jakie mają podejście do ludzi, co by się nie zrobiło to wszystko Wam źle :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wimexo napisał:

Skąd ten hejt na promocje?

Rabat nalicza się dopiero w KOSZYKU, jakby ktoś patrzył na ceny produktów :)  Ceny po rabacie są mega konkurencyjne, więc nie rozumiem całkowicie o co Wam chodzi?

Niektórzy to na siłę próbują być nie mili, nie lubię polaków za to jakie mają podejście do ludzi, co by się nie zrobiło to wszystko Wam źle :) 

No niektóre produkty jednak mają cenę z d*py xd

Hejt poleciał od @IfYouKnowMe któremu nie przeszkadza w innym temacie zachwalać pirohit gdzie ceny produktów i promocje  też są z d*py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no opłaca się bardzo

Np.  kewlar

232,47 zł -14% 199,00 zł

Na piroart kosztuje 199 be żadnych promocji a do tego całym rokiem są aktywne kody rabatowy i jeszcze można taniej kupić 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...